باپتیست و خارج انتقاد شورشی با مضمون می سی سی پی پرچم

این مؤتلفه با مضمون می سی سی پی پرچم رسم انتقاد از دو بزرگ نیروهای فرهنگی محافظه کار دولت

جکسون از دست ندهید. — این مؤتلفه با مضمون می سی سی پی پرچم درو مخالفت شنبه از دو بزرگ نیروهای فرهنگی محافظه کار دولت: باپتیست جنوبی و خارج شده است.

خارج شده گفت: آن متوقف خواهد شد نمایش در می سی سی پی پرچم در حالی که دولت بحث که آیا برای تغییر طراحی. می سی سی پی تعمیدی گفت: قانونگذاران باید یک تعهد اخلاقی برای حذف مؤتلفه نبرد نشان از پرچم دولت از آنجا که بسیاری از مردم “صدمه دیده و خجالت” از آن.

“ما معتقدیم آن چیزی که برای انجام مناسب و سازگار با خارج موقعیت به فروش کالا با مؤتلفه پرچم از فروشگاه ها و سایت های آنلاین به عنوان بخشی از تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر تجربه برای همه مشتریان ما در جوامع ما در خدمت” سخنگوی شرکت آن هتفیلد گفت.

اطلاعیه افزایش فشار برای تغییر در یک دولت است که آهسته به آن را در آغوش. تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در سراسر ایالات متحده در حال تمرکز جدید توجه مؤتلفه نمادها.

می سی سی پی است که آخرین پرچم دولت که شامل مؤتلفه نبرد علامت: یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی X با 13 ستاره سفید. گپ کنفرانس جنوب شرقی برجسته کسب و کار سازمان و دیگر گروه های مذهبی در حال حاضر به نام برای دولت به اتخاذ فراگیر تر بنر.

محافظه کار-تکیه و اکثریت سفید می سی سی پی تعمیدی بیش از 500 ، 000 عضو در بیش از 2100 کلیساها. می سی سی پی جمعیت حدود 3 میلیون و 38 درصد از ساکنان آفریقایی آمریکایی.

“در حالی که برخی ممکن است این زمان پرچم به عنوان یک جشن میراث فرهنگی بخش قابل توجهی از دولت ما آن را می بیند به عنوان یک یادگاری از نژاد پرستی و نماد نفرت” باپتیست گروه در بیانیه ای گفت. “در حالی که لایههای این پرچم ظاهر این بحث یک مسئله اخلاقی.”

سفید supremacists در می سی سی پی مقننه تعبیه شده نماد در گوشه بالا سمت چپ از پرچم دولت در سال 1894 در میان واکنش به قدرت سیاسی است که آمریکایی های آفریقایی تبار را به دست آورد در طول بازسازی.

در طول یک سال 2001 دولت در انتخابات رای دهندگان تصمیم به نگه داشتن طراحی شده است. کالیفرنیا ، تیت ریوز گفته است که اگر پرچم در حال رفتن به تغییر آن باید انجام شود توسط یکی دیگر از ایالت انتخابات.

قانونگذاران در تلاش هستند تا خود را به پایان برساند جلسه سالانه در چند روز آینده. یک گروه دو حزبی بوده است در تلاش برای جمع آوری به اندازه کافی رای به تغییر پرچم, اما آن را یک کار دشوار است. برخی از قانونگذاران نمی خواهید تغییر دهید. دیگران می خواهید به پا زدن یک تصمیم به یک ایالت در انتخابات چرا که آنها فکر می کنم تغییر پرچم می تواند به خطر اندازد سیاسی خود را استخدام.

اعضای قانونی می سی سی پی, سیاه, جلسه روز سه شنبه خود را تجدید دیرینه خواستار مقننه به حذف مؤتلفه نماد و گفت: یکی دیگر از ایالت انتخابات خواهد بود تلخ و تفرقه.

در سال 2000 سی سی پی دیوان عالی کشور حکم داد که پرچم فاقد رسمی وضعیت به دلیل قانونگذاران را شامل نمی شود و زمانی که طراحی آنها به روز شده در دیگر قوانین ایالتی در سال 1906. که به معنای مؤتلفه با مضمون طراحی شده است استفاده می شود برای نزدیک به یک قرن با سنت و نه با قانون. پس از آن-رژیم صهیونیستی. رونی Musgrove یک دموکرات منصوب 17-عضو کمیسیون برای مطالعه و طراحی پرچم در سال 2000 و توصیه هایی را به قوه مقننه است.

دولت دموکراتیک تشکر. اد Blackmon کانتون در خدمت این کمیسیون برگزار شد که در جلسات عمومی در اواخر سال 2000.

“شما هیچ ایده از زاج این نفرت و نماز جماعت بد است که عطا کسانی از ما که در حال حاضر” Blackmon روز سه شنبه گفت. “آن را آورده از بدترین در Mississippians.”

قانونگذاران را انتخاب کرد و در اوایل سال 2001 به این موضوع را در انتخابات به جای آن تصمیم خود را. رای دهندگان را رد کرد و طراحی را که می توانست جایگزین مؤتلفه نماد با زمینه آبی صدر توسط یک خوشه ستاره سفید به نمایندگی از می سی سی پی به عنوان 20th دولت است.

همه از می سی سی پی دانشگاههای متوقف پرواز پرچم سال پیش به دلیل مؤتلفه نماد است. چندین شهرها و استان ها نیز حذف آن از اموال عمومی برخی از مدت ها پیش و برخی به تازگی. روز سه شنبه رهبران تمام 15 کالج ها گفت: دولت باید تغییر پرچم.

دنبال امیلی Wagster Pettus در توییتر http://twitter.com/EWagsterPettus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>