بانک بریس برای وام به صورت پیش فرض توسط ما مشتریان جهانی

بانک های عمده در آمریکا پیش بینی سیل از پیش فرض وام به خانواده ها و کسب و کار مشتریان را در یک ضربه مالی از این بیماری همه گیر کوروناویروس

نیویورک — بانک های عمده در آمریکا پیش بینی سیل از پیش فرض وام به خانواده ها و کسب و کار مشتریان را در یک ضربه مالی از coronavirus بیماری همه گیر.

جی پی مورگان چیس ولز فارگو بانک مرکزی آمریکا و سیتی گروپ و گلدمن ساکس مطرح شده در بودجه در کنار مجموعه ای از وام های بد نزدیک به 20 میلیارد دلار همراه در سه ماهه اول سود گزارش های منتشر شده طی دو روز گذشته نشان می دهد. و وال استریت انتظار دارد که رقم ممکن است حتی بالاتر از سه ماهه آینده, امکان مدیران بانک اذعان بر درآمد کنفرانس تلفنی.

بانک آمریکا و سیتی گروپ گفت که سود خود را غرق بیش از 40 درصد در سه ماهه اول به عنوان هر دو را کنار بگذارند بالقوه میلیاردها دلار برای وام های بد است. یک روز پیش جی پی مورگان چیس و ولز فارگو گزارش حتی تندتر قطره در سود به این بانک نیز در کنار مبالغ زیادی برای پوشش وام ضرر و زیان است.

حتی بانک های سرمایه گذاری نمی شدند ایمنی بدن به بیماری همه گیر. گلدمن ساکس ” سود سه ماهه نخست سال کاهش یافته است توسط 46 ٪ از یک سال قبل از آن با توجه به ضرر و زیان قابل توجهی خود را در آن سرمایه گذاری به عنوان به خوبی به عنوان یک تجمع در ذخایر بالقوه برای پیش فرض وام.

Coronavirus شیوع خریداری کرده است که اقتصاد ایالات متحده برای متوقف مجازی فقط در یک هفته. اکثر اقتصاددانان و مدیران عامل بانک — در انتظار آمریکا از طریق یک افسردگی است. تنها سوال این است که چگونه شدید: سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی است که انتظار می رود به کاهش از 30 درصد به 40 درصد و نرخ بیکاری است که دیده می شود افزایش عنوان بالا به عنوان 25 درصد.

روز سه شنبه مدیر عامل شرکت جی پی مورگان جیمی Dimon گفت: این بانک آماده شد برای یک “رکود اقتصادی شدید.” ولز فارگو مدیر عامل چارلی Scharf گفت: “همه ما می دانیم که ما دیده نمی شود هر چیزی شبیه به این.”

یک سیگنال در چگونه به سرعت مصرف کنندگان در حال عقب آمد و در آخرین آمار مربوط به خرده فروشی از دولت است. خرده فروشی کاهش یافت 8.7 درصد در ماه مارس بدترین افت ماهانه که در datapoint در ضبط. مصرف کنندگان هزینه های حساب برای حدود 70 درصد از ایالات متحده تولید ناخالص داخلی به طوری که رها کردن است به خصوص سخت است.

بانک مرکزی امریکا را به خود داده ها نشان داد مصرف کننده عقب به طور چشمگیری. تا آغاز ماه مارس, هزینه BofA اعتباری و کارت های بدهی در حال اجرا بود در یک ثابت 7.5 درصد نرخ رشد. که نسبتا استاندارد برای این صنعت است. در اوایل ماه آوریل این رقم کاهش یافته و به حدود 2 درصد.

بسیاری از وام در حال حاضر در معرض خطر خوب بودند و تنها چند هفته پیش, اما به همه گیر باعث شده است که شرکت ها برای شاتر و میلیون ها نفر را از کار.

بانک ها را به درهم به آمده تا با گزینه های پرداخت خود را در حال حاضر-مضطرب مشتریان از برش هزینه ساخت پرداخت های ماهانه کوچکتر یا وام گیرندگان اجازه می دهد به جست و خیز یک ماه پرداخت در دسترس نباشد. تقریبا یک در شش کسب و کارهای کوچک است که وام با بانک مرکزی آمریکا در حال حاضر در برخی از مرتب کردن بر اساس از تعویق پرداخت برنامه این بانک گفت.

در چهارشنبه BofA گفت: آن را تقریبا quintupled وام خود را از دست دادن مقررات به $4.76 میلیارد در حالی که سیتی را کنار بگذارند $7.03 میلیارد دلار 1.98 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال قبل. هر دو کارت اعتباری بزرگ عملیات و BofA همچنین دارای یک مصرف کننده بزرگ بانکی کسب و کار در حالی که سیتی بزرگ بانکی بین المللی حق رای دادن و آشنایی به شرکت های سراسر جهان است.

BofA و سیتی شانس بهتر از رقبا جی پی مورگان و چاه که هر دو را دیدم تندتر سود کاهش می یابد و متناسب در کنار پول بیشتر برای پوشش وام ضرر و زیان است. اما وال استریت انتظار این صنعت خواهد شد و باید برای افزایش آن بد وام کوسن و حتی بیشتر.

در یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران و تحلیلگران تحت فشار قرار دادند بانک مرکزی امریکا مدیران در مورد اینکه آیا آنها تا به حال خود را کنار بگذارند به اندازه کافی پول برای وام های بد است. BofA مدیر عامل برایان Moynihan گفت: ارقام شنبه اولیه و افزود: این بانک خواهد کنار پول بیشتری در فصل آینده در صورت نیاز.

شارلوت, N. C.-بر اساس BofA سود به دست آورده است از $4.01 میلیارد دلار و 40 سنت به اشتراک گذاری از $7.31 میلیارد دلار یا 70 سنت یک سهم از یک سال پیش از آن. سیتی سود کاهش یافت و به $2.5 میلیارد دلار یا $1.05 هر سهم از رقم 4.7 میلیارد دلار یا $1.87 هر سهم سال قبل.

گلدمن ساکس تا به حال به کنار $937 میلیون برای پوشش بالقوه وام از $224 میلیون سال قبل. اما گلدمن در زمان بزرگترین ضربه را در پرتفوی خود. بانک سرمایه گذاری صاحب سهام در چند بزرگ و شرکت های دولتی و همچنین خصوصی خود را نمونه کارها سهام. بسیاری از این شرکت ها شاهد سهام خود را شاقول سه ماهه گذشته به عنوان بازار سهام به پایان رسید و طی 11 سال bull run بنابراین گلدمن تا به حال به علامت کسانی که ضرر و زیان در ترازنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>