مقامات شهر پکن اعلام شیوع ‘تحت کنترل’: به روز رسانی زنده

  • جدید شیوع کروناویروس که آلوده 256 نفر در پکن از اوایل ماه ژوئن است که “تحت کنترل” مقامات چینی پایتخت گفته اند اما ترس باقی می ماند بیش از خطر ابتلا به جامعه انتقال است.
  • تا به امروز بیش از نه میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 470,000 فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

  • بالا ما متخصص پزشکی دکتر Anthony Fauci هشدار داده است که این کشور در حال حاضر “بد” توسط coronavirus مواجه است خطرناک افزایش موارد جدید. آریزونا و تگزاس و نوادا همه گزارش شماره ثبت روزانه موارد است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 24

14:39 GMT – ماراتن نیویورک لغو شد

دوندگان باید صبر کنید برای یک سال دیگر برای شرکت در بزرگترین مسابقه دو ماراتون به عنوان ماراتن نیویورک برنامه ریزی شده برای تاریخ 1 نوامبر لغو شده است.

این سازمان در هماهنگی با شهردار, بیل د Blasio دفتر تصمیم گرفت که در این مسابقه مطرح شده بیش از حد بسیاری از نگرانی های ایمنی و بهداشت برای دوندگان داوطلبان تماشاگران و دیگران.

در حالی که ماراتن است که یاد و محبوب رویداد در شهر ما من تحسین نیویورک جاده دونده برای قرار دادن سلامت و ایمنی از تماشاگران و دونده اول شهردار در بیانیه ای گفت. ما مشتاقانه منتظر به میزبانی 50th در حال اجرا ماراتن در نوامبر 2021.

Nov 3, 2019; New York, NY, USA; Runners cross the Verrazzano bridge during the 2019 TCS New York City Marathon in New York, NY. Mandatory Credit: John Jones-USA TODAY Sports

دونده عبور از Verrazzano پل در طول سال 2019 TCS ماراتن نیویورک در نیویورک [فایل: جان جونز/رویترز]

14:12 GMT – تایوان: ممکن است اولین مورد در دو ماه

در حالی که تحقیق در مورد چه چیزی می تواند یک خوشه از عفونت های جدید در دو ماه و تایوان قرار داده است بیش از 100 نفر تحت قرنطینه.

آنها جدا شده به عنوان آنها در حال تماس با یک زن ژاپنی که وارد این جزیره به عنوان یک دانش آموز در اواخر فوریه و آزمایش مثبت پس از بازگشت به ژاپن در ژوئن 20, هر چند او بدون علامت.

وزیر بهداشت چن Shih-chung به خبرنگاران گفت که تایپه مقامات در انتظار اطلاعات بیشتر قبل از اینکه به طور رسمی طبقه بندی است که در آن می توانست به دست آورد در حالی که او در تایوان و او نمی تواند حکومت محلی انتقال است.

13:45 GMT – S Africa اقتصاد انتظار می رود به سقوط به بدترین رکود در سال 90

آفریقای جنوبی برای شروع قاره اول coronavirus واکسن آزمایشی

آفریقای جنوبی اقتصاد پیش بینی شده است به کوچک شدن با 7.2 درصد و کسری بودجه پیش بینی شده است به گسترش به 14.6 درصد از تولید ناخالص داخلی در زمان 2020/21 سال مالی با توجه به خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این بزرگترین انقباض در حدود 90 سال” گفت: این کشور وزیر مالیه Tito Mboweni در حالی که ارائه یک مکمل بودجه در مجلس است.

در تلاش برای کوسن تاثیر اقتصادی سخت در سراسر کشور مستند اعمال شده در مارس رئیس سیریل Ramaphosa در مارس اعلام کرد یک بسته امداد معادل 10 درصد از آفریقای جنوبی-تولید ناخالص داخلی.

سلام این ویرجینیا Pietromarchi در دوحه قطر مصرف بیش از زندگی از وبلاگ همکار من الیزابت Melimopoulos.

12:30 به وقت تهران – ایران coronavirus تلفات همچنان به resurge, نزدیک 10,000

ایران مرگ و میر از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus افزایش یافته است به حدود 10 ، 000 با 133 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت: گسترش برگشت از ثابت سقوط در روزانه اعداد به کشور آرامش خود را مستند.

وجود دارد 2,531 جدید کروناویروس عفونت گزارش در 24 ساعت گذشته بالا بردن تعداد کل موارد به 212,501 همراه با 9,996 مرگ و میر در تمام وزارت توضیح داد.

روزانه مرگ و میر به طور منظم در صدر 100 در هفته گذشته برای اولین بار در دو ماه, معکوس, افزایش شدید عفونت های جدید پس از اعمال محدودیت بر جنبش شروع به برداشته شود در اواسط ماه آوریل است.

Iranian women wearing protective face masks walk in Darband street

ایران بوده است و این کشور خاورمیانه سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر [ایسنا]

12:15 GMT – همه کشورهای آفریقایی در حال حاضر coronavirus آزمایشگاه تست ظرفیت: چه کسی رئیس

همه کشورهای آفریقایی در حال حاضر توسعه یافته آزمایشگاهی ظرفیت آزمون برای coronavirus, رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus همچنین هشدار داد که این بیماری همه گیر شد و حال شتاب گرفتن است.

“جدید ترین یک میلیون نفر از COVID-19 گزارش شده فقط در یک هفته” Ghebreyesus گفت: در کنفرانس های مجازی در COVID-19 واکسن توسعه و دسترسی در سراسر این قاره است.

این که ارشد اضافه شده است که بیش از 220 واکسن نامزدها در حال حاضر در حال کار می کرد و خواست که یک واکسن “موجود و توسعه در مقیاس بی سابقه ای”.

11:43 GMT – مقامات پکن اعلام دوم شیوع ‘تحت کنترل’

مقامات شتافت شامل یک دوم شیوع مربوط به بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار پکن پس از مورد اول اعلام شد در ژوئن 11, منجر به یک جزئی مستند از شهرستان.

“پکن بیماری همه گیر به طور مستقیم مرتبط به Xinfadi (بازار) است که اساسا تحت کنترل است اما در همان زمان ما باید کشف خانواده و محل کار خوشه عفونت و موارد جامعه انتقال گفت:” پکن شهرداری سخنگوی دولت زو Hejian در یک جلسه.

“پیشگیری و کنترل وضعیت همچنان پیچیده است و ما نمی توانیم پایین گارد ما در کوچکترین.”

11:00 GMT – کمیاب اکسیژن پزشکی در سراسر جهان بسیاری از برگ نفس نفس زدن برای زندگی

به عنوان coronavirus گسترش می یابد, افزایش تقاضا برای اکسیژن آوردن یک استارک جهانی حقیقت: حتی حق نفس کشیدن به پول بستگی دارد. در بسیاری از نقاط جهان اکسیژن گران است و سخت برای به دست آوردن یک پایه نشانگر نابرابری بین و داخل کشورها.

در ثروتمند اروپا و آمریکای شمالی و بیمارستان و درمان اکسیژن به عنوان یک نیاز اساسی مانند آب و یا برق. اما در کشورهای فقیر از پرو به بنگلادش است خطرناکی در تامین کوتاه مدت.

اینجا بیشتر بخوانید.

10:30 به وقت تهران – فیلیپین قصد دارد رکورد $86bn 2021 بودجه برای پست-همه گیر بازیابی

فیلیپین دولت است که به دنبال یک رکورد 4.3 تریلیون پزو ($85.89 میلیارد دلار) بودجه برای سال 2021 با تمرکز بر احیای یک coronavirus-آمار اقتصاد انتظار می رود در این سال برای کوچک کردن, برای اولین بار در 20 سال یک مقام ارشد گفته است.

دولت از رئیس جمهور رودریگو Duterte چهره کار زیادی از resuscitating رشد و ایجاد شغل در سال 2021 قبل از شش سال به پایان می رسد در ماه ژوئن از سال بعد.

بودجه پیشنهادی را برای ارائه به کنگره زمانی که این سوانح در جلسه ماه آینده 5 درصد بالاتر از سال جاری 4.1 تریلیون پزو ($81bn).

10:15 GMT – فرودگاه های بریتانیا هشدار می دهند 20,000 مشاغل در معرض خطر به عنوان سفر رکود همچنان ادامه دارد

تا 20,000 شغل می تواند از دست رفته در فرودگاه های بریتانیا یک گروه صنعتی هشدار داد و خواستار دولت به انجام بیشتر برای کمک به یک صنعت حمل و نقل هوایی بود که تعطیل توسط COVID-19 همه گیر است و در حال حاضر در تلاش برای راه اندازی مجدد با توجه به قوانین قرنطینه.

فرودگاه اپراتورهای انجمن (AOA) که نشان دهنده بیش از 50 فرودگاه گفت: در آینده تعداد مسافر در فرودگاه های بریتانیا شد و انتظار می رود به طور قابل توجهی پایین تر و تجزیه و تحلیل از اعضای آن پیشنهاد شده تا 20 ، 000 شغل در معرض خطر بودند.

“این مشاغل آمار و ارقام به وضوح نشان می دهد که یک جزء کلیدی از انگلستان زیرساخت است که در آن زانو با امداد به بحران کنونی انتظار می رود” گفت: AOA اجرایی کارن دی.

09:50 GMT – Coronavirus تست ممکن است رسیدن به زنان در مناطق جنگی: IRC

شکاف بزرگ میان تعداد زیادی از مرد و زن coronavirus موارد در بخش هایی از آفریقا و خاورمیانه نشان می دهد زنان ممکن است در تلاش برای دسترسی به, تست, یا, بهداشت و درمان, کمک های آژانس گفته است.

در پاکستان و افغانستان و یمن بیش از 70 درصد از موارد گزارش شده مرد بودند در مقایسه با متوسط جهانی از 51 درصد و همان درست بود در جمهوری آفریقای مرکزی چاد و سومالی گفت: کمیته بین المللی نجات (IRC).

“آنچه که ما شاهد یک وضعیت که در آن زنان به طور بالقوه بودن سمت چپ از تست و سلامت خود را deprioritised,” استیسی میرنس ارشد ویژگی های مشاور اضطراری بهداشتی در IRC گفت: در آزادی مطبوعات.

اینجا بیشتر بخوانید.

09:00 GMT – اندونزی گزارش 1,113 جدید کروناویروس عفونت 38 جدید مرگ و میر

اندونزی گزارش شده 1,113 جدید کروناویروس عفونت و مصرف آن در مجموع تعداد موارد به 49,009.

وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت: وجود 38 بیشتر مرگ و میر گزارش شده با کل شرکت در 2,573.

اندونزی coronavirus مرگ و میر است که بالاترین در شرق آسیا در خارج از چین است.

08:45 GMT – بلغارستان به گسترش coronavirus وضعیت اضطراری تا اواسط جولای

بلغارستان را تمدید وضعیت اضطراری اعلام کرد در پاسخ به کروناویروس شیوع تا 15 جولای تا پس از دیگری پرش در تازه ثبت نام موارد وزیر بهداشت مساوى Ananiev گفته است.

بلغارستان شروع به استراحت محدودیت برای جلوگیری از گسترش ویروس در اوایل این ماه اما هفته گذشته این گزارش 606 جدید COVID-19 موارد بالاترین هفتگی افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر.

برخی از 130 مورد جدید گزارش شده در چهارشنبه آوردن مجموع به تاریخ به 4,114 با 208 مرگ و میر.

08:30 GMT – روسیه coronavirus مورد شمارش عبور 600,000

روسیه گزارش کرده است 7,176 موارد جدید از رمان coronavirusهل دادن آن در سراسر کشور مورد مجموع به 606,881 جهان سوم-بالاترین شمارش.

این کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت: 154 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 8,513.

08:15 GMT – قزاقستان قفل کردن دو شهر بیش از coronavirus

قزاقستان دارای قفل شده است و دو شهر در نزدیکی پایتخت آن نورسلطان به جلوگیری از گسترش این کروناویروس در اطراف استان, مقامات گفته اند.

جاده های منتهی به شهرهای قزاقستان و استپنوگورسک مسدود خواهد شد توسط بازرسی و 10pm به 6 صبح حکومت نظامی تحمیل شده در هر دو رئیس بهداشتی دکتر اکملا پروینک در بیانیه ای گفت.

مقامات همچنین بسته به تمام مکانهای تفریحی و منع انبوه تجمعات عمومی در سراسر استان و دسترسی محدود به بیمارستان ها و موسسات مانند یتیم خانه ها و خانه های بازنشستگی.

08:05 GMT – امارات تعلیق پروازها از پاکستان پس از مسافران تست مثبت برای coronavirus

امارات متحده عربی به حالت تعلیق پروازها از پاکستان پس از مسافران آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در هنگ کنگ است.

دبی دولت حامل است که عامل محدود خدمات با توجه به کروناویروس همه گیر گفت: تعلیق موقت موثر بود که از ژوئن 24.

“ما در حال هماهنگ کننده نزدیک با مقامات مختلف و بررسی خواهد شد و اجرای هر مورد نیاز اقدامات بیشتری برای جلب رضایت همه طرف ها قبل از ما رزومه خدمات از پاکستان” یک سخنگوی گفتگو کرد.

07:50 GMT – اسرائیل و فلسطینی ها تشدید محدودیت به عنوان coronavirus reemerges

اسرائیل و مقامات فلسطینی را به ارمغان آورد برخی از coronavirus محدودیت پس از تعداد موارد جدید شروع به پریدن کرد در آنچه که مقامات ترس می تواند نوید بخش یک “موج دوم” از عفونت.

بخشی از مستند به اثر رفت در یک شهر در مرکز اسرائیل و چندین محله در شهر طبریه که در آن نرخ ابتلا به عفونت به خصوص بالا است. تشکیلات خودگردان فلسطین (PA) قرار دادن غرب بانک شهر الخلیل تحت مستند نیز هست.

اسرائیل یکی از اولین کشورها به بستن مرزهای خود و اعمال محدودیت زمانی که همه گیر جهانی اول پدید آمده و فلسطینی ها به سرعت به دنبال کت و شلوار.

Palestine COVID

اسرائیل یکی از اولین کشورها به بستن مرزهای خود و اعمال محدودیت زمانی که همه گیر جهانی اول پدید آمده و فلسطینی ها به سرعت به دنبال کت و شلوار [فایل: مهر]

07:35 GMT – اتریش هشدار سفر به آلمان دولت پس از شیوع

اتریش صادر کرده است یک هشدار سفر به غرب آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن پس از شیوع کروناویروس در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد وجود اتریش صدراعظم Sebastian Kurz گفته است.

این حرکت قرار می دهد دولت در همان دسته که به منطقه لومباردی کانون ایتالیا شیوع کروناویروس که یکی از بدترین در اروپا است.

Coronavirus

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn تاکید کرد که coronavirus همچنان خطر پس از غربی آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن قرار دادن دو شهرداری به lockdown [خبرگزاری فرانسه]

07:20 به وقت تهران هند – گزارش کمترین افزایش 16,000 موارد

هند ثبت بالاترین سنبله از 15,968 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 456,183 با بمبئی و دهلی نو بدترین ضربه شهرستانها در کشور است.

وزارت بهداشت نیز گزارش داد یک رکورد 24 ساعته افزایش 465 مرگ و میر به علت COVID-19 رانندگی و مرگ و میر به 14,476.

Coronavirus India

دهلی نو در حال ظهور است علت نگرانی برای دولت فدرال و انتقاد خود را برای تماس با فقیر ردیابی و کمبود تخت بیمارستان [Anushree Fadnavis/رویترز]


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


06:21 GMT – هنگ کنگ با رد نگرانی های حریم خصوصی در چین, سفر, طرح

سوفیا چان در هنگ کنگ وزیر برای مواد غذایی و بهداشت در دفاع از سفر برنامه ریزی شده طرح نیاز به ساکنان این شهرستان برای به اشتراک گذاشتن coronavirus نتایج آزمون با مقامات در استان گوانگدونگ در چین با رد نگرانی های است که ساکنان’ داده های شخصی حساس مانند پرونده های پزشکی را می توان منتقل شده به سرزمین اصلی مقامات امنیتی.

هنگ کنگ را توسعه “سلامت” کد سیستم برای فعال کردن “ویروس نتایج آزمون از شرکت کنندگان در این خلبان طرح در هنگ کنگ به آپلود شده بر روی کد” و مشترک با سرزمین اصلی مقامات, او گفت:. مسافران را نمی خواهد نیاز به نصب یک نرم افزار تلفن همراه, او گفت:.

“،سیستم های کامپیوتری تنها به جمع آوری اطلاعات اولیه شخصی و اسید نوکلئیک نتایج آزمون از متقاضیان به منظور استفاده برای ‘هنگ کنگ سلامت کد’. فرایند توسعه است استوار بر حفاظت از حریم شخصی و کد ارز روش نیز باید به صراحت آغاز و توافق با متقاضی,” او اضافه شده است.

05:30 GMT – مالدیو برای باز کردن مرزها به همه گردشگران در جولای 15

ابراهیم محمد Solih رئیس جمهور مالدیو می گوید: کشور جزیره ای است و باز کردن مرزهای خود در 15 ژوئیه به ورود توریست از همه کشورها.

اقیانوس هند الجزایر اقتصاد به شدت وابسته به گردشگری و ورود نمی خواهد موضوع را به قرنطینه اقدامات تنها با علامتی مسافران نیاز به انجام اجباری COVID-19 تست در فرودگاه با توجه به وزارت گردشگری و وزارت.

آزمایش در دسترس خواهد بود برای مسافران است که در آن نیاز به بازگشت به کشور خود و یا خود را ادامه خواهد داد به بعد سفر این وزارتخانه اضافه شده است.

05:08 GMT – اندونزی داوطلبان راه اندازی ‘هوشیاری شاخص’

داوطلبان در اندونزی معرفی شده است “هوشیاری شاخص” نقشه برداری coronavirus موارد در هر شهر و ریجنسی در کشور با بدترین متاثر از مکان های مشخص شده در قرمز.

“در پایان روز نیازهای عمومی و شفاف اطلاعات در مورد خطرات خود را. با اعتماد و داده ها باز کردن آنها می توانید با احتیاط تصمیم بگیرید که آیا برای انجام یک فعالیت در حوزه عمومی” رونالد Bessie هماهنگ کننده KawalCOVID-9 پایگاه به نقل از به نقل از جاکارتا پست.

04:59 GMT – Virus مرگ و میر پیش افتادن از 100,000 در آمریکای لاتین

بیش از 100000 نفر مرده بود از COVID-19 در آمریکای لاتین تا پایان روز شنبه با بیش از نیمی از تایید مرگ وارد شده در برزیل و با توجه به برگه توسط رویترز و خبرگزاری فرانسه آژانس های خبری.

در اینجا این است که شکست در مورد بارهای مرگ و عوارض در بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار:

  • برزیل – 52,960 مرگ و میر و موارد 1,145,906
  • مکزیک – 23,377 مرگ و میر و موارد 191,410
  • پرو – 8,404 مرگ و میر و موارد 260,810
  • شیلی – 4,505 مرگ و میر و موارد 250,767

04:23 به وقت تهران – در جنگ-آمار کشورهای coronavirus تست ممکن است رسیدن زنان

شکاف بزرگ میان تعداد زیادی از مرد و زن coronavirus موارد در بخش هایی از آفریقا و آسیا و خاورمیانه نشان می دهد زنان ممکن است در تلاش برای دسترسی به تست و یا مراقبت از یک کمک آژانس گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

در پاکستان و افغانستان و یمن بیش از 70 درصد از موارد گزارش شده مرد بودند در مقایسه با متوسط جهانی از 51 درصد مشابه در جمهوری آفریقای مرکزی چاد و سومالی گفت: کمیته بین المللی نجات (IRC).

مطالعات انجام شده در چین و اروپا و آمریکا نشان داده است که مردان بیشتر از زنان به بستری و مرگ از coronavirus اما آنها نشان داده اند و نه همان شکاف جنسیتی در موارد که در جای دیگر. در بسیاری از اروپا و تعداد موارد تقریبا برابر بین مردان و زنان است.

04:13 GMT – پکن شیوع به نظر می رسد به توان بصورتی پایدار و محکم پایانی

مقامات بهداشتی چین در گزارش جدید 12 coronavirus موارد در روز چهارشنبه با هفت در پایتخت کشور پکن نشان می دهد که یک سنبله در شهر به نظر می رسد افول.

پکن شیوع دیدم در مجموع 249 افراد آلوده پس از 11 ژوئن بسیاری از موارد مرتبط به این شهر بزرگترین بازار عمده فروشی و منجر به مستندات جدید و لغو کلاس.

از آن پس سه میلیون آزمایش نمونه های گرفته شده از 2.43 میلیون نفر در شهر ارشد بهداشت شهری گفت: در روز سه شنبه. این شهر در حال حاضر می تواند انجام بیش از 300,000 نوکلئیک اسید تست در هر روز در مقایسه با 40,000 در ماه مارس گفت: هوآ ژانگ معاون مدیر پکن کمیسیون بهداشت.

People receive nucleic acid tests, during a government-organised visit to a testing site, following a new outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Beijing

یک کارگر در یک دست کت و شلوار محافظ اسپری ضد عفونی کننده پزشکی کارگران انجام نوکلئیک اسید تست در تست سایت در پکن [کارلوس گارسیا رولینز/ رویترز]

03:00 GMT – واشنگتن باعث می شود ماسک صورت اجباری

جی Inslee فرماندار ایالت واشنگتن آمریکا دستور داد ساکنان به پوشیدن ماسک صورت در این منطقه شاهد آن تست مثبت افزایش 35 درصد در هفته گذشته.

“این است که در مورد صرفه جویی در زندگی. آن را در مورد بازگشایی کسب و کار ما. و آن را مورد احترام و مراقبت از یکدیگر” Inslee گفت.

ایالات متحده Arizona, California, می سی سی پی و نوادا را گزارش کرده اند رکورد تعداد موارد جدید COVID-19 تگزاس در حالی که یک رکورد در روز دوشنبه.

02:42 GMT – مکزیک سیاهههای مربوط به یک رکورد دیگر در افزایش موارد

مکزیک ارسال شده رکورد دیگر یک روز افزایش در coronavirus موارد: 6,288 تایید عفونت در روز سه شنبه و 793 بیشتر مرگ و میر با توجه به بخش بهداشت و درمان. آورده است که مکزیک در مجموع مورد بار به 191,410 و مرگ و میر به 23,377.

مقامات اذعان هر دو undercounts به دلیل بسیار پایین تست نرخ. مکزیک انجام شده تنها در حدود نیمی از یک میلیون آزمون تقریبا یکی برای هر 250 نفر.

مکزیک نیز بسیار بالا میزان عفونت در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی. در مورد 39,000 — 20 درصد از این کشور را تایید موارد بهداشت و درمان کارگران است. شده اند وجود دارد 584 مرگ و میر در میان پزشکان و پرستاران و تکنسین ها و کارگران بیمارستان.

Mexico

یک مرد درجه حرارت خود را چک در ایزتپلپا بازار در شهر مکزیک در 22 ژوئن 2020 [پدرو پردو/ خبرگزاری فرانسه]

02:00 GMT – MSF خواستار GAVI به مواد مخدر شرکت ها برای فروش واکسن در هزینه

پزشکان بدون مرز (MSF) و 40 نهادهای جامعه مدنی خواستار GAVI به نقد و بررسی آن قیمت گذاری برای آینده coronavirus واکسن پیش از Gavi جلسه هیئت مدیره با توجه به شروع در ژنو بعد از آن در روز چهارشنبه.

در موضوع COVAX تسهیلات یک مکانیزم جدید Gavi توسعه یافته برای پرداخت به شرکت های دارویی به جلو به صورت بالقوه COVID-19 واکسن.

در میان MSF نگرانی بود که عدم شفافیت در نحوه قیمت گذاری تعیین شده توسط دارو شرکت به عنوان به خوبی به عنوان دو ردیف از سیستم دسترسی به آینده COVID-19 واکسن خریداری شده از طریق COVAX تسهیلات. کشورهای تامین مالی از طریق اهدا کننده کمک خواهد کرد فقط کافی دریافت واکسن برای جمعیت های آسیب پذیر ترین در حالی که کشورهای ثروتمند را دریافت خواهد کرد به اندازه کافی برای یک درصد از کل جمعیت MSF گفت.

01:30 GMT – استرالیا رکورد اول coronavirus مرگ در بیش از یک ماه

استرالیا ثبت کرده است اولین مرگ ناشی از کروناویروس در بیش از یک ماه به عنوان موارد جدید به ادامه سنبله در جنوب ایالت ویکتوریا.

مردی که مرده بود در 80s در, سلامت, مقامات گفت.

ویکتوریا ثبت 20 مورد جدید یک شبه مصرف دولت را در مجموع به 1,900.

23:45 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای مرزی دیوار ‘متوقف شد’ ویروس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از مرز با مکزیک در روز سه شنبه و ادعا کرد آن متوقف شده بود هر دو مستند نشده مهاجرت و coronavirus.

در گرما فروزان تهمت به طور خلاصه متوقف و برای بازرسی یک بخش جدید از دیوار و ناخوانا امضای خود را بر روی بتن و میلگرد ،

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال به دست آوردن مجدد کمپین حرکت پس از ضعیف مردم در انتخابات برای یک آخر هفته تجمع در Tulsa, Oklahoma.

23:00 GMT (سه شنبه) – ‘ما شده ایم بد’: Fauci به ما هشدار می دهد در coronavirus خروش

دکتر Anthony Fauci هشدار داده است که چند هفته آینده حیاتی خواهد بود در مهر زنی coronavirus نقاط در اطراف ما.

“ما شده ایم آمار بد” Fauci گفت: یک کمیته مجلس اضافه کرد او “بسیار نگران” در مورد افزایش جامعه گسترش در برخی از ایالت از جمله آریزونا که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد برگزاری تجمع در روز سه شنبه و مشاهده ساخت و ساز از یک مرز دیوار.

Fauci, که همچنین تاکید کرد که تست خواهد بود تشدید شد و در سخنرانی خود در این کمیته به همراه روسای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سازمان غذا و داروی آمریکا و یک مقام ارشد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که آنها تا به حال به اینجا می گویند.

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز (23 ژوئن) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>