قبل از کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن به نام NIH ‘وحشتناک’ سوال واکسن

با کروناویروس تعمیق بحران در سازمان دیده بان خود را رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر ترویج هنوز اثبات نشده مالاریا مواد مخدر به عنوان یک امکان “بازی تعویض” تبلیغ دولت او را “بی سابقه” حرکت می کند به سرعت در مسیر واکسن و ستایش کاری از موسسه ملی بهداشت.

اما زمانی که باراک اوباما هنوز هم در کاخ سفید و رو زودتر بهداشت جهانی بحران مغلوب ساختن پیشی جستن بیان بسیار متفاوت انداز محکوم NIH به عنوان “وحشتناک” ادعا واکسن “می تواند بسیار خطرناک” و هشدار در برابر دارو است که هنوز به اثبات بی خطر و موثر است.

در آن زمان تهمت همچنین پیشنهاد کرد که در هنگام مبارزه با یک بیماری همه گیر دولت فدرال تلاش نباید اجرا سیاسی فرد در پاسخ به کاخ سفید – که می تواند به مثابه “سوء مدیریت” و “دورویی” او گفت:.

وجود دارد اما دو چیز است که تغییر نکرده پس: trump’s ایمان در حکایات را مهم تصمیم گیری و تمایل خود را به نزدیک مرزهای ایالات متحده هنگامی که یک کشنده پاتوژن شروع به گسترش در خارج از کشور.

با این وجود کسانی که زودتر views ریختن بیشتر نور در چالش های خاص – و انتقادات – مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر چهره سال بعد به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در داخل ایران میهن.

یک سخنگوی کاخ سفید گفت: ABC اخبار “رئیس جمهور تهمت اولویت است که سلامت و ایمنی مردم آمریکا و او به راه انداخته است قدرت کامل از دولت فدرال برای جلوگیری از گسترش این ویروس گسترش آزمایش ظرفیت و تسریع در تولید واکسن.”

از سوال واکسن به نوید ‘سریع ترین واکسن توسعه در تاریخ’

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در مواجهه با مقاومت مواجه برای بارها و بارها با استفاده از این کاخ سفید تریبون برای ترویج مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک امکان “تغییر بازی” حتی به عنوان ترین-trusted voice در کاخ سفید, Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی سلامت آمریکا خواست با احتیاط در مشاهده این دارو به عنوان یک “حذفی” راه حل ذکر آن به طور بالقوه خطرناک است اما عوارض جانبی نادر.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن فکر “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

“این کار ممکن است. سپس دوباره این کار ممکن است,” او اضافه شده است.

اما در مارس 2009 به عنوان جدید دولت اوباما بود دست و پنجه نرم کردن با H1N1 “آنفولانزای خوکی” اپیدمی تهمت بود بسیار با احتیاط از آنچه او به عنوان داروهای تجربی.

صحبت کردن در فاکس نیوز به طور خاص در مورد واکسن به گفته او “می تواند بسیار خطرناک” و اصرار داشت او هرگز اجازه نمی دهد خود را به کودکان تزریق می شود می تواند با داروهای “که واقعا هیچ کس در حال حاضر می داند که اگر آن کار می کند با توجه به آنچه که آنها دنبال آن هستید.”

در طول سال مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به گزارش های موردی که ادعا واکسن باعث اوتیسم در کودکان است. در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری دنباله دار در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن داستان یک “کودک زیبا” که “رفتم برای واکسن و آمد و یک هفته بعد رو فوق العاده ای تب کردم بسیار بسیار بیمار در حال حاضر مبتلا به اوتیسم است.”

پزشکان و دانشمندان از مدت ها را رد کرد و چنین ادعا گره زدن واکسن به اوتیسم و مراکز کنترل بیماری در حال حاضر متحده آنلاین “وجود دارد هیچ ارتباطی بین واکسن و اوتیسم است.”

در سال گذشته کشور شروع به دیدن یک چشم انداز مثبت در سرخک موارد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید برای نرم کردن موضع خود گفت: واکسن بودند “مهم است.” و در هفته های اخیر در میان coronavirus بحران او ستایش کرده است, دولت برای اجرای “یکی از سریع ترین توسعه واکسن راه اندازی در تاریخ است.”

روز دوشنبه تهمت اشاره کرد که چگونه مهم آن بود که تکیه بر علمی آزمایش برای تعیین اینکه آیا یک واکسن باید مورد استفاده قرار گیرد.

“ما باید مطمئن شوید که آن را ندارد وحشتناک, تاثیر, نابود کردن, کسی,” او گفت:. “ما باید برای تست آن را برای یک دوره طولانی از زمان است.”

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن به همین دلیل او خیلی علاقه مند به هیدروکسی کلروکین مواد مخدر است که او را نگه می دارد و فشار به طور بالقوه در درمان coronavirus.

“من دوست دارم برای رفتن به آزمایشگاه و صرف یک زن و شوهر از سال تست چیزی [اما] ما هم نیست,” او گفت:. “اگر آن را نشانی از کمک بزرگ است. اگر آن را کمک نمی کند ما به آن یک شات.”

اما Fauci, یکی از برجسته ترین چهره از مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ گفت: “هیچ مدرکی وجود ندارد که هیدروکسی کلروکین هر اثر.”

“حدیثی داستان واقعا بر اساس اصل چیزی را نفوذ” از طریق “طوفان اطلاعات در خارج وجود دارد, و یا اطلاعات غلط” Fauci گفت: دو هفته پیش.

او گفت: هیدروکسی کلروکین است “نسبتا امن” اما می تواند جدی ایجاد “مسائل” برای بیماران خاص و از آنجا که وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را به هر گونه اثر این دارو نیاز به تست قبل از رسم نتیجه گیری در مورد آن شایستگی.

مطالعات بالینی در ایالات متحده در حال حاضر آغاز شده است و دانشمندان در چین ادعا می کنند این دارو به کمک یک نمونه کوچک از بیمارانی که دچار علائم متوسط.

غذا و دارو است که در حال حاضر اجازه می دهد پزشکان به تجویز هیدروکسی کلروکین به کروناویروس بیماران پس از متعادل “خطرات و مزایا” آژانس کمیسر اخیرا گفت.

از ‘NIH وحشتناک است’ به ‘برخی از بزرگترین پزشکان

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال به تکیه بر تخصص Fauci, ملت را بالا دکتر برای بیماری های عفونی و دیگر تجربه های پزشکی حرفه ای برای کمک به او را به حرکت رو به رشد coronavirus بحران است.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پیام تشکر به Fauci و NIH همکاران و گفت: “موسسه ملی بهداشت است خانه را به برخی از بزرگترین پزشکان و دانشمندان و محققان در جهان است.”

اما در طول یک مصاحبه رادیویی در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده کاملا متفاوت ارزیابی: “من می شنوم خیلی در مورد NIH و این وحشتناک است.”

در Oct. 2015 مصاحبه مجری رادیویی محافظه کار مایکل وحشی خواست تهمت به انتصاب او به عنوان NIH مدیر باید برگ برنده برنده انتخابات ریاست جمهوری. وحشی ادعا وجود دارد “از جمله فساد در حال حاضر در علم” که این کشور فاقد “علم واقعی و واقعی پزشکی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Savage نظرات “بزرگ است.”

Fauci شد مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در سال 1984. دکتر فرانسیس کالینز مدیر NIH گسترده تر آن در سال 2009 باقی مانده است وجود دارد.

باید کاخ سفید را اجرا پاسخ ؟

تهمت نیز به نظر می رسید به معکوس نظرات خود را در مورد اینکه آیا کاخ سفید باید اجرا نقطه به صورت یک بیماری همه گیر.

در فوریه. 26 به کاخ سفید شروع به رسمیت شناختن جدیت coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او انتخاب کرده بود معاون رئیس جمهور مایک پنس به “اتهام” از دولت فدرال تلاش.

“و مایک گزارش را به من” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

این حرکت حمایت قابل توجهی و biodefense کارشناسان بود بلند گفت که زمانی که یک بیماری همه گیر بازدید معاون رئیس جمهور است منحصر به فرد واجد شرایط را برای نظارت و سازماندهی دولت فدرال گسترده پاسخ.

اما در اکتبر سال 2014 که دولت اوباما منصوب “تزار” به تحمل پاسخ به آفریقا منتقل شده با ویروس ابولا, تهمت محکوم کرد و این حرکت به عنوان “وحشتناک” از آنجا که تلاش خواهد بود نظارت کاخ سفید است.

“جدید جهانی مبارزه با ابولا را گزارش WH & NSA مشاور. بیشتر سوء مدیریت & دورویی با CDC” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی با اشاره به کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, و مراکز کنترل بیماری.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر او با انتقاد جدید “تزار” برای داشتن “صفر تجربه در پزشکی منطقه و صفر تجربه در بیماری های عفونی کنترل است.”

توقف تمام پروازهای’

در آن زمان که ابولا بود شروع به گسترش به قطعات جدید جهان, تهمت بود صریح بارها و بارها تماس برای دولت اوباما برای جلوگیری از خارجی ها و حتی آمریکایی کمک کارگران در خارج از کشور – از سفر به ایالات متحده است.

“آمریکا نمی تواند اجازه می دهد افراد مبتلا به ابولا به عقب. مردم که به دور از مکان به کمک بزرگ هستند – اما باید عواقب رنج می برند!” او توییتی در مارس 2014.

چهار ماه بعد او اصرار دولت اوباما در مورد نیاز به “عمل سریع” به tweeting “ایالات متحده باید بلافاصله توقف همه پروازها از ابولا آلوده کشور یا طاعون شروع خواهد شد و گسترش در داخل ما” مرزها.'”

یکی از مقامات دولتی علنا مخالف این حرکت در آن زمان بود Fauci که در حال حاضر در موقعیت در NIH که او هنوز هم نگه می دارد.

“به هیچ وجه” Fauci گفته فاکس نیوز در زمانی که پرسید که آیا ایالات متحده باید تعلیق پروازها از مناطق آلوده است. “هنگامی که شما شروع به بسته کردن کشورهایی مانند که وجود یک خطر واقعی از همه چیز بدتر بود. شما جدا از آنها. شما می تواند باعث ناآرامی در کشور است. این قابل تصور است که دولت می تواند سقوط اگر شما آنها را منزوی به طور کامل.”

در آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Fauci ارزیابی “مسخره است.”

ابولا متمرکز شد تا حد زیادی در کشورهای در حال توسعه بود و آن را بسیار متفاوت و کمتر به بیماری های عفونی از coronavirus.

از سال 2014 تا 2016 در مجموع 11 نفر برای درمان ابولا در ایالات متحده است. در هفته های اخیر حدود 350,000 آمریکایی تشخیص داده شده اند با کروناویروس و بیش از 10 ، 000 فوت کرده اند.

تحت تهدید coronavirus Fauci به شدت به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به تعلیق پروازها به ایالات متحده است. و Fauci حتی گفت: ممنوعیت سفر باید در محل باقی می ماند طولانی پس از coronavirus شروع به عقب رفتن در داخل کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>