بالی خواهد مرد’: ترس برای آینده در اندونزی گردشگری کانون

جاکارتا – اندونزی را به حالت تعلیق در آن ویزا در هنگام ورود به سیاست برای یک ماه از روز جمعه برای جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 ویروس در الجزایر.

این حرکت به طور موثر تعطیل در این کشور صنعت گردشگری آوردن همان اقتصادی, درد, در حال حاضر ناهمواری از طریق رم سنگاپور بارسلونا و مقصد دیگر بودند که پس از آهن ربا برای گردشگران است.

اما در اندونزی رفت و آمد مکرر جزیره بالی که در آن بیش از سه چهارم از اقتصاد است که در ارتباط با گردشگری بالفعل مرز بسته شدن ثابت کند می تواند فاجعه بار برای جمعیت از 4.2 میلیون نفر است.

بیشتر:

“از تحقیقات ما, ما می دانیم که حدود 80 درصد از بالی تولید ناخالص داخلی در صنعت گردشگری بر اساس” گفت: راس تیلور رئیس جمهور اندونزی موسسه سیاست خارجی فکر می کنم تانک در ملبورن دانشگاه موناش است.

بیش از 15 سال گذشته جوان مردم را از نقل مکان به مناطق گردشگری برای شغل در حالی که در همان زمان پدر و مادر خود را فروخته اند و خود شالیزارهای برنج به توسعه دهندگان.

بوده است وجود دارد این انتقال که در آن تقریبا همه قرار داده شده تمام تخم مرغ های خود را در گردشگری سبد خرید” تیلور اضافه شده است. “نتیجه گرفتن که دور فاجعه بار خواهد بود.

“در بسیاری از کشورهای غربی خانواده های برخی از مالی بافر. اما در بالی بسیاری از افراد کسب تنها یک زن و شوهر از صدها دلار در ماه است. آنها زندگی می کنند از روز به روز یا ماه به ماه. اگر آنها از دست دادن شغل خود را از آنها خواهد شد که هیچ چیز به عقب بیفتند.”

Bali COVID-19

به طور معمول شلوغ کوتا ساحل است که در حال حاضر خالی از سکنه [ایان Neubauer/الجزیره]

حسرت آسه یکی از هزاران مهمان نوازی کارگران در این جزیره که در حال حاضر قرار داده شده در تعطیلات یا مرخصی بدون حقوق قرار می دهد و آن را بیشتر کاملا: “بدون گردشگران بالی خواهد مرد.”

ترک ها شروع به نشان می دهد

برای چند هفته گذشته بالی ثابت کرده است به خصوص انعطاف پذیر به کاهش جهانی گردشگری ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

زمانی که این بیماری برای اولین بار ظاهر در چین در ماه ژانویه تعداد خارجی بازدید از بالی در واقع افزایش 3 درصد در مقایسه با ماه مشابه سال قبل با توجه به داده ها از بالی Ngurah Rai International Airport.

خارجی واردان کاهش یافته و 20 درصد در ماه گذشته پس از 5 فوریه ممنوعیت گردشگران که در چین در سال گذشته 14 روز.

اما با هیچ مورد از COVID-19 گزارش شده در اندونزی, 400,000 گردشگران از, استرالیا, روسیه, کره جنوبی, هند ژاپن و بیش از 100 کشورهای دیگر عازم بالی. در 12 روز از ماه مارس بیشتر 114,000 خارجی وارد شده است.

هیلاری Faverman آمریکایی که وارد در بالی دو هفته پیش با خانواده جوان توضیح داد که چرا او نمی خواهید به تسلیم در سفر. “ما در حال حاضر در خارج از کشور و ما افراد سالم در معرض خطر نیست,” او گفت:. “ما در واقع احساس امن تر در بالی در حال حاضر. ما بیشتر نگران در مورد نیاز کودکان و نوجوانان ما در معرض هیستری که گرفته شده در غرب است. هیچ کس در اینجا این است که وحشت و یا احتکار مواد غذایی است.”

اما اکتشافی در armour شروع به نظر می رسد در هفته گذشته زمانی که در اندونزی به گزارش اول خود را COVID-19-مربوط به مرگ: یک زن 52 ساله انگلیسی که درگذشت در حالی که تحت انزوا در یک بیمارستان خصوصی در بالی. همانطور که از 18 مارس 17 نفر کشته و 227 آلوده شده اند با COVID-19 در اندونزی, اگر چه کارشناسان از کشورهای دیگر به مدت طولانی نگران تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

Bali COVID-19

با وجود این اثر از coronavirus گردشگری مردم در بالی در حال تلاش برای نگه داشتن یک چشم انداز مثبت [ایان Neubauer/الجزیره]

گردشگران و برگشت در حال حاضر ترک بالی در droves بیش از ترس فرودگاه خواهد شد و آنها خواهد بود گیر در این جزیره برای هفته ها یا حتی ماه.

“من تصمیم به ترک” گفت: Camilla Cahill, یک, انگلیسی, توریستی. “این در مورد تمایل به ترک یا ماندن. جامعه من از دوستان اینجا همه ترک. اگر من مریض من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت هر کسی چپ به اینجا تماس بگیرید. در انگلستان من را به خانواده ام و پشتیبانی از نظام است.”

استرالیا کارما صدای نوشت: در Facebook صفحه برای شرح در بالی: “بسیار سنگین قلب و اشک من فقط رزرو بلیط خانه پس از خواندن یک منبع قابل اعتماد اخبار مقاله و گفت و استرالیا است آن را توصیه شهروندان به خانه آنها مطمئن هستند که اگر آنها نیاز به بستن مرزها به زودی. من به برخی از مسائل مربوط به سلامت است که اگر مریض من نمی خواهم به بیمارستان فضا بیش از هر محلی.”

هیچ طرح B

حسرت آچه که به طور معمول با این نسخهها کار به عنوان یک ساقی در یک ویلای لوکس در حال حاضر به عنوان یک موتور راننده با شتاب محبوب سوار-به اشتراک گذاری برنامه در اندونزی.

“مردم در بالی ما را شکایت نیست. اگر ما یک مشکل ما سعی می کنیم به دیدن یک راه را از طریق آن,” او گفت:.

اما برای 170,000 بالی زندگی در کمتر از 2 دلار در روز وجود ندارد Plan B گفت: Ariyo Irhamna یک اقتصاددان متخصص در فقر در موسسه توسعه اقتصاد و دارایی در جاکارتا.

“بسیاری از مردم از دست دادن شغل خود به دلیل وجود خواهد داشت بدون گردشگران است. اما از آن تاثیر فقیرترین مردم بیشتر,” او گفت:. “آنچه ما در حال شنیدن است که دولت مرکزی در جاکارتا ممکن است قادر به کمک به آنها را. آنها در تمرکز بر مشوق هایی برای سرمایه گذاران و کسب و کار جامعه.”

Solemen اندونزی یک موسسه خیریه است که پشتیبانی از 2,340 مردم جسمی و ذهنی در بالی می گوید: بیشتر آسیب پذیر در جامعه در حال حاضر شدیدا در خطر است.

Bali COVID-19

ترافیک ناپدید شده معمولا از خیابان های شلوغ از Seminyak [ایان Neubauer/الجزیره] [Al Jazeera]

“بسیاری از ما بودجه می آید از صنعت مهمان نوازی. چگونه ما می تواند کمک به مردم اگر ما هیچ پول ؟ ” گفت: Robert Epstone موسسه خیریه بریتانیا متولد موسس. “از آن خواهد شد به طور بالقوه فاجعه بار اگر تمام بودجه ما خارج است چرا که تمام آن هزاران نفر از مردم در بالی باید برای دفع گرسنگی.”

بالیایی را تجربه کرده اند فاجعه اقتصادی بارها و بارها در زندگی حافظه: اندونزی شورش از سال 1988 بمب گذاری بالی در سال 2002 و 2005 بحران مالی جهانی در سال 2009 و کوه Agung فوران آتشفشانی در سال 2017. در هر مناسبت فرار گردشگران تنها به بازگشت در حتی اعداد بزرگتر.

بعد از همه وجود دارد مقدار زیادی به عشق در مورد به اصطلاح جزیره خدایان: مناظر رویایی و لوکس و امکانات مردم محلی دوستانه است و یکی از منحصر به فرد ترین و بهترین و حفظ کلاسیک فرهنگ بر روی زمین است.

اما این بار برخی از ترس همه چیز متفاوت باشد.

“من در بالی چهار روز پس از بمب گذاری. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب – مردم نگران آن دوباره اتفاق می افتد – اما پس از آن زندگی به حالت عادی بازگشته و می تواند ساخته شده به پیدا کردن یک راه رو به جلو گفت:” اندونزی موسسه تیلور.

“اما این یک مشکل طبیعی. هیچ کس نمی داند چه چیز بد را در بالی و یا چه مدت آن را به گذشته و یا چگونه آن را تحت تاثیر کشورهای گردشگران آمده است. اگر شما حتی نمی توانید ببینید مشکل واضح است چگونه می توانید پیدا کردن یک راه است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>