Stringcheeseincident: به دنبال یک مینی ون? در اینجا 5 آنهایی که برای زیر $40k

وقتی که می آید به تخلیه بسیاری از مردم و مسائل خود را, شما به سادگی نمی تواند ضرب و شتم عملی از یک وانت. برخی از 3 ردیف تقاطع و full-size Suv ها ممکن است اما آنها هرگز به عنوان دوستدار خانواده به عنوان یک خوب قدیمی از مد افتاده وانت با درب کشویی بزرگ داخلی و سوم ردیف صندلی است که در واقع برای دسترسی آسان و اتاق به اندازه کافی به راحتی صندلی تا سه بزرگسالان است.

در اینجا پنج تا از بهترین ماشین با اجسام حجم شما می توانید برای کمتر از $40,000 در سال 2020 است.

2020 کرایسلر Pacifica تور L

2020 کرایسلر Pacifica کاملا مدرن وانت با تیز, زیبایی, خوب, خانواده, دوستانه داخلی و یکی از بهترین سیستم های infotainment در این بخش. آن را نیز صاف و تصفیه شده سوار است که باعث می شود آن را برای سفرهای جاده ای طولانی. با بودجه $40,000 شما می توانید تور L تر و تمیز که شامل سوراخ چرم صندلی که گرم می شود در مقابل یک گرم فرمان کروم سقف دندانه دار کردن و پر کردن ‘n Go صندلی که اجازه می دهد تا شما را به ریختن (فولد) دوم و سوم ردیف صندلی تخت به زمین با هیچ ابزار مورد نیاز است.

2020 دوج گراند کاروان SXT

درست است که طفره رفتن کاروان بزرگ است که هنوز هم در اطراف برای سال 2020 مدل سال به عنوان یک ارزش در ون. بهترین 2020 کاروان بزرگ شما می توانید است SXT تر و تمیز می آید که در کمتر از $40,000 خوانده شده را علامت. مانند آن مدرن تر پسر عموی کرایسلر Pacifica بزرگ کاروان نیز ارائه می دهد استوی ‘n Go صندلی که می تواند تبدیل مینی ون خود را به یک محموله ون در یک ضربه محکم و ناگهانی. دیگر ویژگی های SXT مدل شامل جیر صندلی درج یک حافظه صندلی راننده دو قدرت درب کشویی و یک قدرت بلند کردن دروازه.

2020 هوندا اودیسه EX-L
هوندا

هوندا اودیسه

هوندا اودیسه است که مورد علاقه در مینی ون جهان و زمان اودیسه که دوباره طراحی شده بود در سال 2018 بهترین مینی ون هوندا نشده است. این یک نگاه است که نمی توان متهم بودن خسته کننده و آن را به یک تن از دسترس خانواده پسند از ویژگی های مانند CabinWatch سیستم است که اجازه می دهد تا شما ببینید که چه خبر است در پشت طریق سیستم سرگرمی و CabinTalk آی فون که اجازه می دهد تا شما به راحتی فریاد زدن در بچه های خود را با فشار یک دکمه. برای سال 2020 اودیسه تر و تمیز در زیر$40K محدوده EX-L که دارای صندلی چرم هوندا سنجش راننده کمک تکنولوژی و هوندا HMC +1.13% سحر و جادو اسلاید دوم-ردیف صندلی که اجازه می دهد تا شما را به پیکربندی دوم-ردیف صندلی کشویی آنها را وری.

از دست ندهید: روند بالا در تکنولوژی خودرو به دنبال در سال 2020

2020 کیا سدونا EX Premium
کیا

کیا سدونا

2020 کیا سدونا یکی دیگر از قوی ارزش-انتخاب آگاهانه در ون. آریزونا کمی متفاوت است به این معنا که آن را احساس می کند بیشتر شبیه به یک سدان از صندلی های جلو از یک وانت. این شهر همچنین دارای یک قسمت بیرونی آن کمی SUV مانند در آن یک ظاهر طراحی شده اما هنوز همه از بیرونی عملی از یک وانت با درهای کشویی و یک دریچه عقب باز. برای $40,000 شما می توانید سابق تر و تمیز که به شما می دهد بسیار عالی 7-در UVO سیستم اطلاعات و سرگرمی, چرم صندلی که گرم است در اول و شارژ بی سیم. به علاوه شما می توانید اضافه کردن EX Premium بسته که شامل یک قدرت moonroof کشت مدرن ایمنی فناوری tri-منطقه اتوماتیک کنترل آب و هوا و خیلی بیشتر.

مرتبط: چگونه به را انتخاب کنید سطح تر و تمیز و گزینه های هنگام خرید یک ماشین جدید

2020 تویوتا Sienna LE AWD

تویوتا نشده است دوباره طراحی شده در حالی که آن باقی می ماند بسیار عالی ارائه در ماشین با اجسام حجم. این همه از ایمنی و قابلیت اطمینان شما می خواهم انتظار از تویوتا TM +0.06% و آن را تنها جدید وانت در بازار در دسترس تمام چرخ دیسک و ساخت آن را ایده آل برای خانواده ها در آب و هوای برفی که می خواهند برخی از کشش اضافی هنگامی که جاده ها را دریافت تند و زننده. این هیچ off-roader اما آن می تواند فقط در مورد هر وضعیت جاده شما روبرو می شوند. در زیر $40,000 خوانده شده را علامت شما می توانید میانی 2020 تویوتا نام شهری در ایتالیا در LE تر و تمیز اگر شما می خواهید برای اضافه کردن AWD. اما اگر شما محتوای با front-wheel drive شما می توانید ارتقاء به ورزشی SE یا لوکس مدل XLE در حالی که نگه داشتن آن را تحت $40K.

این داستان در اصل زد Autotrader.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>