آذری رهبران اپوزیسیون برگزار شد به عنوان پلیس بلوک نظرسنجی نتیجه اعتراض

پلیس در جمهوری آذربایجان روز یکشنبه بازداشت شده مخالفت رهبران حزب و ده ها تن از حامیان آنها را قبل از آنها به دلیل شرکت در اعتراض به نتایج هفته گذشته انتخابات.

این Mərkəzi حزب در بیانیه ای گفت که رهبر حزب عارف Gajily و رهبر حزب Ilgar Mamedly, به عنوان به خوبی به عنوان مخالفان نامزدها و ناظران انتخابات در میان 55 بازداشت تظاهرکنندگان که برخی از آنها برداشت شد, در نزدیکی خانه های خود.

بیشتر:

ده ها پلیس ضد شورش محاصره کمیسیون مرکزی انتخابات را (CEC) ساختمان که در آن اعتراض شده بود با توجه به شروع از, قرار داده و هر کسی که پس از رسیدن به شرکت در تظاهرات در یک اتوبوس یک شاهد عینی به رویترز گفت news agency.

معترضان برگزار شد تا پوستر که به عنوان خوانده شده: “لغو نتایج انتخابات!” و یا “ما خواهان انتخابات آزاد!”

برخی از کسانی که بازداشت شدند “گرفته شده در وانت های پلیس برای کنترل از راه دور مکان های خالی از سکنه 200-300 کیلومتر در ساعت [120-180 مایل] از باکو و رها شده وجود دارد” Gadjily گفت: AFP news agency پس از او آزاد شد.

مقامات پلیس کاهش یافته است به نظر دستگیری, رویترز گزارش داد.

با توجه به CEC حاکم ینی آذربایجان (آذربایجان جدید) حزب برنده 72 از 125 کرسی در یک اتاق مجلس در فوریه 9 رای و تقریبا تمام دیگر کرسی رفتن به احزاب کوچک و مستقل وفادار به رئیس جمهور الهام علی اف.

اما ناظران بین المللی و مخالفان را محکوم به نقض اعم از تقلب به ارعاب و تهدید.

بین المللی نظارت بر داشت رویه نقض گسترده در شمارش آرا که آنها گفت: افزایش شک و تردید در مورد صداقت از انتخابات. علی اف به نام به حال انتخابات نه ماه زود به تحکیم قدرت خود و سرعت اصلاحات اقتصادی است.

CEC تا کنون لغو نتایج در چهار انتخابات حوزه زیر گزارش در مورد نقض.

جمهوری آذربایجان شده است حکومت علی اف از سال 2003 زمانی که او موفق شد خود را پدر مرحوم آذربایجان شوروی کمونیست و رهبر سابق KGB کلی حیدر علی اف.

کشورهای غربی باید به استقبال جمهوری آذربایجان به دلیل نقش آن به عنوان یک جایگزین برای روسیه در تامین گاز و نفت به اروپا اما مختلف اروپایی و گروههای حقوق متهم کرده اند علی اف از muzzling مخالفان و زندانی کردن مخالفان باکو اتهامات را رد می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>