در سالن شهر، بایدن پاسخ ویروس ‘جنایی’ ترامپ را انفجار داد

“شما باید به سطح با مردم آمریکا — ساقه از شانه. زماني نبوده که نتونن بالا برن رئیس جمهور باید کناره گیری کند.» نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری گفت که پنج شنبه شب در موسیک، در خارج از زادگاهش اسکرانتون، از جمعیت یک سالن شهر سی ان ان تشویق کند.

بایدن که در مورد پذیرش ترامپ صحبت می کرد که در حالی که از شدت آن آگاه بود، علناً تأثیر این ویروس را پایین آورد، اعلام کرد: «او آن را می دانست و کاری نکرد. به مجرم نزدیک است.»

بایدن از دست دادن «آزادی های» اساسی آمریکایی ها را در حالی که آمریکا برای مهار همه گیر تلاش کرده است، مانند توانایی رفتن به یک بازی توپی یا راه رفتن در اطراف محله هایشان، تقلیل داد. او می گوید: «من هرگز، هرگز فکر نمی کردم که چنین اداره ای کاملاً و کاملاً غیرمسئولانه را ببینم.»

اتومبیل ها در اطراف صحنه پارک شده بودند که هر کدام گروه های کوچکی از مردم در خارج از آن ها ایستاده بودند یا تکیه می دادند یا روی کاپوت ها می نشستند تا کوپر و بایدن را روی صحنه تماشا کنند. این شبکه نورافکن های آبی و قرمز را بر فراز پارکینگ خاک و شن نصب کرد تا دیدن آن آسان تر شود و هر فضای پارکینگ با گچ سفید در مستطیل های بزرگ مشخص می شد تا اطمینان حاصل شود که هر گروه بیش از ۶ فوت (۱٫۸ متر) از هم جدا می ماند.

سالن شهر اولین باری بود که بایدن از زمان کسب نامزدی با پرسش های زنده و بدون خط رای دهندگان مواجه شده بود. ترامپ روز سه شنبه در یک سالن شهر در سالن اجتماعات در فیلادلفیا شرکت کرد.

ظاهر شده اند به عنوان tuneups قبل از سه مناظره ریاست جمهوری دیده می شود, اولین مجموعه ای برای سپتامبر 29. اجراهای مناظره ناهموار بایدن در جریان انتخابات مقدماتی حزب دموکرات به مبارزات اولیه او در نظرسنجی ها و رای گیری اولیه اولیه کمک کرد و ترامپ نظریه های توطئه بی اساس در مورد مصرف داروهای افزایش دهنده عملکرد بایدن را تحت فشار قرار داده و سوالاتی را در مورد حدت ذهنی بایدن مطرح کرده است.

در همین حال بایدن قول داده است که با ترامپ «حقیقت یاور روی صحنه» باشد اما گفته است نمی خواهد با جمهوری خواه به «نزاع» کشیده شود.

بایدن روز پنجشنبه گفت با بررسی سخنان ترامپ و آماده سازی سخنان خود شروع به آماده شدن برای مناظره آینده می کند.

بایدن همچنین بر موضع خود در مورد معامله جدید سبز، پیشنهاد گسترده مترقیان در کنگره که خواستار دستیابی به انتشار خالص صفر گازهای گلخانه ای در سراسر اقتصاد تا سال ۲۰۳۰ است، تحت فشار قرار گرفت. پیشنهاد بایدن تا آنجا پیش نمی رود، اما هدف آن کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به صفر تا سال ۲۰۵۰ است و هدفی برای دستیابی به یک بخش برق کاملاً بدون آلودگی کربن تا سال ۲۰۳۵ دارد.

بایدن پرسشگر را قطع کرد که پیشنهاد می کرد طرح آب و هوایی اش معامله جدید سبز را در آغوش بگیرد تا اصرار کند: «نه، این طور نیست» اما وقتی از مدیر پرسیده شد که آیا از این پیشنهاد حمایت می کند، گفت: «فکر نمی کنم زیاد باشد.»

با این حال بایدن افزود: من معامله خودم را دارم که اشاره کرد حزب دموکرات به عنوان بخشی از سکوی خود گنجانیده است.

بایدن همچنین بر مسائل سیاست خارجی سنگینی کرد و قول داد ردپای نظامی آمریکا در خارج از کشور را کاهش دهد و گفت هر گونه تلاش برای دخالت در انتخابات توسط یک قدرت خارجی «نقض حاکمیت ما» است. او قول داد که اگر انتخاب شود و پس از انتخابات مشخص شود که روسیه در انتخابات دخالت کرده است، «آنها بهای آن را خواهند پرداخت و این یک بهای اقتصادی خواهد بود.»

بایدن روسیه را «حریف» توصیف کرد، اما هنگامی که از او در مورد چین پرسیده شد، از استفاده از همین کلمه خودداری کرد. او در عوض ملت را «رقیب» نامید و متعهد شد که سیاست تجاری با چین را بهبود بخشد.

ترامپ به او علامت داد که قبل از اینکه پنج شنبه شب برای تجمع در میسون، ویسکانسین روی صحنه رود، سالن شهر را تماشا می کرد.

“من فقط می بینم که او وجود دارد امشب گرفتن سوالات سافت بال از اندرسون کوپر. آنها اینطور از من سوال نمی پرسند.» ترامپ به جمعیتی که در فرودگاه جمع شده بودند گفت. “اونا ماشين دارن … اين عجيب ترين چيزيه که تا حالا ديدم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>