نویسنده تور برای بحث برانگیز ‘خاک آمریکا’ لغو شده است

نیویورک — ناشر جانین کامینز ” مورد بحث رمان “خاک آمریکا” لغو مانده از او تبلیغاتی تور با استناد به نگرانی برای ایمنی خود را.

این رمان در مورد یک مکزیکی, مامان و پسر جوان او را در حال فرار به مرز ایالات متحده تا به حال شده است به طور گسترده ای مورد ستایش قبل از آن Jan. 21 آزادی و انتخاب شد اپرا وینفری برای باشگاه کتاب. اما مکزیکی نویسندگان آمریکایی بوده است در میان کسانی که به شدت به انتقاد از “خاک آمریکا” به صورت کلیشه ای توصیفاتی از مکزیکی ها. کامینز است در ایرلند و پورتوریکو پس زمینه و به حال خودش مطرح سوال در مورد روایت و نوشتن در یک یادداشت نویسنده در پایان کتاب است که او تا به حال فکر کرده اید که اگر “کسی که کمی براونر از من” باید آن را انجام داده اند.

“جانین کامینز صرف پنج سال از عمر خود را در نوشتن این کتاب با هدف به درخشش یک نور افکن در مصیبت رو به مهاجران” باب میلر رئیس جمهور و ناشر Flatiron کتاب در بیانیه ای گفت: روز شنبه. “ما متاسف است که یک اثر داستانی است که حسن نیت منجر به چنین تند و تیز کینه.

“متاسفانه ما نگرانی در مورد ایمنی باید منجر به تصمیم گیری دشوار به لغو تور کتاب.”

Flatiron کتاب است که به جای امید به سازماندهی یک سری از تاون هال بحث.

کامینز, 45, تا به حال ساخته شده است یک تعداد انگشت شماری از تبلیغاتی ظاهر از کتاب او منتشر شد اما طی چند روز گذشته سنت لوئیس مبتنی بر چپ بانک کتاب بود به نام کردن یک رویداد و Flatiron لغو کرده بود مصاحبه در کالیفرنیا است. تور برای او به شدت ترویج کتاب برنامه ریزی شده بود به گذشته حداقل از طریق اواسط ماه فوریه با برنامه ریزی متوقف می شود در همه جا از سیاتل به آکسفورد می سی سی پی.

میلر می گوید که این شهر در سالن اجتماعات می باشد کامینز و منتقدان او خواستار آن را “فرصتی برای گرد هم می آیند و از زیرخاک در اوردن مشکل حقایق برای کمک به ما در حرکت رو به جلو به عنوان یک جامعه است.” روز چهارشنبه سخنگوی وینفری تایید کرد که وینفری دیدار خواهد کرد به عنوان برنامه ریزی شده با نویسنده در ماه آینده و این که بحث خواهد شد در ماه مارس در اپل TV Plus. “خاک آمریکا” سوم رمان برداشت شده توسط وینفری پس او شروع به همکاری با اپل در سال گذشته است.

در اوایل روز شنبه ده ها تن از نویسندگان از جمله والریا Luiselli ویتنام Thanh Nguyen, همجنس باز, نارنجی, انتشار نامه سرگشاده ای به وینفری که خواست او را به تجدید نظر خود را انتخاب کامینز’ رمان.

“در باشگاه کتاب فراهم می کند یک مهر تایید است که هنوز هم می تواند ما امید تغییر” آنها نوشت. “نیت خوب را خوب ادبیات به خصوص زمانی که اعدام است بنابراین معیوب و نتیجه خیلی مضر است.”

وینفری اولین انتخاب “خاک آمریکا” در پاییز گذشته قبل از هر گونه انتقاد پدید آمده و اذعان کرد در قبل از انتشار مصاحبه با AP که او غافل از هر گونه اختلاف است. او پس از ارسال یک ویدیو در Instagram و گفت که او شده بود پس از بحث و امیدوار است برای یک بحث گسترده ای.

“من صرف چند روز گذشته گوش دادن به اعضای Latinx جامعه به درک بیشتری از نگرانی های خود را, و من آنها را بشنود. من” وینفری گفت: در این ویدئو. “آنچه من می خواهم به انجام است و مردم را هم از همه طرف به بحث در مورد این کتاب.”

“خاک آمریکا” است دراماتیزه مداوم مسائل مربوط به تنوع در چاپ و نشر که در آینه انتقاد از هالیوود است. از ناشران و ویراستاران به کتابفروشان و عوامل, کتاب صنعت است که عمدتا سفید. میلر اذعان کرد که رمان “در معرض عمیق بیآنکه” در Flatiron و عذرخواهی برای چه رمان ترویج شد.

“ما هرگز ادعا کرده اند که این یک رمان است که تعریف مهاجر تجربه; ما نمی باید گفت که جانین شوهر بود یک مهاجر مستند نشده در حالی که نه مشخص است که او از ایرلند,” او نوشت. او همچنین با اشاره به یک عکس که ظاهر در رسانه های اجتماعی از تبلیغاتی شام در ماه مه گذشته هنگامی که جدول محور شامل سیم خاردار دکوراسیون بر اساس کتاب تصویر جلد.

“ما در حال حاضر می توانید ببینید که چگونه حساس آن و دیگر تصمیم گیری شد و ما حسرت آنها را” میلر گفت.

Flatiron است که یک بخش از Macmillan و تا به حال نویسندگان اعم از سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن به وینفری که او نیز خود اثر در Flatiron, که انتشار یک Alicia Keys خاطرات مارس.

یکی از کامینز ” که منجر به مخالفان Myriam Gurba توییتی شنبه که او هم تا به حال نگرانی های امنیتی. او نوشت: او تا به حال دریافت تهدید به مرگ به خاطر از او انتقاد و افزود: “اجازه دهید بحث در مورد ایمنی از مهاجران و LATINX ppl. چیزی که در کتاب در نظر گرفته شده آیا درست است؟”

کامینز دفاع شد ان Patchett نویسنده و صاحب کتابفروشی که اجرا می شود Parnassus کتاب در نشویل داد و این کتاب اوایل blurb. در یک ایمیل به آسوشیتد پرس او نوشت که کامینز حال انجام یک “کار زیبا صحبت کردن در مورد سفر او شده است در این کتاب” اما که او را درک تصمیم گیری برای پایان دادن به تور.

“برای ثبت, من عاشق ‘خاک آمریکا.’ من هرگز در زندگی من دیده می شود این نوع از شلاق,” او نوشت.

با وجود انتقاد کامینز,’ رمان بود به راحتی بالا به فروش اثر داستانی در هفته گذشته با توجه به NPD BookScan که آهنگ حدود 85 درصد از بازار چاپ. “خاک آمریکا” فروش بیش از 48,000 نسخه در اولین هفته حتی شکوه دلیا اونز’ فیلمهای “که در آن Crawdads بخوان” که به فروش می رسد فقط تحت 25,000 نسخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>