حداقل 34 مرده نیم میلیون بدون قدرت پس از طوفان در جنوب

گسترده قطع برق گزارش شده در 16 متحده است.

حداقل 34 نفر کشته و صدها هزار نفر باقی مانده بودند بدون قدرت پس از طوفان خشونت آمیز و از طریق جنوب در روز یکشنبه و دوشنبه.

آلاباما و جورجیا لوئیزیانا و می سی سی پی, همه, اعلام وضعیت اضطراری در پاسخ به این طوفان که شامل چندین گردباد قدرتمند فلش, جاری شدن سیل و تگرگ های بزرگ.

در می سی سی پی حداقل 12 ساکنان درگذشت به علت طوفان از جمله چهار در Jefferson Davis County, سه در شهرستان جونز و دو در Lawrence County است.

دو Lawrence County قربانیان یک کلانتر معاون و همسرش شهرستان کلانتر دفتر اعلام کرد اواخر یکشنبه شب. معاون رابرت Ainsworth بود و سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده جانباز و همسرش پائولا بود دیوان عدالت معاون منشی, مقامات گفت.

“مارس است که ما در طول تاریخ خطرناک ترین ماه از سال” می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری, مدیر اجرایی, گرگ میشل گفت: جورج Stephanopoulos در “صبح به خیر آمریکا” دوشنبه. “آنچه دیروز اتفاق افتاده است که قطعا شاخص چگونه خطرناک این طوفان ها می شود, بنابراین ما می خواهیم انجام تلاش های پاکسازی و آماده برای آنچه که ما پیش بینی می شود بسیار شلوغ و فعال گردباد ماه در اینجا در ماه آوریل است.”

در کارولینای جنوبی نه مرگ گزارش شده با توجه به آب و هوایی شدید.

گرجستان دارای هشت تأييد مرگ و میر: هفت در موری شهرستان و یکی در فلوریدا شهرستان است.

تنسی سه و میر گزارش شده و هر دو آرکانزاس و کارولینای شمالی گزارش یک مرگ و میر.

تمام پروازها از لوئیزیانا Monroe منطقه ای فرودگاه لغو شده و تا اطلاع ثانوی پس از هواپیمای شخصی و یک آویز آسیب دیده بودند.

همانطور که از صبح روز سه شنبه بیش از 560,000 مردم در 16 ایالت از دست داده بود قدرت با توجه به آسیب طوفان. آرکانزاس تا به حال بیش از 100 ، 000 ساکنان بدون قدرت. کنتاکی به حال نزدیک به 53,000 ساکنان بدون قدرت و کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی در هر حال بیش از 40 ، 000.

نزدیک به 60 ، 000 ساکنان در ماساچوست 45,000 در نیویورک و 39,000 در ایالت مین نیز بدون قدرت بودند پس از طوفان شدید آمار سواحل شرق دوشنبه.

“این طوفان بود که بد و یا بدتر از هر چیزی که ما دیده ایم در یک دهه” می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت: در رسانه های اجتماعی شنبه اشاره کرد که وجود دارد حداقل 12 تورنادو “مؤثر در تقریبا در هر منطقه است.” “ما در حال استفاده می شود به تورنادو در می سی سی پی. هیچ کس به این استفاده می شود. بادها در صدر 200 مایل در ساعت است. دنباله طولانی و ویرانگر است.”

در طول روزانه خود را در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تسلیت خود را به زندگی از دست داد و مردم آواره طوفان. او گفت: FEMA در راه خود را به کمک به آنها را.

“دولت من انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای کمک به کسانی که در جوامع عقب بر گردیم روی پای خود را,” او گفت:.

ABC News’ الیزابت توماس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>