کالبد شکافی نشان می دهد که چگونه سابق از بابی کریستینا براون درگذشت

کالبد شکافی نشان داده است که بابی کریستینا براون شریک سابق درگذشت از یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد

اورلاندو فلوریدا. — بابی کریستینا براون شریک سابق درگذشت آخرین ماه از مصرف بیش از حد هروئین کالبد شکافی یافت.

نیک گوردون که قانونی به نام نیکلاس Bouler درگذشت از مصرف بیش از حد تصادفی در سال جدید روز, معاینات پزشکی در سمینول ایالت فلوریدا یافت می شود در یک کالبد شکافی پنجشنبه منتشر شد.

گوردون و 30 داشت العملی در یک هتل شرایتون در اورلاندو-منطقه حومه Maitland, پلیس گفت:. او گرفته شده بود به نزدیک ترین بیمارستان که در آن او مرده.

گوردون مرگ آمد و حدود پنج سال پس از قهوه ای, دختر خوانندگان ویتنی هوستون و بابی براون داشت رو به پایین و بی توجه در یک وان حمام در خانه اش در شمال آتلانتا ، 22 سال از درگذشت پس از شش ماه در کما. هوستون غرق در یک وان حمام در سال 2012.

محققان نبودند قادر به تعیین دقیقا چه بابی کریستینا براون درگذشت. کالبد شکافی نشان داد که او تا به حال مرفین کوکائین و الکل و داروهای تجویزی در بدن او اما معاینات پزشکی در این مورد نمی تواند تعیین اگر او خودش را کشته اگر کسی دیگری او را کشته و یا اگر مرگ او اتفاقی بود.

خانواده او را سرزنش گوردون او را متهم به طرح دعوی در دادگاه از دادن او را “سمی کوکتل” قبل از قرار دادن صورت خود را در آب. گوردون هرگز متهم در این مورد بود اما او در بر داشت مسئول در دعوی قتل غیر عمدی. آتلانتا قاضی دستور داد او را به پرداخت $36 میلیون به قهوه ای است و مستغلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>