مقامات به اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن جدید کروناویروس محدودیت های مسافرتی در فرودگاه های ایالات متحده

پرواز محدودیت در بسیاری از اروپا شد تا برای شروع در نیمه شب جمعه.

شروع در نیمه شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز خواهد شد, اجرای جدید محدودیت های مسافرتی در بسیاری از اروپا, محرومیت اکثر اتباع خارجی و غربالگری همه آمریکایی ها پس از رسیدن از کشورهای شناخته شده به عنوان نقاط داغ برای COVID-19 ویروس.

عمل می آید دو روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس جهانی “همه گیر” است و ضعف در سیستم مراقبت های بهداشتی از ایتالیا و چین است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که این حرکت فقط در چهار شنبه در یک بیضی آدرس دفتر که در آن او تا حد زیادی اغراق آمیز تاثیر واقعی خود محدودیت های مسافرتی. کاخ سفید جهت است که به دنبال آن مشخص شده چند دسته از مسافران معاف از تحریم, از جمله ایالات متحده آمریکا شهروندان خود را از بستگان نزدیک و دارندگان کارت سبز.

کسانی که مجاز به ورود به کشور خواهد شد و به 13 فرودگاه که در آن کارکنان بهداشتی درمانی مستقر هستند به رفتار پایه پزشکی و امتحانات و پرسش در مورد سابقه پزشکی, علائم و سفر تاریخ است. هر کسی مجاز به اقدام به مقصد نهایی خود را خواهد بود به دستور خود شده است.

مخلوط پیام از کاخ سفید پیشتر در این هفته موفق به آرام کردن نگرانی دولت آمادگی برای مقابله با بحران و باعث چشمگیر انتقاد از دموکرات کنگره وظیفه با نظارت دولت.

“چنین ارتباطی تنها باعث افزایش اضطراب و سردرگمی است که آمریکایی ها در حال حاضر تجربه” خانه امنیت رئیس کمیته Bennie تامپسون نوشت: این هفته در یک نامه سرگشاده به اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ.

این محدودیت را به طور مستقیم اعمال می شود به, تجاری, تجارت, به عنوان رئیس جمهور در ابتدا گفت. کاخ سفید بعد از آن مشخص شد که محموله های حمل و نقل خواهد بود و نه ممنوع.

امنیت داخلی به نام تا 11 عمده ایالات متحده فرودگاه به عنوان پردازش هاب برای مسافران از کشورها محدود شده. تازه واردان نمایش در خواهد آمد که از طریق این فرودگاه به علاوه بوستون و میامی که به این فهرست اضافه شده.

تمام ورود مسافران که سفر کردم به محدود کشورهای اروپایی ظرف 14 روز و معاف از ممنوعیت آشکار در سفر خواهد بود مراجعه کننده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

هنوز معلوم نیست که آیا کسانی که مراجعه کننده به CDC در فرودگاه داده خواهد شد COVID-19 تست. CDC است در پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در فرودگاه نمایش. در آخرین بررسی CBP مراجعه کرده بیش از 63,000 مسافران از ایران و چین برای CDC “افزایش سلامت نمایش.”

آداب و رسوم چک خواهد ماند نسبتا بدون تغییر برای ورود مسافران از جاهای دیگر از 28 کشور شناسایی شده در کاخ سفید سفارشات با توجه به گمرک و حفاظت مرزی رسمی دست زدن به ویروس پاسخ تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>