بایرن تصدیق به توقف coronavirus گسترش از غذا شرکت

باواریا مقامات بهداشت در حال مسابقه برای جلوگیری از گسترش بیشتر جدید COVID-19 شیوع در یک شرکت غذا. آزمایش های در حال انجام در میان ساکنان پناهنده مراکز که در آن بسیاری از کارکنان زندگی می کردند.

مقامات گفت: 45 مورد از COVID-19 شناسایی شده توسط سهشنبه شب در میان کارکنان یک شرکت غذا در بالا باواریا شهر Gilching.

آزمایش های بیشتر در میان کسانی که به اشتراک گذاری مسکن با کارگران بود که در جریان روز چهارشنبه همراه با یک عملیات رهگیری برای دیگر مخاطبین از کسانی که آلوده بودند.

در میان امکانات پناهنده خانه های آسیب دیده در نزدیکی Hechendorf که در آن 10 از کارکنان که تست مثبت زندگی می کردند. که مرکز و سه نفر دیگر بسته شده اند و ساکنان در زیر قرار داده شده 14 روز در قرنطینه.

“نکته مهم در حال حاضر به شکستن زنجیره ای از عفونت” سخنگوی شهرداری ردینگ گفت: Süddeutsche Zeitung روزنامه.

بیشتر بخوانید: Coronavirus زندگی در: مستند در آلمان فرل

شهرداری رهبران می گویند که به طور کلی بیشتر مستند به صورت گسترده تر شهرداری نیست و قریب الوقوع است.

“ما در حال حاضر یک راه طولانی از آن گفت:” منطقه اقتدار سر استفان فری. مستندات در سراسر جمله مناطق گسترده ای باید تنها جایی که شیوع نمی تواند به دنبال, به طور خاص, او گفت:.

“این است که در حال حاضر مورد با ما” گفت: Frey اضافه کرد که زنجیره ای از عفونت به نظر می رسد تاسیس شده اند و SARS-CoV-2 ویروس مانع از گسترش.

“برای نگه داشتن آن است که راه ما را انجام خواهد داد همه چیز ممکن است و عمل به شدت و به طور مداوم” گفت: Frey.

پذیرایی شرکت Apetito گفت: آن بررسی علت شیوع.

“تا آنجا که ما می دانیم همه کارکنان در این شرکت را مشاهده کرده اند به شیوه های بهداشت اجتماعی فاصله و دهان و بینی حمایت می کند.”

بیشتر بخوانید: آلمان: Coronavirus همبستگی افول اما نه رفته

غذا گیاهی در Gilching لوازم مونیخ Ludwig-Maximilians-دانشگاه بیمارستان با بیش از 6000 وعده های غذایی در هر روز برای کارکنان و بیماران است.

مقامات فدرال آلمان Insititute برای ارزیابی ریسک گفت: هر گونه انتقال ویروس از طریق قبل از تهیه مواد غذایی است که بسیار بعید است.

عفونت کشف شد پس از یکی از ساکنان خانه در Hechendorf بازدید دکتر با علائم خفیف عفونت است.

آلمان اولین coronavirus موارد در سراسر کشور تشخیص داده شد در ردینگ در ماه فوریه پس از بازدید از چینی کارمند قطعات خودرو شرکت Webasto گذشت ویروس به یک همکار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>