بهمن دستمال مرطوب از تیم امداد و نجات; 28 مرده کلی

مقامات ترکیه می گویند یک دوم بهمن است ناودان به یک جاده کوهستانی در شرق ترکیه کشته شدن حداقل 23 کارگران نجات و خروج از دیگران مدفون در زیر برف

آنکارا, ترکیه — بهمن ناودان به یک جاده کوهستانی در شرق ترکیه روز چهارشنبه, پاک کردن یک تیم از کارگران نجات فرستاده شده به پیدا کردن دو نفر گم شده در اوایل بهمن. مقامات گفت: 23 نجات کارگران کشته شدند در حالی که دیگران هنوز به خاک سپرده شد زیر برف.

چهارشنبه, بهمن افزایش کلی مرگ و میر از این فاجعه به 28.

برخی از 300 اضطراری کارگران خدمات نامیده می شدند به یک بزرگراه در نزدیکی کوه احاطه شده شهر Bahcesaray در استان وان که در مرزهای ایران بعد از بهمن زده اواخر روز سه شنبه. که snowslide کشته شدن پنج نفر. حدود ظهر روز شنبه این تیم زده شد و دوم بهمن.

رژیم صهیونیستی. Mehmet Emin Bilmez گفت: 23 امدادگران’ بدن بدست آمده از توده ای از برف بر روی شیب تند است. آنها شامل eigh t نظامی افسران پلیس, سه دولت پرداخت می شود ایجاد کرد نگهبانان سه آتش نشان و نه داوطلبان.

اضطراری تیم های جستجو برای دیگر همکاران که ممکن است همچنان مدفون زیر برف Bilmez گفت. او با ارائه یک شکل است.

برخی از 30 اضطراری کارگران یا نجات و یا فرار از زیر برف و در بیمارستان بستری شد روز شنبه وزارت کشور گفت. هیچ اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خود را.

تصویری از صحنه نشان داد حداقل سه لغو وسایل نقلیه در پایین تپه در یک طوفان برف. برخی از امدادگران بودند بالا رفتن از یک شیب تند به خارج از توده ای از برف در حالی که دیگران کنده دیوانه وار به برف با بیل و کلنگ-محور. مه سنگین برف و بادهای قوی بودند مانع تلاش های نجات.

اول بهمن مدفون برف پاکسازی خودرو و یک مینی بوس. این خودرو اپراتور و هفت مسافر فرار زنده است.

دولت-اجرای خبرگزاری آناتولی گفت: این اپراتور Bahattin Karagulle به دام افتاده بود زیر برف به مدت 25 دقیقه قبل از او موفق به شکستن پنجره و فرار. او گفت که آژانس او راه می رفت به سمت یک روستا به کمک گرفتن قبل از برداشت توسط یک وسیله نقلیه است.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>