بار می گوید که او نمی تصور تحقیقات بایدن اوباما

دادستان کل ویلیام Barr می گوید او انتظار ندارد تحقیقات به ریشه های FBI در روسیه تحقیقات منجر به جنایی پروب به هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک حریف جو بایدن و یا رئیس جمهور سابق باراک اوباما

واشنگتن — دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت که او انتظار ندارد رسیدگی به ریشه های FBI در روسیه تحقیقات منجر به جنایی پروب یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک حریف جو بایدن و یا رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بدون شواهدی وجود دارد که او معتقد است اوباما متعهد نامشخص جنایات به عنوان رئیس جمهور بارها و بارها به tweeting “OBAMAGATE!” این ادعا را تبدیل به یک پاره در میان تهمت حامیان. دموکرات ها آن را به عنوان تلاش برای تغییر تمرکز از رئیس جمهور را از دست داده و از شیوع کروناویروس و کشور افزایش نرخ بیکاری است.

بر زبان دوشنبه در یک نامربوط کنفرانس خبری و در پاسخ به یک سوال در مورد تهمت به اتهامات اصرار داشت که او نمی خواهد تحت تأثیر فشار سیاسی به منظور تعيين رئيس جمهور مخالفان.

Barr نظر می آیند به عنوان دموکرات ها و برخی سابق اجرای قانون مقامات را متهم به بر از سیاسی تصمیم گیری و انجام تهمت مناقصه به عنوان دادستان کل. که انتقاد بود پا تا دو هفته پیش زمانی که وزارت دادگستری منتقل برای رد اتهامات ناروا سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که تا به حال التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی است.

“ما زندگی در یک کشور تقسیم شده در حال حاضر, و من فکر می کنم که این مهم است که ما یک انتخابات داریم که در آن مردم آمریکا مجاز به اتخاذ یک تصمیم و یک انتخاب بین رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور بایدن بر اساس یک بحث قوی از مسائل سیاست” Barr گفت. “و ما نمی توانیم اجازه می دهد این روند به ربوده, تلاش برای درام جنایی تحقیقات از هر دو نامزد است.”

بار تکرار باور است که این تحقیقات به این که آیا این تهمت کمپین توطئه با روسیه به سقط جنین از عدالت است. او منصوب جان دورهام آمریکا وکیل از, کانکتیکات, برای بررسی اینکه آیا مرتکب جرمی شده اند به عنوان هوش و مقامات مجری قانون بررسی در انتخابات روسیه دخالت.

Barr روز دوشنبه گفت که او پیش بینی نیست دورهام تحقیقات برای بدام انداختن بایدن و اوباما. او تیز اشاره کرد که او باید تایید هر گونه تحقیقات جنایی از یک نامزد ریاست جمهوری و دیوان عالی کشور برگزار شد فقط در این ماه که همه سوء استفاده از قدرت هستند جنایی در طبیعت است.

“هر چه سطح خود را از دخالت بر اساس اطلاعات من امروز انتظار ندارم آقای دورهام کار منجر به تحقیقات جنایی یا مرد” بار گفت. “ما نگرانی بالقوه جنایتکاری است که با تمرکز بر دیگران است.”

وی افزود: این نمی تواند و نمی خواهد یک tit-for-tat ورزش. ما در حال رفتن به پایین تر از استانداردهای فقط برای رسیدن به یک نتیجه است.”

خواسته با مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان برای تحقیقات به بایدن و اوباما افزایش یافت در هفته گذشته پس از رئیس جمهور بالا مقام اطلاعاتی محرمانه یک لیست مربوط به فلین بررسی است. این لیست نشان داد که بایدن و دیگر مقامات ارشد خواسته بود آژانس امنیت ملی برای به دست آوردن هویت یک آمریکایی است که در تعامل با سفیر روسیه تا به حال کشف شده است از طریق نظارت از دیپلمات. که آمریکا تبدیل به فلین.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان بازیگران, درخواست, شناخته شده به عنوان unmaskings به عنوان شواهدی از رفتار مجرمانه. اما umaskings مشترک روش انجام می شود که مقامات بر این باورند که پنهان هویت حیاتی به درک گزارش اطلاعات. هزاران نفر از درخواست های ساخته شده در هر سال و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده کرده است این روند بیشتر از اوباما انجام داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>