برلین ایجاد ده ها تن از جدید پناهنده خانه — با وجود کاهش تعداد

پایتخت آلمان را تایید کرده است قصد دارد برای ساخت جدید پناهنده خانه به عنوان coronavirus و کمبود مسکن نیش می زنند. برخی از پناهندگان خانه در حال مبارزه برای حفظ بهداشت دستورالعمل.

در مجموع از 38 تسهیلات جدید ساخته شده از بتن پیش ساخته و بلوک های تضمین شده به آخرین 80 سال در حال ساخته شود در طول چند سال آینده. هشت نفر از این با مجموع ظرفیت حدود 2000 نفر در حال انتظار به پایان خواهد رسید ،

Elke بریتنبچ برلین وزیر برای ادغام کار و امور اجتماعی گفت: ساختمان جدید بودند لازم برای انواع دلایل: برخی از آنها نیاز به جایگزین اصطلاح “tempo-خانه” — اساسا-پیش ساخته زندگی ظروف به معنای استفاده می شود برای حداکثر سه سال است که نصب شده بر روی زمین خالی در اطراف برلین در اوج بحران پناهندگان در سال 2015 و 2016.

Deutschland Berlin | Elke Breitenbach, Senatorin fuer Integration, Arbeit und Soziales (Imago/C. Ditsch)

Elke بریتنبچ است برلین وزیر برای ادغام کار و امور اجتماعی

“نمونه های بسیاری وجود دارد که در آن ما مجبور به رها کردن خانه پناهندگان به همین دلیل است که ما نیاز های جدید” بریتنبچ گفت: DW.

کمتر پناهندگان بیشتر کمبود

برنامه او افزود: با توجه به تعداد مورد انتظار از تازه واردان است. این رقم را به طور مستمر کاهش یافته است در چند سال گذشته در برلین به عنوان در سایر نقاط آلمان است. با توجه به آمار رسمی در برلین ثبت نام 6,316 جدید متقاضیان پناهندگی در سال 2019 از 7,260 سال قبل در حالی که در چهار ماه اول سال 2020 را دیده اند 1,575 تازه واردان.

ادامه مطلب: مقابله با COVID-19 تهدید در برلین پناهندگان صفحه اصلی

که البته بسیار متفاوت از 2015 که برخی 55,000 وارد برلین و محلی مناطق مجبور شدند به نقل مدرسه ورزشگاه به خانه همه است. در حال حاضر وضعیت تنظیم شده است و در آلمان سیستم توزیع مقرر که برلین به دولت طول می کشد در حدود 5% از آلمان را مهاجران جدید در هر سال است.

Nora Brezger (DW/M. Müller)

نورا Brezger سخنگوی برلین پناهندگان شورای تنش نیاز برای مسکن مقرون به صرفه برای همه

ساختمان های جدید را در حداقل اجازه می دهد برخی از خانواده ها کمی حریم خصوصی به عنوان بسیاری شامل واحد با فردی حمام و سرویس بهداشتی. نورا Brezger سخنگوی برای پناهندگان برلین شورای اسلامی گفت: حفظ حریم خصوصی همواره در preciously تامین کوتاه مدت برای پناهندگانی که نیاز به حفاظت از خشونت جنسی به عنوان به خوبی به عنوان بیماری است. “ما در واقع در برابر پناهگاه – ما می خواهیم آپارتمان برای همه است. اما اگر ما به پناهگاه و پس از آن حداقل آنها باید با آپارتمان ساختار به طوری که هر خانواده دارای یک حمام جداگانه,” او گفت: DW. “این است مهم تر از همیشه در طول coronavirus بیماری همه گیر.”

مانند مراقبت از خانه و پناهگاه بی خانمان پناهندگان اقامت در آلمان شده اند در تلاش برای حفظ دقیق اقدامات بهداشتی. برخی از شده اند در تلاش برای کاهش پتانسیل COVID-19 شیوع بیماری با ایجاد قرنطینه مناطق در داخل خانه و شستشو و پخت و پز برنامه در هر خانواده است.

هفته گذشته مقامات برلین گفت که 25 ساکنان از مجموع 407 حال آزمایش مثبت برای coronavirus در یک پناهنده در Buch منطقه از شهرستان. ده آلوده و همچنین 55 از مخاطبین خود را تا به حال به نقل مکان به محل اقامت جداگانه به قرنطینه. این وزارتخانه گفت که کارکنان و پرسنل امنیتی برای رفتن به آزمایش این هفته است. اما این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: “بیشتر یا دائمی توزیع با حرکت بیشتر ساکنان کردن ممکن است به دلیل کمبود فضای اجتماعی و عدم اتصال فضاهای در منطقه است.”

Refugee shelterTempelhof Berlin (Getty Images/AFP/T. Schwarz)

طولانی یک چیزی از گذشته: موقت پناهگاه پناهندگان در برلین Tempelhof در سال 2015

پناهندگی پذیرفته شده اما جایی برای زندگی

برلین نیز در مواجهه با یک مشکل به دلیل بیش از نیمی از مردم زندگی در این خانه ها را به حال خود برنامه های کاربردی پناهندگی پذیرفته شده — که بدان معنی است که آنها حق اقامت و کار در آلمان تا سه سال دیگر قرار است به زندگی پناهندگان در خانه.

اما بازار مسکن مقرون به صرفه است مزمن در پایتخت و اگر پناهندگان ندارد و کار آنها در حال رقابت برای آپارتمان با تعداد زیادی از افراد دیگر است. “شما دانش آموزان شما مادران تنها شما باید تمام آلمانی ها که بستگی مزایای گفت:” Brezger. “پناهندگان هستند تاریخ و زمان آخرین در لیست به دلیل مهارت های زبان به دلیل تعصبات از صاحبان خانه چرا که بسیاری از آنها بیش از دو بچه و صاحبخانه نمی خواهید بیش از حد بسیاری از کودکان و نوجوانان. حتی اگر شما پیدا کردن یک خانه به طور معمول به دیگران ترجیح داده می شوند.”

بالاتر از همه, البته, پناهندگان در حال رقابت با اقامت دائم یعنی افرادی که می دانند که آنها مجاز به اقامت در این کشور برای بیش از یک سال است.

بنابراین مگر اینکه پناهندگان اقامت در خانه های “آنها می شود در خیابان” بریتنبچ مبالغ تا وضعیت.

برای Brezger مشکل از کجا به خانه پناهندگان امتیاز به یک مسئله بزرگتر: “ما همیشه می گویند: اگر شما می توانید ساخت پناهگاه چرا شما ساخت آپارتمان مقرون به صرفه برای همه است ؟ برای پناهندگان برای آلمانی ها به اروپاییان برای همه” گفت: Brezger.

در ضمن انسانی وضعیت بسیار بدتر از جاهای دیگر در اروپا و برلین دولت — ائتلاف چپ میانه سوسیال دموکرات سبز و حزب چپ سوسیالیست — نیز برنامه ریزی را در اضافی پناهندگان از مزمن به سر می برند اردوگاه در لزبوس و دیگر جزایر یونانی.

“ما فکر می کنیم که بخشی از انسانی پناهندگان سیاست” گفت: بریتنبچ. “ما می خواهیم در اروپا و آلمان البته به قبول مسئولیت خود را.” به این منظور برخی از موقت ظرف تسهیلات در حال دوباره باز کرد در حالی که محل اقامت جدید در حال ساخته شده است”.

اما آن نامشخص است که چگونه بسیاری از و یا حتی اینکه آیا پناهندگان در واقع خواهد بود آورده از جزایر یونان به آلمان است. آنگلا مرکل محافظه کار دولت تا کنون در برابر این اقدام و اینکه آیا ایالات آلمان می توانید به طور یک جانبه توسط یک حقوقی سردرد.

شما می توانید پیدا کردن مطالب بیشتر در آلمان در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>