استرالیا آغاز می شود گسترده بررسی مرگبار bushfires

استرالیا روز دوشنبه شروع اولین جلسات به علل فاجعه بار bushfires که جاروب در سراسر کشور, کشته شدن 33 نفر از بین بردن برخی از 2500 خانه و razing یک منطقه به اندازه کره جنوبی.

سوخت توسط سه سال از خشکسالی است که کارشناسان نسبت به تغییر آب و هوا صدها نفر از آتش سوزی عظیم در اندازه سوخته در سراسر استرالیا سواحل شرق برای ماه ها در نهایت قبل از اینکه خاموش در ماه فوریه است.

بیشتر:

“از دست رفتن غم انگیز زندگی, تخریب خانه های از دست دادن قابل توجهی از دام و میلیون ها هکتار جنگل شده است ویرانگر و همچنان به شدت تحت تاثیر قرار مردم و بهبود خود” علامت Binskin صندلی از پرس و جو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در شش ماه سلطنتی کمیسیون تحقیق را بررسی آمادگی برای آینده bushfires و نیاز به هر گونه تغییرات به قانون روشن است که مسئول نظارت بر مقامات اورژانس.

یک هفته دو جلسه کمیسیون سلطنتی نشسته در کانبرا اما در حال انجام الکترونیکی را آغاز کرده است و با تمرکز بر تغییر جهانی آب و هوا و بلایای طبیعی در معرض خطر.

بحران بی سابقه

بر اساس تخمین های آب و نظارت بر AccuWeather کل آسیب و ضرر اقتصادی ناشی از bushfires از سپتامبر سال 2019 و 2020 می تواند به عنوان بالا به عنوان $110bn.

میلیون ها نفر از مردم نیز در معرض ماه از دود رقیق و ضعیف کیفیت هوا.

خار و علف آتش سوزی در نیو ساوت ولز بودند به خصوص آسیب رساندن با 5.5 میلیون هکتار (13.6 میلیون هکتار) از زمین های منطقه سوخته معادل بیش از 6 درصد از دولت است.

آتش سوزی نیز وجود دارد نابود مجموع 2,448 خانه ها و کشته های بسیاری از جمله سه NSW روستایی خدمات آتش داوطلبان و سه ما آتش نشانان در تلفات بی نظیر در تاریخ دولت.

بحران تقویت اتهامات که موریسون دولت محافظه کار نیاز به اقدامات بیشتری برای مقابله با تغییر آب و هوا که به گفته کارشناسان ساخته شده blazes بدتر است.

موریسون نیز انتقاد برای گرفتن تعطیلات در هاوایی به عنوان نقاط کشور سوختن شد.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>