برلین, انجام, اولین بی خانمان سرشماری

برلین را دولت می خواهد به تعداد شهر جمعیت بی خانمان. جدای از کمک به مبارزه با بی خانمانی “شب همبستگی” است که به نشان می دهد که پایتخت آلمان در نظر “افراد بی خانمان بخشی از شهر ما.”

برلین برای تبدیل شدن به تنها شهر سوم در جهان پس از نیویورک و پاریس به تلاش تعداد دقیق آن جمعیت بی خانمان.

سه ساعت تعداد دوشنبه شب بخشی از یک شهر جدید ابتکار برای بهبود بی خانمان سیاست در پایتخت آلمان یک حرکت خیریه و اجتماعی کارگران درخواست کرده اند برای سال. بی خانمانی در حال افزایش بوده است در آلمان با توجه به حداقل یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته است.

“شب همبستگی” با همین عنوان استفاده می شود در پاریس را ببینید 3,700 داوطلبان تقسیم تیم ها از سه به پنج صادر شده با روکش نقشه ها و ارسال در مسیرهای از پیش تعیین شده از طریق 617 ویژه گرفته تا مناطق از شهرستان.

داوطلبان به حساب همه مردم آنها پیدا کردن خواب ها و انجام مختصر پرسشنامه در مورد سن و جنسیت و ملیت و چه مدت آنها در خیابان.

اطلاعات مورد نیاز برای ارائه کمک به بی خانمان ها

شب همبستگی آغاز کرد و با گروه کر به نام صدای مختلف از برلین که راه اندازی به یک محرک آهنگ یادآوری جمع خبرنگاران و داوطلبان “اگر شما به دور شما هیچ چیز را نمی بینم.”

شهردار Michael Müller توضیح داد که هدف از این تعداد بود به منظور توسعه یک کمتر انتزاعی بی خانمان سیاست.

“البته ما بحث و گفتگو با تمام نهادهای مهم و یا در دولت اما من باید اعتراف, من اغلب لازم نیست که یک ایده است که آن را در مورد افرادی که نمی توانید دسترسی به کمک های که ما ارائه می دهیم.

“این قطعا هزاران نفر از مردم و تا کنون بیش از حد بسیاری از,” او اضافه شده است. “ما در برخورد با این سوال که زندگی در خیابان. ما می خواهیم این اعداد به طوری که ما می توانیم بهتر و بیشتر فرد کمک کند.”

هیچ وقت به دست کردن سوپ

داوطلب تیم خواهد شد و هر یک شامل یک حرفه ای و یا یک داوطلب با برخی از تجربه با افراد بی خانمان و یا برخی از کسانی که بی خانمان شده اند خود را دارند. جلوتر از تعداد داوطلبان آموزش داده شد در یک کد رفتاری است که تاکید بر اهمیت احترام: آنها مجاز به نگاه در داخل هر چادر و یا کلبه آنها پیدا درخشش مشعل در مردم گرفتن عکس و یا پی هر کسی است.

در همان داوطلبان وظایف به شدت محدود است: “ما فقط سه ساعت زمان و وجود خواهد داشت هیچ وقت برای مشاوره و یا دادن سوپ” گفت: مدیر پروژه Klaus-Peter Licht در یک رویداد مطبوعاتی در یک هفته قبل از شمارش است. برای حفظ حریم خصوصی دلایل خبرنگاران نیز ممنوع از تماشای این تعداد است.

Berlin - Elke Breitenbach (center) (DW/B. Knight)

Elke بریتنبچ (مرکز) می گوید آلمان نیاز به اطلاعات دقیق تر به راهنمای سیاست

بیشتر بخوانید: از کیسه خواب به خانه های خود

Fuzzy آمار و حدس

پروژه تحریک شد توسط برلین وزارت ادغام کار و امور اجتماعی در یک مدل سرنشین در پاریس است که انجام آن سوم تعداد در پایان ماه ژانویه است.

آمار دقیق بی خانمانی سخت به معلوم. مانند بسیاری از شهرهای برلین نگه می دارد آمار و ارقام در تعداد زیادی از مردم زندگی در پناهگاه در حال حاضر در حدود 36,000 اما هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه بسیاری از مردم در واقع خواب ،

“ما لازم نیست که هر شماره ما فقط باید تخمین می زند” گفت: وزیر Elke بریتنبچ. “و بسته به جایی که شما نگاه کنید, می گویند اگر شما نگاه کنید در اطراف باغ وحش ایستگاه شما می توانید این احساس که ما تعداد بی شماری از افراد بی خانمان در این شهر است.”

فقط به عنوان مهم است این پروژه نیز طراحی شده برای دریافت دقیق تر جمعیتی پرتره از جمعیت بی خانمان به همین دلیل است که این پرسشنامه در 14 زبان. با توجه به آمار رسمی از 36,000 مردم در پناهگاه 16 درصد زنان هستند و بیش از نیمی از آنها از یک کشور غیر اروپایی.

Berlin - Housing First (picture-alliance/dpa/C. Koall)

برلین یک پروژه آزمایشی برای کمک به افراد بی خانمان توسط آنها را به یک مکان برای زندگی

“بی خانمانی است که بسیار بیشتر بین المللی امروزه آن را بیشتر زن و ما شاهد بیشتر افراد بی خانمان با معلولیت شدید و بیشتر در افراد مسن گفت:” بریتنبچ. “از آنجا که ما گفت: ما باید به راه اندازی بی خانمانی پشتیبانی در یک راه آن است که اقتباس به نیازهای افراد بی خانمان به طوری که آن را در واقع می رسد مردم و جامع است.”

در واقع, که یکی از نتایج حاصل از اولین پاریس نظرسنجی که در بر داشت که وجود دارد بیشتر زنان بی خانمان تر از آن بود که قبلا تصور می کرد و به سرعت راه اندازی فضاهای بیشتر در پناهگاه برای زنان بی خانمان. سال گذشته در پاریس بررسی همچنین نشان داد یک 21 درصد افزایش در تعداد بی خانمان با برخی از 600 نفر در حال خواب ،

ادامه مطلب: ‘Duschbus’ در هامبورگ بی خانمان کمک می کند تا پاک بماند

جایی که افراد بی خانمان زندگی می کنند ؟

علاوه بر این وجود دارد متناقض نظریه ها در مورد که در آن دقیقا در برلین افراد بی خانمان زندگی می کنند: برخی از افراد گفت: فرض کنیم که آنها به احتمال زیاد به ماندن در مراکز شهرستان که در آن آنها را شانس بهتر از جمع آوری بطری و التماس هر چند برخی دیگر بر این باورند که مانند بسیاری از گروه های به حاشیه رانده شده آنها به طور فزاینده ای تحت فشار قرار دادند به حومه.

“اما ما فقط نمی دانم” گفت: بریتنبچ قبل از خط کشی که او امیدوار است این تعداد تنها می تواند برای اولین بار از بسیاری از, و الهام بخش برنامه های مشابه در دیگر آلمانی و شهرستانها اروپا است.

اروپا بعد از شمارش نمی توان دست کم گرفت: واقعیت این است که اتحادیه اروپا شهروندان آزاد هستند به دنبال کار در هر نقطه در بلوک اتحاد رغم مزیت های اقتصادی منجر به بی خانمانی در میان غیر آلمانی ها در آلمان به عنوان آنها حق ندارد به ادعای امنیت اجتماعی است.

برلین, بریتنبچ گفت: تلاش برای تمرکز بر کمک به این شهر محروم.

“نکته اصلی” وزیر به این نتیجه رسیدند “این است که ما می خواهیم برای نشان دادن همبستگی و نشان می دهد که از نظر ما افراد بی خانمان بخشی از شهر ما.”

برلین در حال حاضر تلاش پیشگام استراتژی برای مبارزه با بی خانمانی. در سال گذشته در این شهرستان آغاز شده و سه سال پروژه آزمایشی به نام “مسکن اول” که به افراد بی خانمان در یک آپارتمان با یک قرارداد اجاره در بی قید و شرط اساس: که وجود دارد این است که هیچ الزامی به شرکت در هر نوع درمان و یا بازگشت به کار برنامه. این پروژه عمدتا اما نه تنها با هدف طولانی مدت افراد بی خانمان با مشکلات روانی و یا کسانی که مبارزه با اعتیاد است.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>