بحرین گزارش اولین coronavirus مرگ در خلیج فارس: به روز رسانی زنده

ایالات متحده و کشورهای در سراسر اروپا در حال بسته شدن مدارس و مکانهای تفریحی و اما خدمات ضروری به آنها تا تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر موارد در حال حاضر اضافه شده در خارج از چین که در آن ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته از داخل.

مدارس در شهر نیویورک بسته شده اند, با کلاس های آنلاین نقل مکان و مکانهای تفریحی دستور داده شده است به از روز سه شنبه به مقامات به طور فزاینده ای تبدیل به قرنطینه اقدامات برای مقابله با یک ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن 5,800 مردم در سراسر جهان است.

دولت نیز محدود کردن سفر – هر دو درون و بیرون – برای جلوگیری از حرکت مردم است. کره جنوبی و چین هر دو با احتیاط وارد شده و عفونت را سخت تر الزامات مورد نیاز برای ورود بین المللی.

بیشتر:

ایتالیا گزارش 368 جدید مرگ و میر ناشی از coronavirus در حالی که تعداد موارد تایید شده گل رز برای 24,747, این کشور حفاظت مدنی اقتدار گفت.

ایران اعلام کرد بیش از 100 نفر کشته شده بود در 24 ساعت گذشته با تایید موارد نزدیک شدن 14,000. تهران گفت: مبارزه با شیوع بیماری بود که به شدت مانع از آمریکا.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, مارس 16

08:50 به وقت تهران – یک میلیارد و نیم دانش آموزان مدرسه را از دست ندهید: سازمان ملل متحد

بیش از نیم میلیارد کودکان و جوانان قادر به رفتن به مدرسه به دلیل coronavirus, سازمان ملل متحد, سازمان آموزش و پرورش گفت: به عنوان شیوع همچنان به گسترش به کشورهای جدید.

اینجا بیشتر بخوانید.

A toursit wears a protective face mask as he visits the old town in Stockholm on March 13, 2020. (Photo by Jonathan NACKSTRAND / AFP)

یک toursit می پوشد یک محافظ ماسک صورت او به عنوان بازدید از شهر قدیمی در استکهلم [Jonathan Nackstrand/خبرگزاری فرانسه]

08:34 GMT – سوئد راه اندازی بحران بسته به ارزش بیش از $30bn

دولت سوئد ارائه یک بسته از اقدامات با ارزش بیش از 300 میلیارد کرون تاج ($30.9 میلیارد دلار) برای حمایت از اقتصاد در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بسته شامل اقدامات دولت مرکزی با فرض اینکه هزینه کامل از مرخصی استعلاجی از شرکت ها از طریق ماه های آوریل و مه به عنوان به خوبی به عنوان فشار از هزینه به صورت موقت افزونگی با توجه به بحران است.

بایدن و ساندرز پاره به مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از coronavirus پاسخ (02:35)

08:32 GMT – ایرلند شمالی مادر طول می کشد چالش قانونی به تعطیل مدارس

یک ایرلند شمالی مادر که دخترش دچار مشکلات اساسی است و در معرض خطر بیشتری از coronavirus شروع خواهد شد اضطراری چالش قانونی روز دوشنبه در برابر بریتانیا تصمیم به نگه داشتن مدارس باز وکیل او گفت:.

مادر کودک که در حضور یک مدرسه ابتدایی در مرز شهرستان آرما قرار داده و منطقه آموزش و پرورش مقامات و وزرای بهداشت و eduction در اطلاع اواخر روز یکشنبه از قصد او برای درخواست اضطراری بررسی قضایی.

“روشن است که مربوط به نهادهای عمومی باید هر یک شکست خورده در خود تعهدات مربوطه به مشتری ما و در واقع همه کودکان توسط ادامه به نیاز حضور خود را در مدرسه و در شرایطی که در آن آنها می تواند در افزایش خطر ابتلا به بیماری” وکیل Darragh Mackin ققنوس قانون در بیانیه ای گفت.

08:25 GMT – اسپانیا اقدامات به گسترش فراتر از 15 روز

آن است که “آشکار” است که اقدامات اعمال شده برای محدود کردن گسترش coronavirus در اسپانیا را باید فراتر از برنامه ریزی شده 15 روز دوره وزیر حمل و نقل Jose Luis bergasillas bajera گفت: در مصاحبه با رادیو ملی RNE.

Bergasillas bajera وجود دارد گفت: هیچ تقویم ثابت اما که 15 روز وضعیت اضطراری نمی خواهد به اندازه کافی برای پیروزی در نبرد در برابر ویروس.

08:11 GMT – بحرین گزارش اول خلیج فارس مرگ از coronavirus

بحرین در گزارش اول خود را با مرگ از coronavirus وزارت بهداشت گفت: در توییتر برای اولین بار مرگ از COVID-19 ویروس در کشورهای خلیج فارس.

مرحوم 65 ساله بحرین شهروند که به شرایط بهداشتی اساسی.

Doctors check a traveller in their designated residential area to check on residents who returned from Iran if anyone is infected with the novel coronavirus, at Isa Town Health Center, south of Manama

پزشکان با بررسی بر روی ساکنان که در بازگشت از ایران در Isa شهر سلامت مرکز منامه [حماد من محمد/رویترز]

08:03 GMT – بانک مرکزی ژاپن پرده اقدامات اضطراری بیش ویروس

بانک مرکزی ژاپن گفت: این امر دو سالانه ظرفیت برای خرید ارز داد و ستد وجوه و ژاپن املاک و مستغلات سرمایه گذاری, آخرین بانک مرکزی جهانی برای اقدام اضطراری.

این بانک گفت: این تصمیم به اتفاق آرا به “فعال” خرید ETFs (بودجه ارز داد و ستد) و J-REITs (صندوق های سرمایه گذاری وابسته به ژاپنی املاک و مستغلات) با سالانه حد بالایی از 12 تریلیون ین ($112bn) و 180 میلیارد ین ($1.6 میلیارد دلار) بود.

بانک مرکزی ژاپن گفت: این امر نیز معرفی یک عملیات جدید برای ارائه وام در برابر بدهی های شرکت های بزرگ و مطرح آن سالانه محدودیتی برای خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ توسط یک تریلیون ین به 4.2 تریلیون ین.

اما آن را به سمت چپ اصلی آن نرخ بهره بدون تغییر در منفی 0.1 درصد و همچنین نگهداری آن در حد بالایی برای خرید اوراق قرضه دولتی در 80 تریلیون ین.

07:54 GMT – فرانسه می گوید coronavirus وضعیت ‘رو به وخامت بسیار سریع’

از شیوع کروناویروس در فرانسه است که “بسیار نگران کننده” و “رو به وخامت بسیار سریع” سر از کشور خدمات بهداشت گفت.

“تعداد موارد هر دو سه روز” جروم Salomon گفت: در فرانسه اینتر.

“وجود دارد یک نگرانی واقعی است که به سرعت شیوع می تواند اشباع بيمارستان و این چیزی است که ما کاملا می خواهید برای جلوگیری از” Salomon گفت.

“این است که چرا ما باید همه چیز را به کم کردن سرعت شیوع,” او گفت:. “هر فرانسوی و Frenchwoman باید به خود بگویید هر روز صبح: چگونه می توانم کاهش یک سوم و یا چهارم تعداد زیادی از مردم من روش ؟ در خانه باقی می ماند آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

07:43 GMT – رییس جمهور فیلیپین به اعمال قرنطینه در سراسر Luzon

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte تحمیل خواهد شد “افزایش جامعه قرنطینه” در سراسر کشور از کل اصلی جزیره Luzon او گفت:, و اضافه کرد به اقدامات موجود با هدف شامل گسترش coronavirus.

جزئیات بیشتر را دنبال کنید در افزایش quarantining روش سالوادور Panelo به خبرنگاران گفت: در متن پیام بدون توضیح.

Panelo قبلا گفت: “در مجموع مستند” از شهر مانیل شد و در میان گزینه های موجود در آنچه او گفته بود “یک موضوع ملی بقا”.

Americans take serious about stocking supplies due to coronavirus outbreak

بسیاری از مواد غذایی از سهام هستند در کل فروشگاه مواد غذایی در ویهاوکن, New Jersey [Tayfun Coskun/Anadolu]

07:36 GMT – نیویورک چهار ایالت آمریکا تعطیل, میله, رستوران ها

ایلینوی, اوهایو, ماساچوست واشنگتن و نیویورک شهرستان ها از جمله مکان هایی است که دستور داد بارها را ببندید و رستوران ها برای جلوگیری از ناهار خوردن در خدمات. بایگانی اطلاعات و تحویل خواهد شد هنوز هم مجاز است.

“زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است بیش از” ایلینوی فرماندار JB پریتزکر گفت. “این یک شوخی نیست. هیچ کس ایمنی بدن به این.

دموکراتیک فرماندار دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها در دولت خود را به از دوشنبه شب تا مارس 30.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio با صدور بیانیه ای گفت او را محدود به شهر 27,000, رستوران ها, میله ها و کافه ها به مواد غذایی takeout و تحویل آغاز و در روز سه شنبه. کاباره ها سینما تئاتر کوچک خانه ها و سالن های کنسرت را به نزدیک است.

واشنگتن دولت سخت ترین ضربه توسط ویروس با بیش از 40 مرده را با میله, رستوران ها, سرگرمی و تفریح, تمام امکانات به طور موقت بسته شده به جز برای مواد غذایی takeout و تحویل.

فرماندار ماساچوست چارلی بیکر همچنین دستور داد تمام میله و ناهار خوردن در رستوران ها به نزدیک به سه هفته است.

همه کافه ها و رستوران ها در اوهایو هستند تا اطلاع ثانوی بسته.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به نام برای تمام میله wineries کاباره ها و brewpubs به در, پرجمعیت ترین دولت است.

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti صدور یک فرمان اجرایی به کافه کاباره ها مکانهای تفریحی و ورزشگاه حداقل تا 31 مارس است.

People pose for photos with the Charging Bull statue in New York’s Financial District, Sunday, March 15, 2020. New York Gov. Andrew Cuomo Cuomo said Saturday that more than 600 New Yorkers have been d

مردم ژست برای عکس با شارژ Bull مجسمه در نیویورک منطقه مالی [ریچارد درو/AP]

07:20 به وقت تهران – سپاه صلح ایالات متحده تعلیق عملیات جهانی

ما انسان دوستانه گروه سپاه صلح گفت: آن را به طور موقت به حالت تعلیق تمام فعالیت جهانی و تخلیه آن داوطلبان.

“به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش و مسافرت های بین المللی می شود و بیشتر و بیشتر به چالش کشیدن روز به روز ما از هم اکنون اقدام به … جلوگیری از یک وضعیت که در آن داوطلبان قادر به ترک خود میزبان کشورهای” سپاه صلح مدیر جودی اولسن گفت: در نامه ای به داوطلبان ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

این گروه را به بازگشت به عملیات عادی زمانی که شرایط اجازه اولسن گفت:, و اضافه کرد که کشور میزبان کارکنان باقی خواهد ماند و در موقعیت فعلی.

07:05 به وقت تهران – عضو هیات مذهبی مجمع می میرد از ویروس

78 ساله عضو روحانیت بدن که انتخاب این کشور رهبر مرده است از بیماری ناشی از کروناویروس جدید نیمه رسمی فارس و تسنیم آژانس های خبری گزارش شده است.

آیت الله هاشم Bathaei پایین-مشخصات وزش نسیم تازه عضو مجلس خبرگان رهبری شد آخرین چندین سران ایران به آلوده شده اند در بدتر شدن شیوع.

روحانی مجلس اختیار تعیین یا حذف رهبر ایران که حرف آخر را در تمام سیاست.

07:00 GMT – چک مهر و موم کردن برخی از شهرها برای جلوگیری از گسترش coronavirus

چک مقامات مهر و موم کردن یک منطقه در شرق کشور برای جلوگیری از coronavirus از گسترش شهردار یک شهر در این منطقه گفت:.

دولت محکم محدودیت برای مبارزه با شیوع منع مردم از حرکت در اطراف به جز برای کار, خرید و برخی دیگر محدود فعالیت تا مارس 24.

“Unicov همراه با Cervenka, لیتول و محلی وابسته بسته شد که از 3:00 صبح با نظم منطقه ای بهداشت عمومی ، به این دلیل است که برای جلوگیری از Covid-19 بیماری از گسترش” Unicov شهردار رادک Vincour گفت: در شهر وب سایت.

06:15 به وقت تهران

من به توزیع این وبلاگ به همکار من Tamila Varshalomidze در مدت کوتاهی.

یک خلاصه سریع از آنچه اتفاق می افتد شده است این صبح:

نیویورک بسته شدن مدارس و رستوران ها و بارها آن را به عنوان اقدامات تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. شیوع این بیماری نیز تحت سلطه اول سر-به-سر بحث بین نامزدهای دموکرات برای ریاست جمهوری جو بایدن و برنی ساندرز.

نیوزیلند است ممنوعیت تجمعات عمومی و یک میزبان از کشور, منncluding کره جنوبی و چین در حال محکم کردن محدودیت های مسافران از خارج از کشور.

ترکیه گزارش 12 مورد جدید در حالی که سوال خواسته شده است که در پاکستان در مورد آن قرنطینه روش پس از تعداد زیادی از مردم پیدا شد به COVID-19 حتی پس از آنها منتشر شده از قرنطینه.

Christians volunteers distribute face mask among families arrive to attend Sunday mass at St. John’s Cathedral in Peshawar, Sunday, March 15, 2020. For most people, the new coronavirus causes only mil

داوطلبان توزیع ماسک صورت قبل از جرم یکشنبه در کلیسای جامع سنت جان در پیشاور [محمد سجاد/AP]

06:10 GMT – پاکستان سوابق جهش بزرگ در مورد دوم مستقیم بعد

پاکستان ثبت کرده است یک جهش بزرگ در coronavirus موارد برای دومین مستقیم با 37 مورد جدید ثبت شده در استان سند در صبح روز دوشنبه, سلامت رسمی Meeran یوسف گفت: Al Jazeera.

همه کسانی که با coronavirus تا به حال به ایران سفر کرده بود و قبلا برگزار شده است در قرنطینه در تافتون عبور از مرز بین دو کشور.

با موارد جدید پاکستان در حال حاضر به 94 مورد شناخته شده.

05:30 GMT – فیلیپین اعمال اقدامات سختگیرانه برای حفاظت از Duterte از coronavirus

فیلیپین مشخص شده است در یک میزبان از اقدامات طراحی شده برای محافظت از رودریگو Duterte این کشور 74 ساله رئیس جمهور از coronavirus.

محلی و تلویزیون ABS-CBN می گوید: این اقدامات شامل “بدون تماس” سیاست در حوادث و اجباری COVID-19 آزمون در توابع خصوصی.

05:15 GMT – ترکیه گزارش 12 جدید کروناویروس موارد

ترکیه شناسایی 12 مورد جدید از coronavirus آوردن آن در مجموع به 18 وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: در روز دوشنبه مارک بالاترین افزایش روزانه از این کشور اعلام کرد اولین مورد در هفته گذشته.

Koca گفت: دو تا از موارد جدید مربوط به اولین مورد گزارش شده در کشور هفت سفر کرده بود از اروپا و سه از ایالات متحده است.

دولت ترکیه ramped تا اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش ویروس بسته شدن مدارس و دانشگاه ها در برگزاری رویدادهای ورزشی بدون تماشاگر و توقف پروازها به بسیاری از کشورها.

هزاران نفر از مسلمانان از بازگشت به ترکیه از زیارت در عربستان سعودی گرفته شده بود به قرنطینه در روز یکشنبه و وزارت کشور گفت: بارها و کاباره ها خواهد بود بسته از دوشنبه.

04:40 GMT – چین جک ما می فرستد ماسک, کیت های آزمایش برای ما

04:15 GMT – پاکستان موارد پرش پس از مردم تست مثبت پس از اتمام قرنطینه

پاکستان ثبت بزرگترین واحد روزانه پرش در coronavirus موارد در روز یکشنبه با حداقل 52 نفر را تایید کرد به این ویروس مقامات بهداشتی می گویند.

سیزده مورد جدید گزارش شده از جنوب شهر سکر همه آنها قبلا صرف 14 روز در قرنطینه نزدیکی ایران و پاکستان مرز. این سکر موارد را مطرح ترس است که پاکستان قرنطینه تلاش های بی اثر شده است.

04:00 GMT – نیوزیلند ممنوعیت گردهمایی 500 نفر یا بیشتر

نیوزیلند تبدیل شده است و آخرین کشور به ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio حوادث گفت: از 500 نفر یا بیشتر اجازه داده نمی شود.

Protocol wine studio اضافه شده که دولت باید تحمل صفر برای هر کسی که تجاوز به کشور جدید خود انزوا قوانین و تاثیر اقتصادی از COVID-19 می تواند بیشتر از بحران مالی جهانی.

“در این مرحله ما می توانید مطمئن باشید که از تاثیر اما ما می توانید مطمئن شوید که از آن خواهد شد قابل توجه” protocol wine studio گفت.

03:45 GMT – کامبوج موارد شامل دو که رفت به مالزی برای رویداد مذهبی

چند جزئیات بیشتر در بیشتر کامبوج موارد…

دو نفر که در حال سفر به کوالالامپور برای یک رویداد مذهبی است که در حال حاضر منجر به جهش شدید موارد در مالزی.

یک مورد چهار-ماه-پیر پسر فرانسوی که در سفر با پدر خود از پاریس از طریق سنگاپور به پنوم پن و آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل روز یکشنبه وزارت گفت. همسر خود را آزمایش منفی است.

کامبوج مرد از بازگشت از فرانسه نیز آزمایش مثبت آوردن تعداد کل موارد به 12.

نخست وزیر کامبوج دستور داده است تا شهروندان را به سفر به اروپا و ایالات متحده و ایران به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

هر کسی از بازگشت از اروپا, آمریکا و ایران نیز باید در قرنطینه به مدت 14 روز در بدو ورود در کامبوج.

03:20 GMT – هنگ کنگ ورود توریست غوطه دولت وعده حمایت

موقت و ارقام از هنگ کنگ هیئت مدیره گردشگری نشان می دهد تعداد زیادی از مردم از دیدن خاک فرو در ماه فوریه به عنوان coronavirus گسترش یافته است.

هنگ کنگ هیئت مدیره گردشگری (HKTB) اعلام کرد بازدید کننده ورود به هنگ کنگ در ماه فوریه شد 199,000 یک قطره از بیش از 96 درصد از زمان مشابه در سال گذشته.

قبل از بسته شدن عمده مرزها در 8 مارس وجود دارد بین 10,000 20,000 ورود هر روز این هیئت در بیانیه ای گفت. پس از آن روزانه به طور متوسط کاهش یافت ورود به 3,300. این HKTB انتظار کاهش بیشتر در ماه مارس است.

مدیر اجرایی Dane چنگ می گوید: هیئت مدیره گردشگری در حال آماده سازی 400 میلیون دلار هنگ کنگ ($51.5 میلیون) طرح پشتیبانی می کند برای پشتیبانی از این صنعت به عنوان بهبود شیوع بیماری را برطرف می کند.

02:25 GMT – کره جنوبی با اعتماد به نفس با تکنولوژی و تست تخصص

کمی بیشتر در کره جنوبی حرکت به اعمال ویژه غربالگری اقدامات در همه مهاجران از اروپا است.

الجزیره راب مک براید که در سئول می گوید مقامات وجود دارد که اعتماد به نفس آنها می تواند ویروس های موجود با ترکیبی از تست تخصص (کره شمالی انجام داده است حدود یک چهارم از یک میلیون آزمون) و فن آوری است.

مسافران (س) باید برای دانلود یک برنامه است که آنها مورد نیاز خواهد بود برای تعامل با روزانه به مدت دو هفته پاسخ دادن به سوالات خود به سلامت. اگر یک فرد منطبق نیست و سپس آنها را دریافت تماس و عمل می تواند گرفته شود.

“کره جنوبی معتقد است که آن را تا یک بیمه نامه اگر دوست دارید که آن را می توانید اجازه می دهد مردم از سایر نقاط جهان داده می شود که آن را می توانید نگه داشتن زبانه ها بر روی آنها (از طریق برنامه)” مک براید گفت.

02:20 GMT – صف های طولانی در کافی شاپ آمستردام پیش از خاموش شدن

صف های طولانی تشکیل شده در خارج از آمستردام کافی شاپ ها قبل از آنها بسته بودند تا آوریل 6.

02:10 به وقت تهران – ‘زمان جنگ ذهنیت’: شهردار نیویورک دستور مکانهای تفریحی به

شهردار نیویورک, بیل د Blasio دستور داده است تا این شهر میله, تئاتر و سینما برای بستن از شنبه.

با توجه به توییتر شهردار گفت نیویورکی: “این تصمیم من را به آرامی. این مکان ها بخشی از قلب و روح شهر ما. آنها بخشی از آنچه در آن به معنی یک نیویورکر. اما شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت است.”

قبل از آن او اعلام کرد مدارس در شهرستان ها را از نزدیک مارس 16 با آموزش آنلاین برای شروع یک هفته بعد.

02:10 GMT – کامبوج گزارش چهار مورد جدید از جمله یک کودک

کامبوج گزارش کرده است چهار مورد جدید از coronavirus از جمله چهار ماهه نوزاد.

01:35 GMT – ایالات متحده فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش میدهد تقریبا به صفر

فدرال رزرو محبوب شناخته شده به عنوان تغذیه در زمان فوق العاده ای گام در روز یکشنبه از کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر و پرده برداری از یک کشت از اقدامات به unfreeze بازارهای اعتباری به عنوان ایالات متحده بانک مرکزی نقل مکان کرد و به دفاع از آمریکا و اقتصاد جهانی در برابر تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس اختلالات.

“Coronavirus شیوع است آسیب جوامع و مختل فعالیت های اقتصادی در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا” فدرال ریزرو سیاست تنظیم کمیته در بیانیه ای گفت: در روز یکشنبه. “مالی جهانی شرایط نیز به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار.”

US New York

گسترش coronavirus به تخلیه مراکز خرید در منهتن و در جای دیگر در ایالات متحده است. [Jeenah ماه/رویترز]

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد که داستان در تاثیر.

01:15 GMT – کره جنوبی گسترش می یابد ویژه غربالگری برای تمام مهاجران از اروپا

کره جنوبی گسترش یافته ویژه غربالگری اقدامات لازم برای ورود از تمام کشورهای اروپایی نگرانی وارداتی موارد است.

Yonhap news agency گوید اقدامات تمدید شد فراتر از اصل شش کشورهای اروپایی – ایتالیا, فرانسه, آلمان, اسپانیا, انگلیس و هلند در نیمه شب.

“Coronavirus به نظر می رسد به گسترش در اروپا در یک سرعت غیر معمول” این خبرگزاری گزارش داد نخست وزیر چانگ Sye-kyun as گفت.

Arrivials را به سلامت کامل اسناد خود را در دماهای گرفته اطلاع مقامات بهداشتی از محل خود را و دانلود a self-چک کردن سلامت نرم افزار است.

این KCDC اعلام کرد 74 موارد جدید در کره جنوبی روز دوشنبه آوردن مجموع به 8,236.

01:00 GMT – چین و پنجه نرم وارداتی موارد به عنوان داخلی عفونت سهولت

به طور کلی موارد coronavirus در سرزمین اصلی چین همچنان به رها کردن اما شهرهای بزرگ از جمله پکن و شانگهای در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با پرونده های مربوط به آلوده ورود مسافران از خارج از کشور.

سرزمین اصلی چین تا به حال 16 جدید موارد تایید شده در یکشنبه, ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز دوشنبه آوردن تعداد موارد تایید شده در چین تا کنون به 80,860. آن را تا به حال 20 عفونت های جدید به روز قبل ،

از چهره های جدید در, 12 وارد شد و عفونت بیش از محلی منتقل موارد برای روز سوم.

پکن اختصاص چهار از موارد گوانگدونگ استان چهار شانگهای دو استان یوننان یک و استان گانسو یکی. چین در حال حاضر 123 وارداتی موارد است.

00:50 GMT – CDC توصیه می کند بزرگ رویدادها و گردهمایی لغو

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا توصیه است که تمام تجمعات از 50 نفر یا بیشتر هستند لغو و یا تعویق در طول هشت هفته و کوچکتر حوادث باید پیش بروید و تنها اگر آنها با دستورالعمل CDC برای مردم آسیب پذیر بهداشت دست و اجتماعی فاصله.

CDC گفت: “رویدادهای بزرگ است و تجمع جرم می تواند کمک به گسترش COVID-19 در ایالات متحده از طریق مسافران که حضور در این مراسم و معرفی ویروس های جدید جوامع است.”

00:05 GMT – LVMH عطر کارخانه به دست santiser به جای

کالاهای لوکس غول LVMH است گفت: کارخانه تولید عطر برای آن Parfums Christian Dior Guerlain و Parfums Givenchy برای شروع تولید “مقادیر قابل توجهی” از تزريق ژل به جای.

حرکت خواهد اثر را در روز دوشنبه و ژل تحویل رایگان به فرانسه مقامات بهداشت عمومی این شرکت در بیانیه ای گفت.

00:00 GMT – روسیه مجموعه گروه ضربت برای مقابله با کروناویروس

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین راه اندازی جدید گروه ضربت به رهبری این کشور در مبارزه با کروناویروس با 63 مورد ثبت شده که از یکشنبه.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین منجر خواهد شد این گروه با توجه به اینترفاکس اعلام کرد.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

من کیت Mayberry در کوالالامپور.

در اینجا خلاصه ای از تحولات روز یکشنبه:

دولت ها در سراسر جهان افزایش محدودیت در زندگی روزمره و رفت و آمد مردم در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19. بیش از 153,000 مردم تایید شده است که این ویروس در سطح جهانی با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO). تعدادی از مرده افزایش یافته است به حدود 5,800 مردم است.

کشورهای اعمال محدودیت های سخت بر شهروندان سفر و ورود از خارج از کشور شامل اسپانیا و استرالیا و آلمان و ایالات متحده که در آن اقدامات جدید سوخت هرج و مرج در فرودگاه.

taly گزارش 368 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در حالی که تعداد موارد تایید شده گل رز برای 24,747 با توجه به کشور حفاظت مدنی اقتدار گفت.

ایران اعلام کرد بیش از 100 نفر کشته شده بود در 24 ساعت گذشته با تایید موارد نزدیک شدن 14,000. تهران گفت: مبارزه با شیوع بیماری بود که به شدت مانع از آمریکا.

شما می توانید به خواندن همه آخرین به روز رسانی از دیروز (15 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>