استرالیا می فرستد نیروهای نظامی برای مقابله با کروناویروس خروش: به روز رسانی زنده

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

  • تعداد موارد در سراسر جهان است انتظار می رود برای رسیدن به 10 میلیون دلار در هفته آینده, سازمان بهداشت جهانی گفته است و هشدار داد که این ویروس هنوز به اوج در آمریکا.
  • Coronavirus hospitalisations و caseloads اوج جدید رسیده اند در بیش از نیمی از ایالات در ایالات متحده به تازگی تایید موارد در سراسر کشور بازگشت در نزدیکی اوج خود سطح از دو ماه پیش.
  • حدود 9.2 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 و تقریبا 475,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 25

02:05 GMT – کره جنوبی موارد سهولت

کره جنوبی آخرین coronavirus داده ها نشان می دهد آن را گرفتن گرفتن در خوشه است که پدید آمده در سئول در هفته های اخیر.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: صبح امروز کشور اضافه شده بود 28 موارد جدید, 23 از آنها عفونت های محلی. را در روز چهارشنبه را 51 مورد و سه شنبه را 46.

ترین خوشه های مرتبط تحویل شرکت های کوچک و کلیساها.

00:30 GMT – استرالیا سربازان سر به ویکتوریا برای مقابله با شیوع سنبله

استرالیا نظامی است که برای ارسال 1000 سرباز به ملبورن برای مقابله با کروناویروس جدید خوشه که پدید آمده در پایتخت ایالت ویکتوریا.

ویکتوریا ثبت کرده است تقریبا 150 عفونت های جدید در طول هفته گذشته.

وزیر دفاع لیندا رینولدز گفت: نظامی خواهد بود به سرعت در حال مستقر “در روزهای آینده”.

تا 850 نیروی دفاع استرالیا پرسنل کمک خواهد کرد که نظارت بر بازگشت مسافران بین المللی در هتل قرنطینه در حالی که حدود 200 نفر دیگر را فراهم خواهد کرد لجستیکی و پشتیبانی پزشکی به COVID-19 تست امکانات, او گفت:.

به طور جداگانه ویکتوریا برتر دن اندروز گفت: دولت به راه اندازی یک “حومه تست حمله رعد اسا” با هدف قرار دادن مناطق شناسایی شده به عنوان نقاط مهم در بالا از وقوع.

00:15 GMT – ژاپن izakaya انتشارات فرهنگ رنج می برد در طول COVID

ژاپنی هستند که بیشتر مراقب باشید در مورد بیرون رفتن برای بعد از شام نوشیدنی و آسیب رساندن است بارها به عنوان شناخته شده “izakayas” است که تهیه کردن به آنها.

Izakayas شناخته شده برای خود را ارزان, نوشیدنی, خوشمزه, غذا و فضای دنج. برخی از آنها کوچک تنها با چند صندلی.

اما رویترز می گوید izakayas در حال حاضر رو به یک “بحران وجودی” به عنوان مردم از خانه کار می کنند و جلوگیری از داخل سالن.

“اگر نوشیدن محسوب نمی شود خوش آمدید izakayas را به زیر” Hitoshi Yaosaka که صاحب 10 بارها در توکیو دیده است و کسب و کار بازگشت به تنها یک سوم از قبل از COVID سطوح. “وجود دارد یک فرصت بسیار خوب ژاپن izakaya فرهنگ خواهد مرد ،

00:00 GMT – متحده در شمال شرقی آمریکا تحمیل قرنطينه در مسافران از هشت متحده

فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات دستور داده اند که مسافران از هشت کشورهای دیگر به قرنطینه به مدت 14 روز در بدو ورود به عنوان اپیدمی در آمریکا محکوم کرد.

منظور این بود “چیزی هوشمند برای انجام” نیوجرسی فرماندار فیل مورفی به رسانه ها گفت.

“ما گرفته اند و ما مردم ما از این سه کشور از طریق جهنم و بازگشت و آخرین چیزی که ما نیاز به انجام در حال حاضر است موضوع ما مردمی به دور دیگری” مورفی گفت: از سه فرمانداران تمام دموکرات ها.

قرنطینه در مورد افراد پس از رسیدن از آلاباما, آرکانزاس, آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا از جمله شمال شرقی ساکنان از بازگشت از آن مناطق.

آن را به اجرا گذاشته خواهد شد با جریمه که برای افزایش مجرمین.

Pedestrians pass customers dining outside Casa Mezcal, Monday, June 22, 2020, in New York. New York City ventured into a crucial stage of reopening as stores let people in Monday, offices brought work

نیویورک باز شدن دوباره پس از شدت ضربه در موج اول شیوع کروناویروس در آمریکا. در حال حاضر آن است که اعمال قرنطينه در مسافران از تعدادی از کشورهای دیگر که در آن caseloads و hospitalisations باید رسید [جان Minchillo/AP Photo]

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (24 ژوئن) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>