Barr: مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی در مورد آن را غیر ممکن است به انجام کار من

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr در زمان نادر عمومی ضربه تند وشدید زدن در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که رئیس جمهور توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری دادستان و موارد “آن را غیر ممکن است برای من برای انجام کار من”.

بر ساخته شده به نظر در مصاحبه با ABC News تنها چند روز پس از وزارت دادگستری رد خود دادستان که توصیه کرده بود در دادگاه تشکیل پرونده که مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد و محرم راجر سنگ بود محکوم به هفت تا نه سال را در زندان با در نظر گرفتن فوق العاده ای گام از کاهش مقدار زمان زندان آن را به دنبال. بخش ارائه نمی دهد یک اصلاح شماره.

بر خود شده است به وزارت دادگستری اقدام و پنج شنبه را در نظر به عنوان دفاع از خود صداقت.

بیشتر:

گروه اصرار داشت تصمیم به لغو صدور حکم پیشنهاد شده بود دوشنبه شب – قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی توصیه در توییتر به عنوان “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه” و دادستان صحبت نکرده بود به کاخ سفید در مورد آن. در مورد چهره ها را وادار چهار وکلا که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ به ترک مورد. یکی از سمت چپ وزارت دادگستری در دسترس نباشد.

“من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” Barr گفت: در مصاحبه. “با این حال به اظهارات و توییت های ساخته شده در مورد بخش مورد مردم ما در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات. او برنامه ریزی شده بود محکوم کرد.

Barr گفت که او “از درس” آمادگی برای مقابله با هر گونه انشعابات از رئیس جمهور برای نظرات خود را.

“همانطور که گفتم در تایید, من در آمد به خدمت به عنوان دادستان کل. من مسئول همه چیز است که اتفاق می افتد در این بخش اما چیزی که من بیشتر مسئولیت مسائل است که به ارمغان آورد به من برای تصمیم” Barr گفت: در مصاحبه.

roger stone

راجر سنگ خروج از دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی [فایل: Julio کورتز/AP Photo]

این بسیار نادر است برای وزارت دادگستری رهبران معکوس تصمیم دادستان در صدور حکم توصیه به خصوص پس از آن توصیه شده است به دادگاه ارائه. واقعی صدور حکم به قاضی.

“آنچه را که آنها به راجر سنگ بود یک رسوایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه در مصاحبه با Geraldo ریورا در Newsradio WTAM1100.

“من فکر نمی کنم آنها را ترک کنید در این مورد. من فکر می کنم آنها احساس آنها گرفتار شدم” رئیس جمهور گفت: از سنگ دادستان. “من فکر نمی کنم که آنها را ترک و به دلایل اخلاقی. من فکر می کنم آنها در عمل گرفتار من است.”

“در حال حاضر آنچه که من می خواهم به انجام به نظاره نشست و اجازه دهید یک مرد به زندان برود شاید برای نه سال زمانی که قاتلان در حال رفتن به زندان است ؟ شما باید برخی از جدی ترین وحشتناک متجاوزان و هر چیز دیگری. آنها نمی رفتن به زندان و نه سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در غیر معمول بیانیه عمومی در روز پنج شنبه قاضی بریل هاول گفت که انتقاد “است نه یک عامل” در محکومیت تصمیم گیری.

“قضات این دادگاه پایه خود را صدور حکم تصمیمات در نظر گرفتن دقیق از واقعی ثبت شده در مورد قبل از آنها قابل اجرا از صدور دستورالعمل و قانونی عوامل ارسالی از احزاب مشروط و قربانیان; و خود قضاوت و تجربه” هاول گفت. “انتقاد و یا فشار یک عامل نیست.”

دموکرات تقبیح وزارت دادگستری برگشت و خواستار تحقیقات فوری. رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نام برای وزارت دادگستری بازرس کل به مرحله و باز کردن یک بررسی. مجلس نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که بر حال “stooped به چنین سطح” و این که “مردم آمریکا سزاوار بهتر است.”

“چه غم ناامیدی به کشور ما,” او گفت:.

Barr شده است ثابت قدم متحد از رئیس جمهور پس از بازگشت او به پست بالا در وزارت دادگستری در سال گذشته است. او پاک جمهور انسداد عدالت حتی زمانی که مشاور ویژه رابرت مولر به حال تیز کاهش یافته است به انجام این کار و اعلام کرده است که اف بی آی از روسیه تحقیقات که منجر به اتهام علیه سنگ شده بر اساس “ساختگی روایت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>