آشویتس بزرگداشت: بازماندگان هولوکاست و رهبران سیاسی جهان برای سالگرد 75

صدها نفر از بازماندگان هولوکاست پیوست نمایندگان از جهان دولت ها در اردوگاه کار اجباری آشویتس در سالگرد 75 از آن آزادی است. گروه یهودی خواست آلمان به انجام بیشتر برای مبارزه با یهودی ستیزی.

بیش از 200 بازماندگان هولوکاست و نمایندگانی از بیش از 50 کشور جهان جمع آوری کرده اند در محل سابق نازی ها در اردوگاه های کار اجباری آشویتس-برکناو روز دوشنبه به مناسبت سالگرد 75 از اردوگاه آزادی توسط نیروهای اتحاد جماهیر شوروی.

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر در دیدار با سه تن از بازماندگان در برلین در صبح روز قبل از سفر همراه با آنها به محل این اردوگاه در لهستان.

این بزرگداشت بودند که بصورت زنده توسط موزه آشویتس.

هرمان Höllenreiter پیتر Gardosch و پاول Tussig شد همه به آشویتس تبعید به عنوان کودکان. آنها مهمان افتخاری در آلمان رئیس جمهور اقامت رسمی Bellevue کاخ در برلین.

German President Frank-Walter Steinmeier and his wife Elke Buedenbender speak to Peter Gardosch, Hermann Josef Hoellenreiner and Pavel Taussig

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر و همسرش Elke Buedenbender صحبت پیتر Gardosch هرمان یوزف Hoellenreiner و پاول Taussig

رئیس کنگره جهانی یهودیان ” رونالد لادر گفت: DW که “سخنرانی نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از یهودی ستیزی.” او مقصر اینترنت برای گسترش نفرت علیه یهودیان نامیده می شود و برای بیشتر قانون به پلیس جرم و جنایت نفرت.

“ما باید برای متوقف کردن آن است. متاسفانه بسیاری از دولت ها فقط بحث آنها آن را انجام نمی,” او گفت:.

‘حقیقت در مورد هولوکاست باید نمی میرند’

رئیس آندره Duda میزبانی بزرگداشت اگر چه اصلی سخنرانی در این مراسم را به تحویل داده می شود توسط بازماندگان هولوکاست.

“مردم دیده می شد مانند گوسفند ذبح می شود,” Duda گفت: در سخنان افتتاحیه خود با اشاره به اردوگاه کار اجباری به عنوان یک “کارخانه از مرگ است.”

“در هیچ جای دیگر بود مرگ انجام شود در یک شیوه ای مشابه” او گفت: هولوکاست وحشتناک ترین جنایت در طول تاریخ است.

“حقیقت در مورد هولوکاست نباید بمیرد” Duda اضافه شده است. “من این امتیاز و افتخار تجدید لهستان تعهد … به پرورش حافظه و گارد حقیقت در مورد آنچه اتفاق افتاده است در اینجا.”

ادامه مطلب: آشویتس را دلخراش تاریخچه

مراسم رسمی در حال وقوع است در مقابل بدنام “دروازه مرگ” که قربانیان از طریق قبل از اینکه به قتل رساندند.

مبارزه با یهودی ستیزی

در میان بازماندگان نمایندگان از ایالات متحده و کانادا و اسرائیل و استرالیا و چند کشور اروپایی است. اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین نیز در حال حاضر کمتر از یک هفته بعد از میزبانی جهانی هولوکاست فروم در اورشلیم که رئیس جمهور اشتاین مایر نیز حضور داشتند.

“امروز ما از شنیدن صدای آن گسترش نفرت, در اینترنت, در خیابان و در مراکز قدرت سیاسی… وظیفه ما این است که برای مبارزه با یهودی ستیزی و نژاد پرستی و فاشیستی نوستالژی کسانی که بیمار شر که … تهدید به خوردن دور در مبانی ما دموکراسی” Rivlin به خبرنگاران گفت: در یک محل و در نزدیکی اردوگاه پیش از این مراسم است.

خانواده سلطنتی از بلژیک اسپانیا و هلند در حضور و غیاب و همچنین به عنوان یک هیئت روسی. اتحاد جماهیر شوروی ارتش سرخ روسیه آزادسازی اردوگاه در ژانویه 1945.

بزرگداشت وقوع است نگرانی از افزایش احساسات ضد یهودی در اروپا و سراسر جهان است.

ادامه مطلب: نظر: آیا یهودیان یک آینده در اروپا ؟

“هنگامی که شما یک عفونت در انگشت خود را, شما لازم نیست صبر کنید تا شما را در کل دست به گانگرن برای مبارزه با عفونت. همان درست است برای سامی ستیزی” لهستان خاخام مایکل Schudrich گفت: قبل از این مراسم است.

بیش از 1 میلیون نفر که اکثر آنها یهودی بودند را به قتل رساندند در اردوگاه نازی در لهستان تحت اشغال قبل از آن آزاد شد در ژانویه 1945.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

lc اد/rt (“رویترز” dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>