Barr در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار نیست تحقیقات جنایی از اوباما و بایدن

دادستان کل نظر در تضاد با دیدگاه های فشرده توسط رئیس جمهور.

دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت او انتظار ندارد که بررسی از روسیه کاوشگر در حال انجام توسط آمریکا وکیل جان دورهام منجر به تحقیقات جنایی یا سابق باراک اوباما رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور جو بایدن.

Barr سخن گفتن در وزارت دادگستری مجازی کنفرانس مطبوعاتی ظاهر شد و او را در تقابل با دیدگاه های فشرده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همانطور که رئیس جمهور اوباما و جو بایدن هر چه سطح خود را از دخالت بر اساس اطلاعات من امروز انتظار ندارم آقای دورهام کار منجر به تحقیقات جنایی یا مرد” بار گفت.

بر این گفته شده است “افزایش تلاش برای استفاده از سیستم عدالت کیفری به عنوان یک سلاح سیاسی” و آنچه که اتفاق افتاده به رئیس جمهور تهمت بود “شنیع” و “قبر بی عدالتی” به عنوان اجرای قانون مورد استفاده قرار گرفت برای پیشبرد آنچه که او به نام “غلط و کاملا بی اساس” روسیه تبانی روایت است.

“مناسب تحقیقاتی و دادستانی استانداردهای وزارت دادگستری مورد آزار قرار گرفته بودند, به نظر من, به منظور رسیدن به یک نتیجه خاص,” Barr گفت.

اما بار تاکید کرد که سوء استفاده از قدرت بودند نه لزوما جرم جنایی.

معلوم نیست چه بر موقعیت نشستن با رئیس جمهور است که ترویج این ایده که رئیس جمهور اوباما و جو بایدن جنایات.

بدون ارائه هیچ مدرکی تهمت ادعا کرد در یک فاکس کسب و کار اخبار مصاحبه “این همه اوباما این بود که همه بایدن. این افراد فاسد همه چیز فاسد بود و ما آنها را.”

در مارس 11 کنفرانس مطبوعاتی تهمت خواسته شده بود در مورد توییتهایی که به نظر می رسد برای متهم کردن رئیس جمهور اوباما از “بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با استفاده از اصطلاح “Obamagate,” گفت که آن را به حال شده است در یک “بار” است اما قادر به توضیح آنچه که جرم او ادعا شده است.

هفته گذشته declassification از لیست دولت اوباما و حرفه ای دولتی که درخواست “دریدن” از بازنشسته سرهنگ ژنرال مایکل فلین دامن زده جمهوریخواه ادعا می کند که سابق معاون رئیس جمهور بایدن درگیر شد در یک “سوء استفاده از قدرت است.”

بایدن نام به نظر می رسد در لیست به عنوان آخرین 48 درخواست توسط 16 نفر بود و گذشته از 48 درخواست برای دریدن که نشان داد فلین نام به آن دسته از مقامات. با توجه به آژانس امنیت ملی یادداشت همراه با محرمانه لیست دریدن بود “مجاز” رخ داده است و از طریق “NSA استاندارد فرایند که شامل بررسی توجیهی برای درخواست.”

نشت از فلین unmasked نام امر به طور بالقوه غیر قانونی می باشد و این معلوم نیست که آیا وزارت دادگستری را شناسایی کرده و یا شارژ خواهد شد هر کسی برای افشای چنین.

به عنوان دورهام خود را ادامه می دهد بررسی, Barr گفت که برخی از جنبه های این موضوع در حال بررسی به عنوان “پتانسیل جنایات است.” او را خاص تر است اما پیشنهاد شده است تمرکز بر اقدامات فعلی و سابق FBI مقامات و بار بررسی شده است دخالت سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده در ریشه های روسیه شد.

بر متعهد شده است که “سیستم عدالت کیفری را نمی توان به حزبی سیاسی به پایان می رسد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>