بایر به پرداخت 10 میلیارد دلار برای حل و فصل خلاصه پرونده های حقوقی

ما شاکی هستند و به دنبال غول ادعا می کند بیش از آن glyphosate-بر اساس weedkillers باعث سرطان می شود. مذاکرات شده اند مداوم برای بیش از یک سال است.

دارویی و شیمیایی آلمانی غول بایر اعلام کرد که قصد دارد به پرداخت بیش از 10 میلیارد دلار (€8.9 میلیارد دلار) به حل و فصل در حدود 125,000 پرونده های حقوقی در ایالات متحده مربوط به محصول خود را ارزیابی و همچنین انتظار کلاس اقدام مناسب.

علف های هرز قاتل شامل بحث عنصر فعال glyphosate که برخی از گروه های باور می تواند باعث سرطان می شود.

“این خلاصه حل و فصل است و عمل درست در زمان مناسب برای بایر را به یک دوره طولانی از عدم اطمینان به پایان” بایر اجرایی ورنر Baumann گفت.

“بایر عاقلانه تصمیم به حل و فصل دعوی قضایی به جای رول تاس در دادگاه های آمریکا,” کن فینبرگ که منصوب شد حل و فصل واسطه توسط یک قاضی فدرال بیش از یک سال پیش گفت.

بایر که خریداری خلاصه ساز مونسانتو در سال 2018 برای $63 میلیارد و بارها در دفاع از ایمنی از علف های هرز قاتل با اشاره به مطالعات انجام شده نشان می دهد که glyphosate امن است.

خلاصه هنوز هم به فروش می رسد

این شرکت گفته است که ادامه خواهد داد و فروش ارزیابی می کند و برنامه ریزی برای اضافه کردن یک برچسب هشدار دهنده سرطان به محصول.

با این وجود دولت آلمان سال گذشته به تصویب ممنوعیت glyphosate ابتدا در سال 2023.

این شرکت شده است گرفتار دعاوی مربوط به خلاصه ای از آن به دست آورد مونسانتو که آمار سهام آن سخت و باعث شد که شرکت های ارزیابی به کاهش است.

بایر می گوید: بیش از 10 میلیارد دلار جرم شبه حل و فصل خواهد شد و پوشش حدود 75 ٪ از زمان دادخواهی در برابر آن متشکل از برخی 125,000 ثبت و unfiled ادعا می کند. همچنین موافقت نامه در محل با وکیل به نمایندگی از حدود 95% از موارد هنوز برای محاکمه.

حل و فصل میانجی کن فینبرگ گفت که برخی از 25,000 ادعا باقی مانده است بی قراری, اما او انتظار ندارد که وجود دارد به هر آزمایشات بیشتر در برابر بایر در ماه های آینده.

ادامه مطلب: خلاصه weedkiller: 42,000 شاکیان شکایت بایر بیش از glyphosate

قیمت سهام ریباند

موجی از دعاوی که آمار بایر قرار داده و رهبری آن تحت فشار عظیم. در آستانه چهارشنبه حل و فصل اعلام, سهام کاهش یافته است 3.6%.

اما خبری که حل و فصل کرده و باعث شد تا قیمت سهام به دوباره بجای اول برگشتن. باومن در اشاره به امکان وجود دارد که حل و فصل می تواند این شرکت را در راه به دست آوردن مجدد اعتبار خود را.

“این است که از نظر مالی مناسب زمانی که در برابر مالی قابل توجهی خطرات ادامه داد: چند سال دادخواهی و اثرات مربوط به شهرت ما و به ما در کسب و کار” بایر مدیر عامل گفت.

این شرکت گفته است: “شروع به ساخت پرداخت حل و فصل این سال است. آنها می تواند به تامین مالی از طریق ترکیبی از نقدینگی موجود در آینده درآمد حاصل از فروش آن از سلامت حیوانات کسب و کار و صدور اضافی اوراق قرضه.

ادامه مطلب: بایر به درخواست تجدید نظر ما کشاورز $265 میلیون خسارت جایزه

jcg/ng (AP, Reuters, AFP)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>