بلژیک و فرانسه و دستگیری ده ها تن بیش از انگلستان مهاجر کامیون مرگ و میر

پلیس در بلژیک و فرانسه بازداشت 26 مشکوک مردم قاچاقچیان بیش از مرگ 39 مهاجران ویتنامی در یخچال کامیون در بریتانیا در سال گذشته است.

مهاجران 31 نفر مرد و هشت نفر زن بودند مرده یافت در کامیون در یک منطقه صنعتی در شرق لندن در اکتبر جرقه یک اعتراض بین المللی.

بیشتر:

راننده کامیون در حال حاضر پذیرفته قتل نفس بیش از مرگ و میر است اما روز سه شنبه بازداشت هدفمند حلقه ای از قاچاقچیان مظنون به سازماندهی مهاجران سفر.

پلیس swooped در یک سری از حملات در اطراف بروکسل و پاریس به عنوان بخشی از یک پروب همچنین شامل انگلیسی و ایرلندی محققان.

در بلژیک – که در آن برخی از قربانیان ماند خود را قبل از سفر سرنوشت ساز – پلیس برگزار شد 13 نفر از جمله 11 ویتنامی اتباع.

“این شبکه توسط قاچاقچیان است که مظنون به داشتن احتمال زیاد منتقل می شود تا به ده ها نفر هر روز برای چند ماه” دادستان فدرال بلژیک گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

“سازمان متمرکز بر حمل و نقل مهاجرین از آسیا و به خصوص از ویتنام” در این بیانیه ادامه داد.

دادستان مشکوک باند سازماندهی حمل و نقل از مهاجران ویتنامی در ظرف را که در آن آنها درگذشت.

بسیاری از بازداشت شدگان در فرانسه نیز ویتنامی با توجه به بررسی منبع, AFP news agency گزارش.

می تواند مردم قاچاق بود متوقف شد ؟ (25:00)

این کاوشگر کشف شده است که این مهاجران که درگذشت لود شد بر روی کامیون در شمال فرانسه و شبکه در ادامه عملیات خود را حتی پس از فاجعه شارژ 15,000 تا 20,000 یورو ($16,000-22,000) برای عبور از فرانسه به انگلستان است.

حتی coronavirus مستند نمی تواند جلوگیری از این باند قاچاق فعالیت های این منبع گفت.

تراژدی درخشید نور افکن فوق العاده خطرات مهاجران در حال حاضر به ریسک برای رسیدن به بریتانیا با برخی از پرداخت قاچاقچیان به $40,000 برای سفر خطرناک است.

پس از مرگ آزمایشات دریافتند قربانیان از کمبود اکسیژن و گرمای بیش از حد و ارسال تند و تلخ متن پیام به خانواده اش در ویتنام به عنوان او دراز مرگ در کامیون.

قربانیان آمد از فقیر مناطق روستایی مرکزی ویتنام یک کانون برای افرادی که مایل به کشتی سوار در سفر خطرناک به امید پیدا کردن فرصت برای رونق اقتصادی در خارج از کشور.

بسیاری از آنها قاچاق غیر قانونی از طریق روسیه و یا چین اغلب در سمت چپ با توجه مبالغ هنگفتی را به قاچاقچیان و پایان دادن به کار در مزارع شاهدانه یا در ناخن سالن.

راننده کامیون, Maurice رابینسون ایرلند شمالی در ماه گذشته مجرم به قتل نفس بیش از 39 مرگ و میر.

چهار مرد دیگر در دادگاه در لندن بیش از مرگ و میر, در حالی که مرد دیگری Ronan هیوز مواجه است استرداد از ایرلند به انگلستان در 39 فقره قتل نفس و یکی از توطئه برای ارتکاب مهاجرت غیر قانونی.

هیوز متهم به سازماندهی و کنترل رانندگان در عملیات قاچاق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>