استرالیا آماده عظیم دفاع افزایش در ‘خطرناک’ جهان

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده است برنامه ای برای افزایش هزینه های دفاعی با 40 درصد بیش از 10 سال آینده از جمله سرمایه گذاری در یک موشک دوربرد به عنوان بخشی از تلاش برای “جلوگیری و یا پاسخ به تجاوز” در هند و اقیانوس آرام.

در عمده سیاست سخنرانی در چهارشنبه موریسون گفت: استرالیا را صرف 270 میلیارد دلار استرالیا ($186.5 bn) در طول 10 سال آینده به دست آوردن دیگر-محدوده اعتصاب قابلیت های سراسر هوا و دریا و زمین.

او هشدار داد که کشور با آن مواجه است استراتژیک و اقتصادی عدم قطعیت دیده نمی شود در منطقه پس از جنگ جهانی دوم به دلایل از جمله تنش بین ایالات متحده و چین به عنوان به خوبی به عنوان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما می خواهیم یک اقیانوس هند و آرام و عاری از اجبار و هژمونی است. ما می خواهیم یک منطقه که در آن تمام کشورهای بزرگ و کوچک می تواند به شرکت آزادانه با یکدیگر و هدایت توسط قوانین بین المللی و هنجارهای” موریسون گفت: در کانبرا است.

اما خطر جنگ در حال افزایش بود, او گفت: با توجه به یک “بی سابقه نرخ” نظامی نوسازی در منطقه و افزایش تنش ها بر سر ادعاهای ارضی در دریای چین جنوبی و همچنین در هیمالیا بین هند و چین است.

استرالیا به موضوع “دولت مبتنی بر’ حمله سایبری می گوید: ساعت (2:12)

“حقیقت ساده این است: حتی به ما خیره پایین COVID همه گیر در خانه ما نیاز به آماده شدن برای یک پست-COVID جهان است که فقیر است که خطرناک تر است و بیشتر نظم” او گفت:.

“روابط بین چین و ایالات متحده در حال متمرد در بهترین حالت به عنوان آنها در رقابت سیاسی و اقتصادی و تکنولوژیکی برتری,” او اضافه شده است.

دوربرد و موشک های hypersonic

این هزینه شامل سرمایه گذاری در کشنده تر و دوربرد قابلیت های چنین به عنوان ضد کشتی و زمین اعتصاب سلاح موریسون و افزود: در کشور را نیز در نظر بگیرید در حال توسعه hypersonic موشک است که می توانید سفر خود را حداقل پنج برابر سرعت صوت.

نخست وزیر استرالیا گفت: برای اولین بار خرید 200 دوربرد موشک های ضد کشتی از نیروی دریایی ایالات متحده برای 800 میلیون دلار استرالیا ($552 میلیون). سلاح های قابل ارتقا از استرالیا زمان AGM-84 هوا-راه اندازی نیزه ضد کشتی موشک که معرفی شد در اوایل 1980s.

موریسون نیز مشخص سایبر را به عنوان کلید به استرالیا, دفاع, استراتژی, یک روز پس از اعلام “بزرگترین-همیشه” افزایش امنیت سایبر هزینه – حدود 10 درصد افزایش است که این بودجه برای سال آینده به 15 مترillion دلار استرالیا ($10.3 میلیون).

آمریکا و استرالیا مهم امنیتی شریک پس از جنگ جهانی دوم باقی مانده است “بنیاد دفاع از سیاست” موریسون ادامه داد. و اگر چه در استرالیا باقی مانده آماده به ارسال نیروهای نظامی بیشتر در صحرا “که در آن در منافع ملی ما را به انجام این کار” او تأکید کرد که می تواند در هزینه های این کشور توانایی برای پاسخ به تهدیدات و خود را در حیاط پشت.

استرالیا مبارزه در کنار ما در هر جنگ بزرگ قرن گذشته اغلب در مناطق دور از سواحل آن است.

دفاع طرح خواهد شد لطفا ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم متحدان مصرف واشنگتن برای حفاظت از داده. اما آن را کمی برای روابط با چین و استرالیا بزرگترین شریک تجاری.

“چین ناگفته فیل در اتاق” گفت: سام Roggeveen مدیر سیدنی بر اساس Lowy موسسه بین المللی برنامه های امنیتی.

“در حالی که آن را کاملا درست است که ما تمرکز بر روی منطقه ما اما خرید موشک دوربرد – به خصوص آنهایی که برای اهداف زمین – دعوت می کنیم می تواند یک پاسخ از پکن گفت:” خبرگزاری رویترز.

در حال حاضر ضربه توسط استرالیا 2018 تصمیم به ممنوعیت چین Huawei از آن نوپای 5G پهنای باند شبکه روابط دو کشور را در ماه های اخیر شده است soured کانبرا تماس برای تحقیقات مستقل به ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ماه گذشته استرالیا گفت: “پیچیده دولت-بازیگر” در حال صرف سال تلاش برای هک تمام سطوح دولت, سیاسی, بدن ضروری ارائه دهندگان خدمات و اپراتورها از زیرساخت های حیاتی.

استرالیا می بیند چین به عنوان رئیس مظنون سه منبع به رویترز گفت.

چین آن را انکار می کند که در پشت موجی از حملات سایبری و بحرانی از روابط ریخته به تجارت است.

چین به حالت تعلیق در واردات گوشت گاو از استرالیا بزرگترین گوشت پردازنده و اعمال تعرفه های سنگین بر جو اگر چه هر دو طرف می گویند که ربطی به موضوعات اختلاف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>