برلین سکه طلا دزدی: 3 محکوم به زندان

برلین دادگاه سه مرد به جرم داشتن سرقت عظیم 100-کیلوگرم (220 پوند) سکه طلا از این شهر جواب موزه در سال 2017. سکه به ارزش میلیون ها نفر شده است دیده نمی شود دوباره پس از.

برلین دادگاه محکوم به اعدام سه مرد در روز پنج شنبه بیش از سال 2017 سرقت از یک زن سکه طلا از یک شهر موزه است. دو نفر از مردان بودند, دست, زندان, شرایط چهار و نیم سال هر, در حالی که دیگر زندانی بوده و سه سال و چهار ماه. یک چهارم متهم شده بود تبرئه شد.

سکه شناخته شده به عنوان “بزرگ افرا برگ” وزن حدود 100 کیلوگرم (220 پوند) بود و تخمین زده می شود ارزش €3.75 میلیون ($4.05 میلیون). آن را به سرقت رفته بود از جواب موزه سه سال پیش در شب مارس 27 و هرگز دوباره دیده است.

دو متهم سنین 23 و 21 ساله بودند و محکوم به نوجوانان و تحویل چهار و نیم سال زندان محکوم شد. سوم به اعدام محکوم و متهم 21 ساله گارد در موزه, دریافت حکم زندان سه سال و چهار ماه.

محاکمه آغاز شد که بیش از یک سال پیش به طول انجامید 41 دادگاه روز. دولت دادستان تحت فشار قرار دادند برای تمام چهار مردان به دریافت احکام زندان از بین پنج تا هفت سال در حالی که وکیل مدافع استدلال کرده بود برای تبرئه.

بیشتر به آمده است….

cmb/rt (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>