استرالیا برای قرار دادن 300,000 تحت مستند: Coronavirus به روز رسانی های زنده

  • مقامات در استرالیا خواهد قفل کردن بیش از 300 ، 000 نفر در حومه شمال ملبورن برای یک ماه از اواخر روز چهارشنبه برای جلوگیری از خطر عفونت پس از دو هفته دو رقمی افزایش می یابد و در موارد جدید.

  • ما متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci هشدار داده است این کشور می تواند دیدن 100,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز و یک “نگران کننده” تعداد مرگ و میر اگر آمریکایی ها نمی شروع به زیر بهداشت عمومی توصیه.

  • بیش از 10.4 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با coronavirus حداقل 5.3 میلیون نفر بهبود یافته اند و بیش از 510,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

چهار شنبه, جولای 1

09:15 GMT – اتریش مسائل هشدار سفر به کشورهای بالکان غربی

اتریش صادر کرده است هشدار سفر به کشورهای بالکان غربی است که بخشی از اتحادیه اروپا به دلیل افزایش coronavirus عفونت وجود دارد, وزیر امور خارجه الکساندر Schallenberg و وزارت او گفت:.

Schallenberg گفت: اندازه گیری شود به شش کشور جهان است. وزارت او گفت در توییتر کسانی هستند آلبانی و بوسنی کوزوو مونته نگرو شمال مقدونیه و صربستان.

09:00 GMT – استرالیا به قفل کردن 300,000 در حومه ملبورن

استرالیا دارای شانس بهتر از بسیاری از کشورهای در گیر با حدود 7,920 موارد 104 مرگ و میر و کمتر از 400 فعال موارد اما پرش های اخیر دامن زده است ترس از موج دوم COVID-19 انعکاس نگرانی های بیان شده در کشورهای دیگر است.

در سطح جهانی coronavirus موارد بیش از 10 میلیون دلار در روز یکشنبه را به عنوان نقطه عطفی در گسترش یک بیماری است که به کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در هفت ماه.

Melbourne

ویکتوریا برتر Daniel Andrews اعلام کرد مستندات برای ساکنان حومه ملبورن به عنوان COVID-19 نقاط زیر سنبله در موارد جدید [دانیل Pockett/گتی ایماژ]

08:45 GMT – بازگشایی فرودگاه بیروت به پرواز در خارج از کشور

لبنان تنها فرودگاه بین المللی اتحاد بازگشایی پس از بیش از سه ماه تعطیلی به عنوان بخشی از کشور را مستند به جلوگیری از گسترش coronavirus.

فرودگاه را به کار گیرند در 10 درصد ظرفیت در آوردن در حدود 2000 نفر از مسافران در روز است.

اولین پرواز وارد شد و امارات از دبی. دیگران برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه از, عربستان سعودی, قطر, کویت, لندن و پاریس.

Lebanon

یک مسافر با پوشیدن محافظ ماسک صورت هل یک چرخ در فرودگاه بین المللی بیروت در آن re-opening day [Aziz Taher/ رویترز]

08:30 GMT – یونان بازگشایی سلیمان به پرواز در تلاش برای صرفه جویی در گردشگری نجومی

یونان آماده است برای استقبال از پروازهای توریستی به مقصد جزیره برای اولین بار در ماه آن را به عنوان مسابقه برای نجات یک فصل گردشگری خرد شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از 100 پرواز از دیگر اتحادیه اروپا سازمان ملل و یک گروه را انتخاب کنید از کشورهای غیر اتحادیه اروپا انتظار می رود در 14 فرودگاه منطقه ای از جمله کورفو, Santorini, Mykonos رودس و کرت فرودگاه اپراتور Fraport گفت.

پرواز های از انگلستان یکی از پرسود ترین بازار سفر نیست با توجه به راه اندازی مجدد تا 15 ژوئیه در اولین, در خط با اتحادیه اروپا توصیه. همین امر به ایالات متحده و روسیه و ترکیه و سوئد.

Greece

میکونوس امید برای نجات آن فصل توریستی یونان برطرف محدودیت های مسافرتی [گتی ایماژ]

08:15 به وقت تهران روسیه – گزارش 6,556 coronavirus موارد

روسیه گزارش کرده است 6,556 موارد جدید از رمان coronavirus مصرف آن در سراسر کشور شمارش به 654,405.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز گفت: 216 نفر بر اثر این ویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 9,536.

08:00 GMT – بروندی تغییر رویه به عنوان رئیس جمهور اعلام COVID-19 ‘بزرگترین دشمن’

بوروندی جمهور جدید Evariste Ndayishimiye اعلام کرده است coronavirus این کشور را “بزرگترین دشمن” در عمده مورد به نوبه خود برای یک ملت است که تا حد زیادی نادیده گرفته و خطرات ناشی از ویروس است.

رئیس جمهور سابق Pierre Nkurunziza که ماه گذشته و حتی Ndayishimiye خود را تا به حال تا به حال عنوان جاذبه همه گیر و گفت خدا در امان بروندی از آن نابسامانی.

بروندی برگزار شد تمام عیار انتخاباتی پیش از مارس انتخابات و بر خلاف همسایگان خود گرفته است چند اقدامات برای مبارزه با گسترش ویروس.

Burundi

صلیب سرخ کارگر می ایستد در میان حامیان بوروندی رئیس جمهور منتخب Evariste Ndayishimiye به عنوان آنها حضور خود را در مراسم [فایل: مهر]

07:45 به وقت تهران – پکن آسانسور برخی مستندات به عنوان ویروس موارد رها

پکن برداشته شده چندین مستندات اعمال شده برای کنترل یک تازه شیوع کروناویروس و گزارش فقط سه مورد جدید در این شهرستان بالا بردن امیدوار است که خوشه ای بوده و تحت کنترل در آورد.

چینی پایتخت تا به حال بسته کردن ده ها تن از مسکونی ترکیبات و انجام تست توده ماه گذشته پس از صدها عفونت مطرح ترس از ویروس تجدید حیات.

اما پنج جوامع مسکونی است که تا به حال هیچ ویروس جدید موارد در طول یک کنترل دوره منتشر شد از مستند در روز سه شنبه رسانه های دولتی گزارش داد که شهر آرام محدودیت.

07:30 GMT – تایلند برطرف محدودیت بازگشایی مدارس

تایلند بیشتر کاسته COVID-19 محدودیت امکان بازگشایی مدارس و مکانهای تفریحی مانند رستوران ها و سالنهای ماساژ, که بسته شده بود از اواسط ماه مارس.

آن را نیز اجازه می دهد در بازدید کنندگان خارجی در کنترل اساس محدود کردن ورود به آن با موجود خانواده و یا روابط کار و دانش فنی کارشناسان و سرمایه گذاران. برنامه ریزی مسافر پرواز به تایلند متوقف شد در اوایل ماه آوریل.

تعداد بازدید کنندگان خارجی اجازه ورود به کشور در هر روز محدود است به 200 و آنها قرار است به سفر در پروازهای بازگشت آوردن شهروندان تایلندی خانه.

Schools in Thailand reopen amid the spread of the coronavirus disease (COVID-19)

دانش آموزان از سام Khok مدرسه در تایلند با پوشیدن ماسک صورت و چهره سپر نشستن در داخل پیر صندوق های رای repurposed به پارتیشن بندی آنها به عنوان شرکت در یک کلاس [ایسنا]

07:15 به وقت تهران – توکیو دیزنی لند بازگشایی

توکیو دیزنی لند و DisneySea بازگشایی پس از بسته بودن به مدت چهار ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دو پارک باید دستورالعمل های جدید از جمله محدود کردن تعداد کسانی که در سه شیفت اجتماعی را حفظ فاصله. هیچ handshakes بغل کردن و یا عکس های گرفته شده با میکی موس و شخصیت های دیگر مجاز است.

Disney Tokyo

بازدید کنندگان را به یک عکس پس از بازگشایی توکیو دیزنی لند همراه با توکیو DisneySea [ایسنا]

07:00 GMT – El Al هواپیمایی آمار در سه ماهه اول توسط coronavirus بحران

El Al اسرائیل هواپیمایی گزارش کرده است اول از دست دادن سه ماهه در شیب کاهش در درآمد و گفت: آن را تا به حال به رها کردن برخی از ناوگان خود و انتشار بسیاری از نیروی کار خود را در مرخصی بدون حقوق به رقابت با شیوع کروناویروس.

اسرائیل پرچم حامل است که به دنبال دولت-حمایت وام برای کمک به آن را از طریق بحران به خارجی ها منع از ورود به کشور و ورودی اسرائیلی ها باید وارد قرنطینه.

دولت معتقد است که هواپیمایی مشکلاتی از جمله نفخ نیروی کار حقوق بالا و ضعیف ترازنامه آغاز شد و قبل از همه گیر.

06:00 GMT – توکیو تایید 67 موارد جدید

توکیو تایید کرده است 67 موارد جدید عفونت کروناویروس بالاترین روزانه شمارش در پایتخت ژاپن پس وضعیت اضطراری برداشته شد در اواخر ماه مه پخش عمومی NHK گزارش شده است.


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


05:00 GMT – برزیل coronavirus مرگ و میر رسیدن به حدود 60000

برزیل گزارش کرده است 1,271 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت آوردن آن در مجموع از زمان شروع این بیماری همه گیر به 59,656.

این کشور بدترین آسیب دیده در جهان پس از ایالات متحده آمریکا با بیش از 1.4 میلیون نفر تایید موارد این ویروس به تاریخ.

04:15 GMT – Google تاخیر در بازگشایی دفاتر در ایالات متحده

گوگل گفته است: “به تعویق انداختن افتتاح دفاتر خود در آمریکا به دلیل افزایش coronavirus موارد وجود دارد.

سخنگوی کاترین ویلیامز به رویترز گفت این غول تکنولوژی دفاتر باقی خواهد ماند بسته حداقل تا 7 سپتامبر با کارکنان همچنان به کار از خانه.

گوگل در حال برنامه ریزی برای باز کردن در 10 درصد ظرفیت 6 جولای افزایش به 30 درصد در ماه سپتامبر بسته به شرایط.

04:00 GMT – عربستان سعودی سه برابر مالیات بر ارزش افزوده به عنوان بخشی از coronavirus-ریاضت درایو

مردم در عربستان سعودی شده اند در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید در اجرا تا سه برابر مالیات بر ارزش افزوده در روز چهارشنبه.

خرده فروشان می گویند خرید و فروش, الکترونیک, طلا, خودرو و مصالح ساختمانی را به طرز محسوسی افزایش یافته است.

پادشاهی اعلام کرد در ماه مه آن را سه برابر نرخ مالیات بر ارزش افزوده تا 15 درصد و نصف هزینه زندگی کمک هزینه داده شده به شهروندان به عنوان بخشی از یک بسته از اقدامات ریاضت آن را به عنوان احساس فشار کاهش قیمت نفت و coronavirus بیماری همه گیر.

03:20 GMT – قاضی در برزیل را رد منظور Bolsonaro به پوشیدن ماسک

یک قاضی در برزیل را رد کرد و حکم دادگاه که نیاز به رئیس جمهور Jair Bolsonaro به پوشیدن ماسک هنگامی که در عمومی.

قاضی دانیل Maranhao کاستاریکا گفت: حکم لازم نیست زیرا ماسک در حال حاضر اجباری در برازیلیا پایتخت فدرال.

Bolsonaro است که بی اعتنا از این ویروس حتی به عنوان تلفات صعود کرده به طور منظم شکسته, فیزیکی, فاصله, اقدامات, دست دادن, گرفتن عکس های سلفی و بغل کردن و یا حامیان در طول تظاهرات.

02:30 به وقت تهران – با ما سوابق بزرگترین افزایش روزانه در موارد

ایالات متحده ثبت بیش از 47,000 موارد coronavirus روز سه شنبه – بزرگترین-بعد سنبله پس از همه گیر آغاز شد – با توجه به انتخاب تعداد.

برخی از 1,199 مردم نیز درگذشت از COVID-19 روز سه شنبه برای نخستین بار از زمان مرگ و میر بیش از 1000 نفر از ژوئن 10.

01:30 GMT – موارد در 14 ایالت آمریکا بیش از دو برابر در ماه ژوئن

هشدار دهنده دیتا از ما نشان می دهد که coronavirus موارد در 14 متحده بیش از دو برابر در ماه ژوئن با آریزونا گزارش 294 درصد افزایش دهد.

آریزونا نیز دارای بالاترین نرخ افراد آزمایش مثبت برای این ویروس در 24 درصد در طول هفته گذشته. این که نظر مثبت تست نرخ بالاتر از 5 درصد یک نگرانی است.

ما در مورد افزایش در ماه ژوئن:

  • آریزونا – 294 درصد
  • کارولینای جنوبی – 200 درصد
  • آرکانزاس – 179 درصد

01:15 GMT – کره جنوبی آغاز می شود با استفاده از remdesivir درمان

کره جنوبی آغاز شده است و با استفاده از remdesivir یک داروی آزمایشی در اصل برای ابولا برای درمان آن به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار.

Yonhap news agency میگه کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری امضا توافق نامه با Gilead Sciences, که دارای یک ثبت اختراع برای مواد مخدر است. آن را فاش نمی کند مقدار remdesivir آن را خواهد خرید یا قیمت.

01:00 GMT – کره شمالی آزمایش کرده است 922 نفر

چه کسی گفته است NK خبری که کره شمالی آزمایش کرده فقط 922 مردم برای COVID-19.

این اولین به روز رسانی در coronavirus وضعیت در کره شمالی برای دو ماه.

“هر به روز رسانی دریافت در ژوئن 19 922 نفر آزمایش شده است برای COVID-19 و تمام آزمایش منفی” که نماینده کره شمالی ادوین سالوادور گفت: انتشار.

وی افزود: 443 مردم شده بود به قرنطینه از مه 7 و که به عنوان بسیاری از 255 باقی می ماند تحت قرنطینه. همه گزارش کره شمالی اتباع.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (30 ژوئن) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>