بفتا: Joaquin Phoenix, انفجار ‘سیستمیک نژادپرستی’ در صنعت فیلم

بازیگر Joaquin Phoenix دهکدهای به نام “نژادپرستی نظاممند” در صنعت فیلم در یک سوزاننده جوایز سخنرانی در لندن است.

او به عنوان برنده پیشرو بازیگر جایزه در روز یکشنبه برای نقش خود در Joker در جوایز فیلم بافتا 2020 45 ساله برنده دور از کف زدن در رویال آلبرت هال از مخاطبان که شامل اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا.

این رویداد شد و در حال حاضر به شدت مورد انتقاد قرار دارد فاقد تنوع در نامزد.

بیشتر:

او به عنوان پذیرفته شده این جایزه که در آن هر پنج نامزد بودند, سفید, ققنوس گفت که او احساس افتخار.

“اما من نیز احساس تضاد” او گفت: ارسال این سالن را به سکوت خراشیده. “بنابراین بسیاری از دیگر بازیگرانی هستند که مستحق ندارد که همین امتیاز

“من فکر می کنم ما در حال ارسال یک پیام بسیار روشنی به مردم از رنگ است که شما به اینجا خوش آمدید. این پیامی است که ما در حال ارسال به افرادی که کمک زیادی به ما متوسط و صنعت ما در راه است که ما باید از سود.

“من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد یک جزوه و یا درمان ترجیحی هر چند این چیزی است که ما خودمان را در هر سال است.”

تمام 20 نامزد در جوایز بافتا ” اقدام دسته بندی ها سفید شدند.

“من فکر می کنم مردم فقط می خواهم به اذعان قدردانی و احترام خود را برای کار” گفت: ققنوس.

“این است که نه خود صالح محکومیت چرا که من شرمنده می گویند که من بخشی از مشکل است. من انجام داده اند همه چیز را در قدرت من به اطمینان حاصل شود که مجموعه من کار بر روی در حال فراگیر.

“اما من فکر می کنم آن را بیش از فقط با داشتن مجموعه که چند فرهنگی. ما باید واقعا انجام کار سخت به واقعا درک نژادپرستی نظاممند.

“من فکر می کنم که این وظیفه مردم است که باید ایجاد و تداوم و بهره مندی از یک سیستم از ظلم و ستم به آنهایی که از بین بردن آن – به طوری که در ما است.”

دیگر فیلم و موسیقی جوایز حوادث از جمله گلدن گلوب و اسکار و جایزه گرمی را نیز به تازگی تحت تجدید انتقاد برای عدم شامل اقلیت های قومی هنرمندان و کارگران صنعت. کمبود زنان در برخی از دسته ها نیز کشیده شده و خشم.

لولو وانگ یک نویسنده و کارگردان که قرار بود در رویال آلبرت هال در یکشنبه توییتی پس از ققنوس و سخنرانی: “ناراحت کننده, سکوت پر از سالن برای یک لحظه قابل توجه. با تشکر از شما Joaquin.”

دیوید اشنایدر یک بازیگر نویسنده و کارگردان گفت: “نقطه از Joaquin Phoenix . بافتا اعضا – که من یکی – نیاز به یک نگاه سخت در خودمان است.”

Sharmaine Lovegrove یک ناشر در توییتر نوشت: “من امیدوارم که هر کس مشغول به کار در اروپا و خلاق انگلیسی شعبات چند لحظه طول می کشد برای تماشای این زمانی که آنها به خود و سپس به اطراف نگاه کنید و ببینید تا چند POC & فکر می کنم در مورد نمایشی خود سهم به تغییر برای خوب است.”

دیگران گفته اقلیت شده اند و به همان نقطه را به عنوان ققنوس بوده اند اما به گوش.

بعد در رویداد شاهزاده ویلیام انگلیسی آکادمی رئیس جمهور نیز صحبت در مورد تنوع.

“ما خوش شانس هستیم که باور نکردنی فیلمسازان و بازیگران, تولید کنندگان و مدیران و تکنسین ها – مردان و زنان از همه پیشینه ها و اقوام غنی سازی زندگی ما از طریق فیلم,” او گفت:.

“در عین حال در سال 2020 و نه برای اولین بار در چند سال گذشته پیدا کنیم و خودمان را دوباره صحبت در مورد نیاز به انجام بیشتر برای اطمینان از تنوع در این بخش و در جوایز فرایند – که به سادگی نمی توان در این روز و سن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>