بانک مرکزی کاهش نرخ بهره بانکی را 0.25 درصد به علت ویروس

لندن — بریتانیا در زمان گام های جسورانه در روز چهارشنبه به کوسن شوک اقتصادی از شیوع کروناویروس به عنوان دولت اعلام کرد که 30 میلیارد پوند ($39 میلیارد دلار) بسته محرک اقتصادی و بانک مرکزی انگلستان کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به یک رکورد کم 0.25%.

وزارت خزانه داری انگلستان رئیس Rishi Sunak گفت: ویروس جدید فراگیر جهان — مسلما بزرگترین شوک اقتصادی پس از بحران مالی جهانی از 12 سال پیش — را “مهم” اقتصادی, اما این امر می تواند به طور موقت.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به حفظ این کشور و مردم ما سالم و از نظر مالی امن” Sunak گفت. “ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

در دولت بودجه سالانه Sunak اعلام کرد اقدامات از جمله بودجه اضافی برای سرویس های بهداشتی sped تا بیمار پرداخت و مزایای پرداخت برای افرادی که در محل کار و امداد برای مبارزه کسب و کار.

او گفت که دولت را بازپرداخت هزینه از بیمار پرداخت به شرکت هایی با کمتر از 250 کارمند و ارائه وام های ارزان قیمت برای کسب و کارهای کوچک در تلاش به دلیل COVID-19 بیماری است.

Sunak گفت: این اقدامات که شامل 7 میلیارد پوند برای مردم و کسب و کار 5 میلیارد پوند برای خدمات بهداشتی و 18 میلیارد پوند دیگر از هزینه های این سال را “محافظت از اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار از طریق بدترین بحران است.”

در یک حرکت هماهنگ بانک مرکزی انگلستان در اوایل خود را کاهش داد, نرخ کلیدی از 0.75% تا 0.25% برای کمک به حمایت از کسب و کار و مصرف کننده اعتماد به نفس است.

برش در زمان رای دادن به پایین گذشته رسیده پس از بریتانیا ژوئن 2016 رای به ترک اتحادیه اروپا و به دنبال مشابه کاهش از ایالات متحده فدرال رزرو و بانک مرکزی کانادا. بانک مرکزی اروپا نیز انتظار برای اعلام یک بسته محرک در روز پنج شنبه.

هر چند کشورهای دیگر داشته اند به مراتب بزرگتر شیوع بیماری های کروناویروس تحت تاثیر اقتصاد انگلستان کوبیدن سهام بازار هدف گردشگری و گرفتگی زنجیره تامین است که بسیاری از کسب و کار تکیه می کنند.

Sunak گفت که زمانی که شیوع قله ها در بریتانیا در هفته های آینده تا 20 درصد از کارگران می تواند بیمار یا در قرنطینه. به عنوان چهار شنبه, انگلستان به حال 456 مورد تأیید و شش مرگ و میر.

در علاوه بر این به کاهش نرخ بهره بانک مرکزی انگلیس همچنین اعلام کرد اقدامات این امید را حفظ خواهد کرد پول جریان از طریق اقتصاد است. جدید طرح بودجه طراحی شده است برای کمک به کوچک و متوسط شرکت در حالی که این کاهش در سرمایه بافر به صفر از 1% است که بانک ها را به نگه داشتن در رزرو است که با هدف تقویت وام دهی.

خروجی بانک مرکزی انگلیس مارک کارنی گفت: این اقدامات می تواند صدها میلیارد پوند (دلار) در دسترس برای شرکت های و موسسات مالی و جانشین او از دوشنبه اندرو بیلی گفت: بیشتر می تواند انجام شود در هفته های پیش رو است.

“این اقدامات کمک خواهد کرد که نگه داشتن شرکت در کسب و کار و افراد در مشاغل” کارنی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این یک بزرگ بسته بندی.”

کارنی عنوان نگرانی های ویروس اضطراری می تواند به عنوان مخرب بحران مالی جهانی تا حد زیادی به دلیل بانک ها در سلامت بهتر در حال حاضر.

“هیچ دلیلی وجود دارد که این شوک به نوبه خود به تجربه سال 2008 و یک دهه از دست رفته در اقتصاد اگر ما آن رسیدگی خوب,” او گفت:.

اورژانس coronavirus اقدامات تحت سلطه دولت در بودجه سالانه برای اولین بار پس از نخست وزیر بوریس جانسون محافظه کاران موفق به کسب رای اکثریت در ماه دسامبر. آن را نیز برای اولین بار از انگلستان به سمت چپ اتحادیه اروپا در ژانویه. 31. بریتانیا چشم انداز اقتصادی است که در حال حاضر وزن با قطعیت در مورد انگلستان آینده روابط با اتحادیه اروپا است.

با وجود طوفانی اقتصادی Sunak اعلام کرد بسیاری از اقداماتی هزینه بالای این ویروس مربوط به محرک از جمله 5.3 میلیارد پوند برای سیل دفاع و میلیاردها دلار در زیرساخت هزینه های طراحی شده برای تقویت اقتصاد در بخش های فقیرتر از کشور — کلید وعده نخست وزیر بوریس جانسون.

“پهنای باند و راه آهن و جاده ها — در صورتی که کشور به آن نیاز دارد ما آن را ساخت” Sunak گفت.

وجود دارد چند واضح درآمد-تولید اقدامات در بودجه به پرداخت هزینه برای برنامه اما اقتصاددانان گفت: شل شدن توجیه بود.

“این اقدامات به نظر می رسد متناسب با پتانسیل مقیاس سلامت بحران و خطرات به معیشت مردم گفت:” گری جوان یک اقتصاددان در موسسه ملی پژوهش اجتماعی و اقتصادی. “این کاملا مناسب است که استقراض دولت باید افزایش یابد در این شرایط است.”

جرمی Corbyn رهبر بریتانیا اصلی مخالف حزب کارگر استقبال محرک اما گفت که این اقدامات اعلام کرد “به هیچ وجه نزدیک به معکوس آسیب” انجام شده توسط دولت محافظه کار در دهه گذشته.

“ما باید به طور مستقیم با مردم است که آن را می شود بسیار سخت تر چرا که از 10 سال گذشته از شدت مخرب و ضد تولیدی کاهش به ما ضروری خدمات عمومی” او گفت:.

به عنوان Sunak ارائه بودجه خود را به صدها نفر از قانونگذاران در تنگ مجلس عوام مجلسی جدید کروناویروس نقل مکان کرد و نزدیک به قلب دولت بریتانیا.

نادین Dorries یک وزیر در وزارت بهداشت گفت: او خود جدا از او به عنوان بهبود از ویروس. مقامات بهداشت بودند ردیابی کسانی که تا به حال شده است در تماس با Dorries طی هفته گذشته هنگامی که او مشغول به کار در مجلس شورای اسلامی برگزار شد جلسات با تشکیل و حضور بین المللی در روز دریافت با نخست وزیر است.

مجلس گفته است که وجود دارد هیچ برنامه ای به مجلس که در آن هزاران نفر از مردم در پیری شلوغ و پیچیده ای از ساختمان ها است.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>