بنگلادش و هند و بریس برای Amphan – بزرگترین گردباد در 20 سال

هند و بنگلادش تخلیه میلیون ها نفر از مردم از مسیر از قدرتمند ترین طوفان در 20 سال است که انتظار می رود آمار در پنج شنبه شب و افزایش ترس از آسیب گسترده به خانه ها و محصولات کشاورزی و اختلال در جاده راه آهن و قدرت لینک کلیک کنید.

مقامات’ حرکت به صرفه جویی در زندگی پیچیده بود با ادامه تلاش ها برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس و اجرا اجتماعی فاصله.

بیشتر:

نزدیک از خلیج بنگال super cyclone Amphan انتظار بود برای ضربه زدن به سواحل شرقی هند و جنوب شرق بنگلادش با بادها gusting تا 185 کیلومتر در ساعت (115 مایل در ساعت) – معادل یک دسته 5 طوفان.

الجزیره Tanvir Chowdhury, گزارش از داکا گفت: طوفان شد زمین در جنوب شرقی کمربند ساحلی بنگلادش.

او گفت: 1.4 میلیون نفر شده اند تخلیه قرار داده و به پناهگاه اما حداقل 46,000 مردم باقی مانده در خط روشن از خطر در برخی از جزایر در منطقه ساحلی بنگلادش.

“وجود دارد که محل اقامت برای حداقل پنج میلیون نفر است و تیم پزشکی عملیات امداد و نجات تیم coastguard و نیروی دریایی قرار داده شده است در هشدار و آماده به کار در مناطق ساحلی” او گفت:.

“این خواهد بود یکی از بزرگترین طوفان به طوری که آنها در حال بدست گرفتن آن بسیار جدی است.”

هند وزارت آب و هوا پیش بینی طوفان افزایش 10 تا 16 فوت (3-4 متر) و امواج – به عنوان بالا به عنوان یک خانه دو طبقه – که می تواند باتلاق گل خانه ها در امتداد ساحل ریشه کن کردن ارتباطی برج و سیل زده جاده ها و خطوط راه آهن.

وجود خواهد داشت و آسیب های گسترده ای به جایگاه محصولات کشاورزی و مزارع در ایالت بنگال غربی و Odisha در حالی که بزرگ و قایق ها و کشتی ها می تواند پاره از خود moorings, آب و هوا خدمات گفت: در یک بولتن اواخر روز سه شنبه.

مقامات عجله repurposing امکانات قرنطینه برای بلندی طوفان به زودی پس از کاستن از بزرگترین مستند در برابر coronavirus. هند گزارش کرده است بیش از 100 ، 000 موارد با 3,163 مرگ و میر.

‘بحران در بالای یک بحران’

راه آهن مقامات منحرف تعدادی از قطار حمل هزاران نفر از کارگران مهاجر به ایالت های شرقی از پایتخت دهلی نو به دور از طوفان را در مسیر که در آن آنها تا به حال از دست شغل خود را به دلیل coronavirus مستندات.

“ما فقط حدود شش ساعت از چپ به تخلیه مردم از خانه های خود و ما نیز باید برای حفظ اجتماعی فاصله هنجارهای” مدیریت بحران رسمی SG Rai گفت: خبرگزاری رویترز.

“گردباد می تواند دور هزاران نفر از کلبه و جایگاه محصولات زراعی است.”

Khulna, Bangladesh

طوفان آمادگی برنامه (CPP) داوطلب با استفاده از یک بلند گو حرف زدن به اصرار ساکنان به تخلیه به پناهگاه جلوتر از انتظار ریزش زمین از طوفان Amphan در خولنا بنگلادش روز سه شنبه [Kazi Shanto/ خبرگزاری فرانسه]

حدود 300000 نفر منتقل شده به پناهگاه طوفان, West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت. دولت سرمایه کلکته نهفته در نزدیکی cyclone مسیر و وجود نگرانی در مورد زندگی مردم در مورد 1500 قدیمی, ساختمان های مخروبه.

Pankaj آناند از انسانی گروه آکسفام در هند توصیف Amphan به عنوان “بحران در بالای یک بحران”.

“بسیاری از طوفان تخلیه پناهگاه در حال حاضر در حال استفاده می شود به عنوان coronavirus مراکز قرنطینه و یا مسکن مهاجران که بازگشت خود را به جوامع ساحلی به دلیل مستند. مردم نگران هستند وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی فضا در پناهگاه و که آنها ممکن است گرفتن coronavirus در آنها است.”

در حال حرکت به زمین بالاتر

همسایه بنگلادش که در آن گردباد مطرح ویرانگر تهدید همراه یک کم دروغ سواحل باتلاقی بود و انتقال صدها هزار نفر از مردم به زمین بالاتر.

ترس وجود دارد که تا 1.4 میلیون نفر از مردم ممکن است آواره به دلیل طوفان و 600,000 خانه می تواند نابود شود به گفته آکسفام.

مقامات بنگلادش نیز خواستار استفاده از ماسک در برابر ویروس که باعث شده است که 20,995 عفونت و 314 مرگ و میر.

“ما گرفته اند و اقدامات لازم را به طوری که مردم می توانند با حفظ فاصله و پوشیدن ماسک” گفت: Enamur رحمان کاربر وزیر برای مدیریت بحران. او گفت: 12,000 طوفان پناهگاه گذاشته شدند تا به جای بیش از پنج میلیون نفر است.

مقامات بنگلادش گفت: این توفان می تواند مجموعه ای خاموش جزر و مد امواج سنگین و بارش باران, رها کردن سیل.

انتظار می رفت به آمار زمین بین مناطق چیتاگونگ و خولنا فقط 150 متر (93 مایل) از اردوگاه های پناهندگان مسکن بیش از یک میلیون Rohingya در شل و ول پناهگاه است.

کمک کارگران انبار اقلام ضروری از جمله مواد غذایی برزنت و تصفیه آب و قرص.

“ما واقعا بسیار نگران” گفت: Haiko Magtrayo یک کارگر از کمیته بین المللی صلیب سرخ مستقر در نزدیکی شهر کخس بازار.

صدها نفر بیشتر Rohingya نجات یافته از قایق های شناور در خلیج بنگال در حال زندگی در سیل مستعد جزیره Bhasan کاراکتر.

“این است که در حال حاضر یک چالش بزرگ برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در میان Rohingya پناهندگان به سر می برند اردوگاه های آب و توالت امکانات. طوفان Amphan نیز یک تهدید عمده برای میلیون ها نفر از آسیب پذیر بنگلادشی زندگی در کم ارتفاع سیل خیزی مناطق ساحلی” Dipankar Datta, کشور, مدیر آکسفام در بنگلادش در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>