Stringcheeseincident: 6 اتومبیل-مراقبت از وظایف بهار

با خورشید بیشتر و افزایش درجه حرارت می آید یک استراتژی کاملا متفاوت برای مراقبت از خودرو. خوشبختانه ما اینجا هستیم برای کمک به. در اینجا شش راهنمایی ساده برای کمک به شما برای مراقبت از وسیله نقلیه خود را به عنوان زمستان باعث می شود راه برای بهار.

شستشو و موم

خوب و کامل شستشو و موم است که مهم ترین چیز برای انجام با ماشین خود را هنگامی که زمستان به پایان رسیده است. رانندگی در زمستان می تواند مقدار زیادی از جاده دوده باقی مانده و از همه بدتر نمک برای ساخت در ماشین خود را. شما می خواهید مطمئن شوید کسانی که در مورد بلند رفته قبل از بهار شروع می شود. اجازه می دهد باقی مانده و دوده برای ساخت در ماشین خود را می تواند بر آن رنگ و در پایان در حالی که اجازه می دهد نمک برای ساخت می تواند منجر به زنگ زدگی و مشکلات جدی دیگر.

تمیز کردن داخل بیش از حد

هیچ کس می خواهد به صرف زمان تمیز کردن ماشین خود را در طول یک روز سرد زمستانی. به همین دلیل بهار زمان مناسب برای تمیز کردن اتومبیل خود را در کشور پس از گذراندن یک روز انجام برخی از تمیز کردن بهار. حذف و دور انداختن تمام داخلی مقالات زباله و موارد دیگر که تعلق بیش از زمستان است. نه تنها شما باید یک ماشین تمیز اما بهار خود را تمیز کردن می تواند انجام شود زمانی که آن را معتدل تر و راحت خارج – به ویژه مهم است اگر شما به خلاء خود را فرش و کرسی است.

همچنین نگاه کنید به: 8 جدید لوکس Suv ها برای زیر $50,000

اگر شما احساس می کنید شما نیاز به ضد عفونی کردن خودرو داخلی, ما نشان می دهد با استفاده از یک ضد باکتری تمیز کننده یا دستمال مرطوب به جای سفید کننده و پاک کننده. سفید کننده پاک کننده می تواند به محو شدن یا کرک برخی از نرم لمسی و یا سطوح رنگ شده در طول زمان. به یاد داشته باشید برای استفاده از آن ضد باکتری تمیز کننده در اغلب-لمس نقاط در خودرو مانند فرمان دستگیره های درب کمربند ایمنی دنده-انتخاب گاراژ درب بازکن, رادیو کنترل, و غیره.

بررسی فشار تایر

فشار تایر به ویژه مهم است در بهار. به عنوان درجه حرارت هوا گرفتن کولر در طول زمستان تایر فشار کاهش, که احتمالا باعث به شما برای پر کردن لاستیک های خود را در طول ماه های زمستان. اما همانطور که هوا گرم تر می شود دوباره در بهار تایر فشار را افزایش می دهد. اگر فشار را افزایش می دهد گذشته خود تولید کننده مشخصات (چون شما اضافه شده هوا در طول زمستان) می تواند به طور جدی تحت تاثیر قرار اتومبیل خود را drivability و اقتصاد سوخت. این است که بخش مهمی از مراقبت از خودرو, بنابراین اگر شما احساس نمی راحت چک کردن تایر اتومبیل خود را به فشارهای توسط خودتان آن را به یک خودرو-فروشگاه قطعات و یا ملی شاپ — مانند Big O Tires سیرز SHLDQ, +3.52% مرکز خودکار و یا سنگ چخماق — که معمولا انجام بررسی برای یک قیمت پایین و یا شاید حتی رایگان.

بازرسی خود را تیغه برف پاک کن

به عنوان بهار شروع می شود و درجه حرارت گرم کردن خود را بررسی کنید و تیغه برف پاک کن برای هر نشانه ای از ترک خوردگی و سایش. برف پاک کن خود را می پوشند به طور چشمگیری در طول زمستان به علت یخ تجمع و یا مسائل دیگر در شیشه جلو اتومبیل خود را. در اکثر نقاط کشور, شما نیاز به آن دسته برف پاک کن برای بارش باران, بنابراین مطمئن شوید که آنها در دستور کار خوب بعد از زمستان می آید و می رود.

همچنین نگاه کنید به: 10 تا از بهترین ماشین های جدید مدل 2020

بررسی زیر هود

انجام یک بررسی کامل در زیر هود خود را به مطمئن شوید که موتور ماشین شما ساخته شده آن را از طریق زمستان بدون مشکل. به طور خاص به بررسی تسمه و شلنگ برای اطمینان از درجه حرارت سرد نشده ارائه شده و آنها را شکننده و یا به شدت فرسوده شده است. بررسی خنک کننده خود را به مطمئن شوید که آن را بیش از حد قدیمی — یک عامل مهم برای اجتناب از گرمای بیش از حد به عنوان درجه حرارت به تدریج صعود. اگر شما راحت نیست انجام این بررسی خود را با یک مکانیک محلی. در حالی که شما ممکن است دریافت صورتحساب برای یک ساعت از کار بهتر است از رفتن به بهار با مسائل بالقوه کمین در زیر هود خود را.

بررسی تراز و تعلیق

زمستانی شناخته شده است که سخت در جاده ها و این به نوبه خود می تواند خشن در وسیله نقلیه خود را. اگر شما به خودتان پیدا کنید اغلب تراورس جاده ها با چاههای یا سنگ که پدید آمده از آسفالت آن می توانید ماشین خود را خراب تراز یا آسیب اجزای سیستم تعلیق. توصیه ما: اگر شما ماشین خود را به یک مکانیک برای بررسی در زیر هود, درخواست سریع سیستم تعلیق و تنظیم چک کنید تا مطمئن شوید هیچ چیز بیش از حد در خارج از مشخصات سازنده.

این داستان در اصل زد Autotrader.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>