نوار امنیتی گارد شاخه و جان مشتری در زمان بسته شدن پس از درگیری

“چرا شما کشتن دوست من ؟ شما نمی مجبور به کشتن او گفت:” یک شاهد.

یک گارد امنیتی در یک ورزش محبوب نوار شات دو نفر یک نفر کشته و مجروح شدن یکی دیگر طی یک درگیری در داخل ساختمان و محوطه در زمان بسته شدن.

حادثه رخ داده در داخل یک هوستون نوار های ورزشی به نام Ojos Locos ورزشی مغازه خواربار یا مشروب فروشی در حدود 2 صبح در صبح روز یکشنبه هنگامی که مبارزه به شکست به عنوان سه ماموران امنیتی در تلاش بودند برای روشن شدن مردم در خارج از ساختمان برای شب, با توجه به ABC News’ هوستون ایستگاه KTRK.

در حالی که معلوم نیست چه منجر به یا ناشی از حادثه تصویری ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک گروه از چند نفر در یک درگیری فیزیکی با یکی از ماموران امنیتی قبل از گارد می کشد از یک تفنگ و آتش سوزی چندین بار.

“من فقط شنیده ام دو شلیک شد و پس از آن ما تبدیل به اطراف و گفتند او مرده است او مرده است. شما او را کشته,’,” گفت: یک شاهد عینی که به صحبت کرد KTRK.

“همه جیغ” یکی دیگر شاهد گفت. “همه جیغ و گریه. وجود دارد (بودند) یک زن و شوهر گريه. بهترین دوست, دو نفر از دوستان او بودند دروغ گفتن در کنار او گریه گفت: “چرا شما کشتن دوست من ؟ شما نمی باید او را بکشند.'”

چند تن دیگر دیده می شود با نزدیک شدن به گارد امنیتی در هرج و مرج بلافاصله پس از تیراندازی به فریاد شنیده می شود انعکاس در طول نوار داخلی قبل از گارد دیده می شود brandishing تفنگ خود را به کسانی که نزدیک به او را به عنوان آنها در دور برگشت.

“به محض ورود در صحنه نمایندگان در بر داشت بزرگسالان اسپانیایی نر شات و پایین در داخل باشگاه گفت:” قتل انتشار از ثبت هریس شهرستان کلانتر دفتر. “این فرد تحت درمان توسط اورژانس و مرده در صحنه است. دومین قربانی بود که در داخل باشگاه با یک گلوله آسیب به بازو. این فرد منتقل شد به یک منطقه بیمارستان و انتظار می رود که برای زنده ماندن است.”

یک سخنگوی Ojos Locos ورزشی Cantina مشترک بیانیه زیر را در مورد این حادثه:

“یک حادثه غم انگیز رخ داده در یکی از ما هوستون رستوران این صبح و ما هنوز در حال جمع آوری اطلاعات از آنچه اتفاق افتاده است. پس از این جریان تحقیقات پلیس آن را نامناسب می شود به حدس و گمان در این زمان. ما به اشتراک گذاری اطلاعات اضافی هنگامی که آن را در دسترس است.”

توجه داشته باشید در جلوی درب رستوران متحده رستوران را بازگشایی در صبح روز دوشنبه.

همانطور که در حال حاضر نگهبان که از کار اخراج شده عکس است دستگیر شده و یا به هر جنایت و با توجه به کلانتر اد گونزالس است که تصمیم گیری خواهد شد تا به دفتر دادستان منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>