استرالیا حرکت می کند برای محافظت از مردم بومی از coronavirus

داروین استرالیا – Lajamanu است که در لبه Tanami کویر در قلمرو شمالی استرالیا. واقع در سرزمین های سنتی Warlpiri مردم و 11 ساعت رانندگی در جنوب منطقه پایتخت داروین این است که یکی از این کشور دور افتاده ترین جوامع است.

در حال حاضر COVID-19 اضافه کردن به آن انزوا: تنها راه به جامعه بسته شده است به طور موثر آب بندی جامعه از 600 ساکنان بسیاری از آنها بومی کردن از بقیه جهان.

بیشتر:

“دولت فرستاده سلامت کارگران به Lajamanu به توضیح در مورد این ویروس و ما باید یک دکتر خوب در جامعه شده است که در اینجا برای یک زن و شوهر از سال در حال حاضر گفت:” استیو Jampijinpa پاتریک یک Warlpiri سالمند. “اما مردم هنوز کاملا ترس از آن و ورود به جامعه است که در حال حاضر بسته شده بنابراین هیچ کس می تواند در داخل یا خارج.”

مانند جاهای دیگر در سراسر استرالیا و جهان, خدمات ضروری ادامه در Lajamanu. اما زندگی اجتماعی است به طور موقت تعطیل. هنر مرکز عمده جامعه hub بوده و بسته به محلی جوانان برنامه.

“بسیاری از مردم به خصوص بانوان مسن هستند غمگین در مورد مرکز هنرهای بسته شدن به دلیل این که در آن آنها می آیند هر روز” پاتریک گفت. “اما ما می دانیم که ما نیاز به ایمن ماندن از این ویروس است. ما به فکر انتقال به اردوگاه و outstations در نزدیکی شهر را امتحان کنید و دور ماندن, اما آن را تنها خواهد بود اگر دوستان و خانواده ما می آمد و با ما ملاقات کنید.”

با بیش از 6000 تایید COVID-19 موارد از جمله مرگ و میر 51 استرالیا تا کنون اجتناب از یک فاجعه گسترش ویروس است که باعث بیماری تنفسی. دولت فدرال قرار داده است این کشور در “جای پای جنگ” شامل ویروس ممنوعیت ورود بین المللی و تحمیل سختی محدودیت در حرکت در سراسر این قاره است.

Australia

از راه دور Lajamaru جامعه در لبه Tanami کویر در قلمرو شمالی استرالیا [عرضه شده/الجزیره]

اما نگرانی در مورد بیماری تاثیر بالقوه در استرالیا جوامع بومی باقی می ماند بالا است.

مردم بومی که 3 درصد از این کشور 24.6 میلیون جمعیت باقی می ماند کمتر از میانگین ملی از نظر امید به زندگی. کسانی که زندگی در از راه دور و یا بسیار دور جوامع دهانه کوتاهتر زندگی, از زندگی مردم در مناطق شهری – تا حدودی به دلیل عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت از جمله اشتغال و مسکن هستند به مراتب محدود تر از جاهای دیگر مانند به گفته های اخیر گزارش دولت .

جوامع جدا

این ارقام قابل توجهی به عنوان تازه ترین سرشماری آمار دقیق است که تقریبا 20 درصد از مردم بومی در استرالیا زندگی می کنند در مناطق دور افتاده که برخی از آنها بسیار جدا شده و دسترسی محدود به خدمات پزشکی است.

برای برخی از نزدیکترین بیمارستان ممکن است صدها کیلومتر دورتر به گفته دکتر جیسون آگوستینو, پزشکی, مشاور ملی و بومی جامعه کنترل سازمان بهداشت و مدرس دانشگاه در عمل به طور کلی در دانشگاه ملی استرالیا.

“در حالی که برخی از ساکنان جوامع از راه دور را خوب دسترسی به مراقبت های بهداشتی اولیه این موضوع را با COVID-19 است که بسیاری از اعضای جامعه نیاز به بستری شدن در بیمارستان و تهویه,” او گفت:. “اعضای جامعه در معرض خطر عوارض ناشی از COVID-19 نیاز به تخلیه منطقه ای مراکز بلافاصله.”

COVID-19: استرالیا پیاده سازی در سراسر کشور مستند (2:19)

آگوستینو همچنین اشاره کرد که بسیاری از جوامع مناسب ندارند اقامت در آن به قرنطینه کسانی که ویروس است. بدون این بیماری بسیار عفونی می تواند به سرعت از طریق مردم محلی است.

“بسیاری از جوامع را با قصد یا تخلیه موارد اولیه و یا به خانه مورد مشکوک به COVID-19 در جایگزین مسکن است,” او گفت:. “وجود دارد هیچ همخوانی طرح ملی برای حمایت از جوامع برای قرار دادن این اقدامات به محل.”

بیماری های مزمن بالا

موضوع دیگری هنوز به اندازه کافی خطاب است نیاز به بودجه برنامه ریزی برای “افزایش” نیروی انسانی در جوامع است.

“بسیاری از راه دور درمانگاه اجرا کردن یک تیم کوچک از کارکنان بالینی اغلب فقط تعداد انگشت شماری از بومی سلامت کارگران و پرستاران و پزشکان عمومی” او گفت:. “وجود دارد یک خطر واقعی وجود خواهد داشت ناکافی کارکنان برای حمایت از بهداشت و درمان در جامعه اگر COVID-19 وارد می شود.”

این نگرانی ها تکرار شد توسط Dr Mark Wenitong بهداشت عمومی پزشکی مشاور Apunipima Cape York, سلامت, شورای, که نشان دهنده 17 جوامع از راه دور در ایالت کوئینزلند که مرزهای قلمرو شمالی.

“با توجه به این که ما باید نرخ بالاتری از بیماری های مزمن در افراد جوان ما ازدحام بیش از حد (از خانه ها) و گسسته جوامع که در آن تعامل مردم اغلب از آن خواهد شد یک کابوس اگر ما نمی توانیم مدیریت (COVID-19) و به درستی نمی,” او گفت:.

“در حال حاضر جوامع ما هستند واقعا ramping تا برای مورد اول است. که گفت:, وجود ندارد, ظرفیت زیادی برای جامعه دارایی برای انزوا یا قرنطینه اما در جوامع در حال کار از طریق این و آنها باید برای انجام این کار خود را از طریق محلی مدیریت بحران برنامه است.”

محدودیت های مسافرتی هستند بخشی کلیدی از استراتژی مهار.

استرالیا هنرمندان اتصال با طرفداران در راه های جدید در میان همه گیر (2:31)

به عنوان پاسخ به همه گیر در اواخر ماه مارس سرزمین شمالی و ایالت کوئینزلند جنوبی و استرالیا محدود سفر به جوامع بومی.

دولت استرالیای غربی (WA) گرفته شده همه چیز یک گام بیشتر با “سخت مرز” بسته شدن برای همه ساکنان کشورهای دیگر از 5 آوریل. علاوه بر این, WA مقامات در حال تنظیم سفر در سراسر کشور خود را با تمام کیمبرلی منطقه – همراه با شایر از Ngaanyatjarraku و بخش هایی از شایر از شرق Pilbara – در حال حاضر بسته به تمام خارجی ها.

این اقدامات فوق العاده به این معنی است که یک سوم از منطقه جغرافیایی در غرب استرالیا یک دولت را پوشش می دهد 2.6 میلیون کیلومتر مربع است و در حال حاضر به طور موثر تحت قرنطینه. آن را نیز بدان معنی است که تقریبا 90 درصد آن از راه دور در جوامع در حال مهر و موم کردن.

“ما می توانید هر گونه شانس در اینجا. کیمبرلی ساکنان زندگی در دور افتاده بومی جوامع به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 و آنها نیاز به محافظت می شود” دولت برتر را علامت McGowan گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی در 2 آوریل.

با وجود چنین گسترده احتیاطی نگرانی های باقی مانده درباره ادامه حضور در خارج کارگران در نزدیکی بومی جوامع در سراسر استرالیا.

خارجی ها ممنوع

خیلی از اقتصاد منطقه ای ساخته شده است در بخش منابع و در برخی موارد این شامل “پرواز در پرواز” (FIFO) کارگران است. از جمله کارگران سفر از بیشتر جمعیت نقاط کشور برای کار در سایت های که اغلب در یا در نزدیکی زمین های مردم بومی.

استرالیا برداشت: نگرانی از کمبود کارگران خارجی (2:27)

ژاپنی, غول های انرژی Inpex به تازگی تایید کرد که یکی از کارکنان خود را که تا به حال مشغول به کار در یک دکل دریایی در و آزمایش مثبت برای COVID-19 باعث یک قرنطینه مربوط به کارگران در منطقه کیمبرلی بزرگترین شهرستان بروم. دولت در حال حاضر ممنوع کارگران که از کشورهای دیگر اگر چه پرواز همچنان در منطقه “ضروری” کارگران است.

در استرالیا شرق کوئینزلند اعلام کرد ممنوعیت مشابه در بزرگراه بین ایالتی FIFO کارگران در مارس 4.

“کوئینزلند هیچ مورد شناخته شده در کنترل از راه دور منطقه ای جوامع و محدود کردن این کارگران از ورود دولت حذف خواهد شد ممکن است مسیر انتقال’ گفت: Anthony Lynham, Queensland, وزیر معادن.

در قلمرو شمالی منابع شرکت منبع انرژی اعلام کرد یک وقفه به آن استخراج معدن در استرالیا مرکزی با استناد به “اقتدار بهداشت الزامات اجتماعی فاصله” و نیاز به جدا کردن قلمرو و بین اعضای تیم در سایت.

اما با استرالیا coronavirus همه گیر و در عین حال برای رسیدن به آن قله آن باقی مانده است دیده می شود اگر اقدامات پیشگیرانه انجام شده توسط هر دو شرکت های خصوصی و دولتی خواهد بود به اندازه کافی برای اطمینان از ایمنی از جوامع بومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>