بایر به درخواست تجدید نظر ما کشاورز $265 میلیون خسارت جایزه

بایر شده است و دستور به پرداخت میلیون ها خسارت به آمریکا هلو کشاورز که از دست رفته محصولات خود را به weedkiller. این شرکت آلمانی گفت: آن را “نا امید” با حکم اصرار محصولات خود را در “بودند و نه مسئول است.”

آلمانی داس غول بایر روز شنبه با اعلام این امر تجدید نظر ایالات متحده داوران را $265 میلیون (€245 میلیون دلار) جایزه به یک میسوری کشاورز که گفت: این شرکت dicamba علف کش ویران کرده خود هلو باغ.

کشاورز لایحه Bader شکایت بایر و شیمیایی تولید BASF استدلال خود را weedkiller بود زیرفشار بر روی درختان خود را از نزدیکی مزارع. داوران دست او را 15 میلیون دلار غرامت و 250 میلیون دلار خسارت تنبیهی.

“ما در حال نا امید با حضور هیئت منصفه به حکم” بایر در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که آن را راه اندازی درخواست تجدید نظر. BASF همچنین گفت: این امر تجدید نظر شود. هر دو شرکت گفت: خود را dicamba علف کش ها بی خطر هستند استفاده می شود که طبق دستورالعمل.

“ما اعتقاد داریم که مدارک و شواهد ارائه شده در دادگاه نشان داد که مونسانتو محصولات بودند مسئول ضرر و زیان در پی در این طرح دعوی در دادگاه و به ما نگاه رو به جلو به جذاب” بایر گفت.

تاسیس در ووپرتال در غرب آلمان در سال 1863 بایر یکی از بزرگترین شرکت های داروسازی در جهان است.

ادامه مطلب: نظر: مواد شیمیایی غول بایر گیر در منسنتو دام

بایرن چند چهره جریمه

این $265 میلیون خسارت جایزه برای اولین بار از بیش از 140 dicamba موارد به آمدن به دادگاه.

جایزه جداگانه به چند میلیارد دلار دادخواهی بایر است که در تلاش برای حل و فصل بیش از خلاصه weedkiller ساخته شده توسط ما كشاورز شرکت مونسانتو.

مونسانتو تولید هر دو ارزیابی و dicamba. بایرن به دست آورد که مونسانتو برای $63 میلیارد دلار در سال 2018 در حال شکایت بیش از هر دو محصولات. BASF باعث می شود خود را dicamba مبتنی بر علف کش.

آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست تحمیل تعدادی از محدودیت در استفاده از dicamba در نوامبر سال 2018 پس از نگرانی های مطرح شده در مورد امکان نابودی محصولات کشاورزی در اطراف کسانی که آن را اعمال می شد ،

بایر را مهندسی ژنتیک سویا, دانه های طراحی شده برای مقاوم به علف کش.

mvb/nm (dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>