استرالیا ضایعات بیش از رول توالت در میان coronavirus وحشت خرید

استرالیا – با 74 مورد تأیید و سه مرگ و میر در استرالیا است که به دور از ساخت بالای کشورهای بدترین متاثر جدید کروناویروس. اما هزاران نفر از خریداران به نظر می رسد فکر می کنم در غیر این صورت و به نظر می رسد بدترین ترس های خود را در پیدا کردن خود را در گیر توالت بدون یک مربع به یدکی.

وحشت-خرید افزایش یافته و در سراسر استرالیا این هفته که نگرانی از شیوع خواهد شد سرعت بخشیدن به ترک خانواده ها به دام افتاده در داخل خانه های خود را با منابع محدود.

بیشتر:

در روز شنبه در داخل ملبورن Woolworths سوپر مارکت کنسرو شده و دیگر اقلام مواد غذایی باقی مانده در انبار در حالی که کاغذ توالت قفسه به طور کامل لخت, با وجود فروشگاه سهمیه بندی تعداد در هر خریدار می تواند خرید.

“مردم خیلی مسخره!! آن را بدتر از فصل آنفولانزا در عین حال آنها اقدام مانند این زامبی آخرالزمان” گفت: خریداران کارن Ficheroux.

ابتدا در ماه فوریه در استرالیا وزارت بهداشت به طور پیوسته افزایش محدودیت در مسافران بازگشته از سرزمین اصلی چین و ایران و کره جنوبی – کشور بدترین ضربه COVID-19 – با عودت نیاز به “خود منزوی” برای 14 روز و به دنبال توجه پزشکی اگر هر گونه علائم ظاهر می شود.

همین امر برای هر کسی که در تماس نزدیک با فرد آلوده از این گروه توصیه می کند در وب سایت خود را.

“این دیوانه’

در سیدنی شمالی حومه که در آن موارد تایید شده اند در یک مدرسه و یک بیمارستان مراقبت در منزل و مراقبت از کودک مرکز در عرض چهار کیلومتر شعاع 117 مردم قرار داده شده اند و در انزوا در حالی که صدها نفر دیگر شده اند توصیه به ماندن در خانه اجتناب از تماس با جهان خارج است.

محدودیت های جدید باید سوخت راش در “ضروری” لوازم.

در Woolworths, فروشگاه به عنوان دو نفر از کارکنان پدید آمده با یک پالت کامل, توالت رول خریداران عجله برای گرفتن خود را بسته است.

یک دستیار فروشگاه حفاظت از سهام جدید گفت: “ما تا به حال برای محدود کردن یک بسته در هر خانواده است. این دیوانه است.”

Australia

خریداران در این سوپر مارکت یافت رول توالت راهرو همه اما خالی است. [تریسی شلتون/الجزیره]

راه رفتن با افتخار و با چند بسته تحت بازوی او یک خریدار می تواند شنید در گوشی لاف زدن با هیجان “من موفق به دریافت کاغذ توالت!”

محصولات دیگر مانند شکر و برنج و پوشک و بنتونیت در حالی که نه فروخته شد در حال اجرا پایین است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس است که یک بیولوژیکی سرایت اما آنچه اتفاق می افتد [نتیجه] است اجتماعی سرایت که در آن شما مرتب کردن بر اساس از گرفتن آنچه که مردم دیگر در حال انجام گفت:” جیل کلاین استاد بازاریابی در ملبورن مدرسه کسب و کار.

بزرگ اندازه رول توالت بسته در مقایسه با آیتم های کوچکتر مانند کنسرو شده – همراه با طبیعت حساس بودن, گیر افتاد, بدون – دارای سوخت با عجله بر روی کاغذ توالت بالاتر از دیگر موارد ضروری.

“هنگامی که شما در فروشگاه مواد غذایی و شما می بینید که مردم با چرخ دستی پر از کاغذ توالت شما فکر می کنم “من بهتر گرفتن برخی از کاغذ توالت’,” کلاین گفت.

“و هنگامی که قفسه های خالی مردم فکر می کنم” اوه خدای من وجود دارد نه بیشتر کاغذ توالت در استرالیا’.”

رسانه های اجتماعی دیوانگی

رسانه های اجتماعی در حال حاضر بسته بندی شده با تصاویری از قفسه های خالی خریداران squabbling بیش از بسته ها و الگوهای رفتاری از استرالیایی ها پیچیده شده در کاغذ توالت مانند مومیایی یا barricading خود را پشت یک دیوار توالت رول.

از هشتگهای #toiletpapergate و #toiletpapercrisis شده اند روند از روز شنبه در حالی که منطقه ای روزنامه NT News حتی چاپ و پنج نسخه با کاغذ توالت ورق به عنوان یک pull-out مرکز گسترش.

دفاتر و امکانات عمومی شکایت کرده اند از کاغذ توالت سرقت و آنلاین بازار Gumtree دیدم نمایندگی درخواست آنجا که 2,000 دلار استرالیا ($1,329) به صورت یک بسته.

“درمان خود را با نادر جمع آوری آیتم های مهر و موم شده (و هرگز استفاده می شود البته) … هیچ زمان WASTERS لطفا” نوشت: یک کاربر درخواست 50 دلار استرالیا دلار برای یک بسته.

اما آنلاین توالت طنز بیشتر سوخت وحشت.

“این همان روانشناسی به عنوان بانک اجرا می شود در طول رکود اقتصادی … گاهی اوقات این چیزها fads اما من فکر می کنم که بیشتر ترس مردم بیشتر از این است که رفتن به اتفاق می افتد” کلاین گفت.

“از سوی دیگر در برخی از نقطه هر کس باید نگردند تا در تمام کاغذ توالت آنها فکر می کنم آنها می باید. اگر شما یک کاغذ توالت شرکت شما بهتر انتظار می رود در آینده رکود در فروش,” او اضافه شده با یک خنده.

در آن Facebook صفحه مقاله استرالیا اطمینان مشتریان آن را “کار در سراسر ساعت” برای حفظ سوپر مارکت ها نگردند.

بعدی به یک تصویر از یک انبار پر از لوازم آنها نوشته شده: “همانطور که می بینید ما نمی شود در حال اجرا در هر زمان به زودی.”

اما استرالیا تنها کشور شده است که آمار خرید و وحشت.

هراس از خرید در جای دیگر

سه چاقو-جوشکاری مردان در هنگ کنگ برگزار شد و تا تحویل کامیون و خاموش کردن با 600 رول توالت ماه گذشته.

“هنگ کنگ کردم خیلی دیوانه شد و وحشت خرید برای یک دوره وجود دارد و حتی برخی از سرقت, اما هیچ چیز مانند آنچه به نظر می رسد اتفاق می افتد در استرالیا گفت:” رابرت برتون-Bradley, استرالیا روزنامه نگار مشغول به کار در هنگ کنگ.

“مردم سلب قفسه از کالاهای اساسی مانند کاغذ توالت و برنج برای چند هفته اما زمانی که از آسمان سقوط نمی کند در آن همه رفت و برگشت به حالت عادی بسیار به سرعت.”

Australia

کاغذ توالت تولید کننده دستمال کاغذی در زمان برای Facebook برای اطمینان بخشیدن به استرالیا خریداران در مورد کاغذ توالت منابع.

جرم خرید کاغذ توالت و دیگر موارد گزارش شده در ایالات متحده و کانادا است.

اما دیوید وحشی رفتاری اقتصاددان در دانشگاه نیوکاسل گفت: wکلاه است که اتفاق می افتد نیست واقعا وحشت خرید.

“این در واقع نسبتا منطقی در یک معنا” او گفت:, و اضافه کرد که در حالی که بسیاری از مردم به وضوح به خرید بیش از نیاز آنها و باعث کمبود “تیاو انگیزه های پشت آن در واقع بسیار روشن است.”

“ما را دیده اند در سراسر جهان وجود دارد که مکان های که در آن آنها در حال اجرا از مسائل” Mr وحشی, گفت:, و اضافه کرد که این تصاویر از دیگران خرید تا اینجا در استرالیا مردم فکر که اگر آنها همین کار را انجام نمی, آنها را از دست.

“پس از آن واقعا غریزی نسبتا منطقی رفتار کنند.”

اما Savage گفت: مشکل واقعی بود نه اجرا بر روی کاغذ توالت.

“مردم نیز از خرید چیزهایی که آنها نباید مانند ماسک, داروها, دستکش, که در واقع باعث مشکلات عمده ای را,” او گفت:.

“داشتن یک زن و شوهر از هفته های اضافی عرضه کاغذ توالت ناخوشایند است اما پزشکان دسترسی نداشتن به مواد مناسب برای درمان افرادی که در واقع ویروس خوب که زمانی که ما واقعا خودمان را در خطر است.”

People wearing facemasks as a preventative measure following a coronavirus outbreak which began in the Chinese city of Wuhan, line up to purchase face masks from a makeshift stall after queueing for h

مردم در هنگ کنگ نیز پاک سوپر مارکت ها از رول توالت و در صف برای ساعت برای خرید ماسک صورت. [فایل: آنتونی والاس/خبرگزاری فرانسه]

مقامات دولتی باید مطمئن باشید مردم که کسانی که در قرنطینه را دریافت خواهد کرد “حمایت عملی”.

با توجه به Queensland Health وب سایت این شامل “سازماندهی تحویل اقلام مانند مواد غذایی دسترسی به مواد آموزشی جایگزینی داروها و غیره”.

“درمان قرنطینه به عنوان یک فرصت برای انجام برخی از آن چیزهایی که شما هرگز معمولا هم به مانند بازی های هیئت مدیره هنر و صنعت طراحی و مطالعه” وب سایت توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>