بانکوک زاغه نشينان آماده شدن برای بدترین حالت به عنوان ویروس مدتها تایلند

بانکوک, تایلند به عنوان جهان چنگ زدن با کروناویروس همه گیر عبارات بر لب همه هستند “اجتماعی فاصله” و “خود-انزوا” اما برای بانکوک اقامت Maliwan Kamdaeng است که یک کار غیر ممکن است.

44 سال پیش در یکی از 100000 نفر در بانکوک زندگی می بزرگترین زاغه جامعه خلنگ Toey یک آلاینده حل و فصل در مرکز شهر.

بیشتر:

در صبح Maliwan با این نسخهها کار در شهرستان در یک شرکت تدارکات جایی که او به صرف زمان با مردم از سراسر پایتخت تایلند. در حال حاضر که تعداد موارد در تایلند رسیده است که نزدیک به 600, او می ترسم که او در خطر ابتلا به این ویروس از همکاران او.

“ما همه می ترسم در مورد گرفتن آن در محل کار. ما فکر می کنم آن را دور. اما ما هنوز هم می ترسم” او الجزیره گفت: از ایوان جلوی خانه, یک خانه با هم دوخته شده با ترک خورده چوب و ورق قلع فشرده به صورت چسبیده در بین ده ها تن از دیگر خانههای موقتی.

داخل کودکان خردسال بودند حول یک توپ در اطراف در حالی که مادر خود را به تماشای اپرا صابون در تلویزیون.

Maliwan نگرانی نه تنها که او ممکن است بیمار و افشای فرزندان او به ویروس که می تواند ناگهان ترک او را بدون هر گونه پول.

“من اصلی ارائه دهنده برای خانواده,” او گفت:. وقتی پرسید که چگونه بسیاری از مردم او را فراهم می کند برای او نمی تواند کمک کند اما خنده. کار از خانه یک گزینه نیست.

“من مراقبت از هشت نفر در حال حاضر. پنج کودک و سه بزرگسال. من نمی تواند متوقف. اگر دفتر تعطیل من باید برای پیدا کردن یکی دیگر از راه برای کسب درآمد. شاید شستن لباس و یا نگاه در اینترنت برای چیز دیگری من می تواند انجام دهد از خانه. من می خواهم برای پیدا کردن کار در اینجا است که من می تواند انجام دهد از خانه,” او گفت:.

Thailand Klong Toey

مانند بسیاری از Klong Toey ساکنان Maliwan رفت و آمد به کار در یک دفتر در بانکوک. او زندگی می کند با کودکان, مادر و دیگر اعضای خانواده [کالیب Quinley/الجزیره]

Maliwan مادر 74 و سالم است.

“او بسیار قوی است. اما وجود سالمندان در هر خانه در اطراف در اینجا,” او گفت: با یک مکث.

پرجمعیت

کسانی که بیشتر در معرض coronavirus هستند و افراد مسن و افراد با جدی بیماری زمینه ای مانند دیابت و یا سرطان است.

اما افرادی که عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی و یا زندگی در یک محیط که در آن سیستم های بهداشتی هستند به اندازه کافی توسعه یافته نیز می تواند در معرض خطر است.

بانکوک خلنگ Toey زاغه به خوبی شناخته شده برای آن بازار بزرگ چک همه از این جعبه.

سیسیلیا Tacoli پژوهشگر اصلی بشر شهرک برای موسسه بین المللی محیط زیست و توسعه (ECOWATCH) گفت: اجتماعی فاصله است “غیر واقعی” برای جهان ضعیف است.

کم درآمد شهرک در شهرهای کم درآمد و با درآمد متوسط سازمان ملل به طور معمول بسیار پرجمعیت با بسیار ناکافی ارائه زیرساخت های اساسی, [آب و فاضلاب] و خدمات [خدمات بهداشتی] که همه را تشویق به گسترش بیماری های مسری” او گفت:.

“اکثریت قریب به اتفاق از فقرای شهری دسترسی ندارند به استخدام رسمی اما تکیه گاه به گاه شغل که تنها به ارائه ناچیز درآمد. این به این معنی است که نسخه فعلی – از شستن دست و غالبا به انزوای اجتماعی و کار از خانه هستند و غیر واقعی است.”

Tacoli افزود که اگر چه روشن است که افراد مسن بیشتر در معرض خطر در سطح جهان آسیب پذیری زنان می تواند فاجعه بار باشد.

“آن را به ارزش نگه داشتن در ذهن است که در سراسر جهان حدود سه میلیارد نفر زندگی می کنند در این شهرک که در بسیاری از شهرستانها در آنها اکثریت جمعیت. افراد مسن و به خصوص زنان اغلب نقش بسیار مهمی به دنبال پس از کودکان و بیمار و بستگان. این دو مشاهدات بحرانی با در نظر گرفتن بدترین سناریو” او گفت:.

Thailand

خلنگ Toey است بانکوک بزرگترین و شناخته شده ترین حلبی آباد. برخی از 100,000 نفر زندگی می کنند در امتداد کوچه های باریک آن. [کالیب Quinley/الجزیره]

“چگالی بالا از مردم و عدم توانایی برای ایجاد موثر اجتماعی فاصله گرفتن عوامل کلیدی در ساخت انتقال بیشتر احتمال دارد” گفت: Eric Fevre استاد دامپزشکی بیماری های عفونی در دانشگاه لیورپول.

مانند Maliwan بسیاری از ساکنان اين سکونتگاهها زندگی در خانواده اما تنها چند اتاق. برخی ممکن است تنها یک. و اگر منطقه خود بودند قرنطینه وضعیت می تواند حتی خطرناک است زیرا هر بیماری می تواند به سرعت گسترش از طریق پرجمعیت منطقه است.

آماده شدن برای بدترین

نه زاغه جوامع جدا از بقیه شهر ترک آنها را به عنوان در معرض خطر این بیماری را در جای دیگر.

“علاوه بر این باید اضافه کنم که این شهرک در معرض خطر هستند چرا که افرادی که زندگی می کنند وجود دارد باید قادر به دسترسی به دیگر غنی تر بخش هایی از شهرستان برای کار” Fevre به الجزیره.

در بانکوک مردم از خلنگ Toey که نه تنها در ادارات و اما در صنایع از جمله هتل ها و حمل و نقل عمومی و امنیت و اطمینان از این شهر همچنان به تابع.

تا کنون دولت ساخته شده است که هر تلاش قابل توجهی برای اطلاع رسانی به کسانی که زندگی در زاغه جوامع است که آنها در واقع بیشتر آسیب پذیر است.

اما اواخر هفته گذشته دولت شروع به اجرای بیشتر اقدامات جدی برای جلوگیری از COVID-19 سفت محدودیت های مسافرتی, بستن مدارس بسیاری از کافه ها و رستوران ها, مراکز و مکانهای تفریحی.

به عنوان بانکوک لبه بیشتر به سمت کامل خاموش Maliwan می گوید او آماده است برای بدترین.

با تکیه بر درب جلو او در یک نوار تیره از خانه های چوبی تنها نورانی ضعیف فلورسنت روشنایی Maliwan فکر او چگونه واکنش نشان خواهد داد اگر این ویروس شروع به گسترش از طریق جامعه خود است.

“من می خواهم نگه داشتن بچه ها من داخل خانه,” او گفت: به عنوان فرزندان او کشیده در زانو های خود را برای جلب توجه.

“من نمی خواهد اجازه دهید آنها را به خارج. من سعی می کنید برای محافظت از آنها را به عنوان به عنوان بهترین من می توانم. ما را به پوشیدن ماسک و مطمئن شوید که برای نگه داشتن خانه ضد عفونی و با هم بمانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>