بن کارسون در docking از قرنطینه Grand شاهزاده: “من نمی خواهم به پیش نمایش طرح در حال حاضر … به خصوص زمانی که از آن شده است به طور کامل حاوی’

بن کارسون روز یکشنبه گفت که او مطمئن نیستید که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد به مسافران در رشته Grand شاهزاده کشتی کروز پس از آن اسکله در اوکلند کالیفرنیا در روز دوشنبه. کشتی در مسیر از هاوایی به مکزیک باقی مانده گیر کرده در دریا پس از در حال حاضر اجازه دسترسی به بارانداز در کالیفرنیا است.

وزیر امور خارجه ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری صحبت شد با ABC News’ جورج Stephanopoulos در مورد برگ برنده دولت در پاسخ به این رمان coronavirus و به نظر می رسد تمایلی به بحث در مورد این موضوع. بیست و یک نفر سرنشین Grand شاهزاده گزارش آزمایش مثبت برای COVID-19 — 19 از آنها خدمه.

‘ما باید 16 نفر گفت: آنچه در این طرح است به خصوص زمانی که از آن شده است به طور کامل جذب می کرد.’

— بن کارسون HUD

“کروز-پرسنل کشتی و به عنوان شما در حال حاضر معاون رئیس جمهور با مدیران عامل عمده کشتی کروز شرکت های دیروز و آنها می آیند تا با یک برنامه ریزی در عرض 72 ساعت از جلسه” کارسون گفت: در مصاحبه با Stephanopoulos در ABC قطع +1.13%.

Stephanopoulos یادآوری کارسون که شاهزاده Cruises شد docking در عرض 24 ساعت کارسون پاسخ داد: “این طرح خواهد بود و در آن زمان, اما من نمی خواهم به پیش نمایش طرح در حال حاضر است.” کشتی رد شد اجازه به حوض در روز پنج شنبه; پس از آن بود که انتظار می رود به حوض یکشنبه.

کارسون گفت: این کشتی کروز که در حدود 3500 مسافر در هیئت مدیره تایید کرد که هیچ برنامه ای بود که در جایی که هنوز “من فکر می کنم همه باید از انفرادی منبع. ما باید 16 نفر گفت: آنچه در این طرح است به خصوص زمانی که از آن شده است به طور کامل جذب می کرد.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او شخصا ترجیح می دهم مسافران به باقی می ماند در هیئت مدیره. “من ترجیح می دهند که مردم بماند … چون من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند. من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.”

یکی دیگر از کارناوال Corp. CCL, -2.58% کشتی کروز الماس شاهزاده خانم, قرنطینه در سواحل ژاپن در ماه گذشته به مدت دو هفته. ده ها تن از مردم آزمایش مثبت برای این ویروس و در مجموع هفت نفر از مسافران آن کشتی درگذشت, ژاپنی, سکس عمومی, پخش NHK گفت شنبه.

سفر بر روی کشتی های کروز است که به خصوص محبوب در میان خانواده ها و افراد مسن. کودکان با سیستم ایمنی دارای بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19 اما کسانی که با سیستم ایمنی بدن قوی تر ممکن است مستعد ابتلا به این ویروس به آسیب پذیر تر مسافران است.

بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی نشسته در سواحل سان فرانسیسکو آن را به عنوان طول می کشد در منابع است.

گتی ایماژ

همچنین نگاه کنید به:رژیم صهیونیستی است. Cuomo, اعلام وضعیت اضطراری در نیویورک بیش از coronavirus

در سراسر جهان وجود دارد 109,711 COVID-19 موارد و 3,802 مرگ و میر ناشی از یکشنبه شب; 60,694 مردم بهبود یافته اند. در ایالات متحده 19 نفر فوت کرده اند و با وجود 497 مورد تأیید. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و گفت: این موارد در دولت خود صعود کرده به 105.

کارناوال Corp. سهام پایین است به شدت در سال 2020 به عنوان دیگر خطوط کروز. رویال کارائیب RCL, -1.17% پایین است 51 درصد بیش از مدت مشابه در حالی که نروژی NCL, -4.11% کاهش یافته است 53.6%. کارناوال در سال-به روزترین کاهش است فقط خجالتی از 47 درصد.

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, -0.98% پایین است 9.4% از ابتدای ژانویه و استاندارد & ضعیف است 500 Index SPX -1.70% کاهش یافته است 8 درصد بیش از مدت مشابه. شاهزاده Cruises و کارناوال نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از MarketWatch.

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>