حداقل 26 میلیون آمریکایی در معرض خطر برای دور بعدی شدید تابستان طوفان

خط دیگر از طوفان در حال حرکت از طریق بخش مرکزی این صبح است.

آخرین دور شدید تابستان طوفان آورده حداقل 100 گزارش از آب و هوایی شدید در بخش های مختلف ایالات متحده

دو خوشه در بخش هایی از شرق که در آن توفانی بادها و باران های سنگین را از طریق بخش, مریلند دلاور و نیوجرسی.

جداگانه خوشه از طوفان شدید در جنوب شرقی آورده توفانی بادها به جورجیا و کارولینای جنوبی و حتی یک گزارش گردباد در آلاباما.

صبح امروز خط دیگر از طوفان در حال حرکت از طریق بخش هایی از قلب, از شرق میسوری به جنوب ایلینوی و ایندیانا و در حال حاضر به بخشی از کنتاکی.

رادار برآورد دو به بیش از سه اینچ از بارش باران به صورت محلی و در برخی موارد یک شبه شدید تابستان طوفان در حال انتظار برای آوردن اضافی بارندگی به مناطق بودند که ضربه با بارش باران های سنگین در حال حاضر در شب جمعه و می تواند تولید برخی از جاری شدن سیل.

علاوه بر این خط از طوفان در حال حرکت از طریق بخش هایی از کنتاکی این صبح را امکان جاری شدن سیل به دولت از طریق بسیاری از روز امروز.

خطر متعددی وجود دارد مناطق در ایالات متحده آمریکا امروز برای طوفان شدید از جمله شمال دشت بالا و بخش هایی از غرب میانه بالا.

در ضمن یک خط از طوفان شدید خواهد مسابقه Southeastward از طریق کنتاکی و تنسی و ویرجینیا و کارولینای شمالی.

در غرب برخی از طوفان شدید به احتمال زیاد به توسعه در بخش هایی از جدید انگلستان بعد از این بعد از ظهر.

با وضوح بالا هوا مدل در حال نشان دادن گسترده pop-up طوفان شدید به ویژه بعد از ظهر امروز در بخش هایی از جدید انگلستان و Appalachians. یک بار دیگر شهرهای بزرگ را در معرض خطر طوفان از جمله بوستون, Hartford و شارلوت.

در همین حال کردن مداوم الگوی تغییر آوردن بالا و بحرانی خطر آتش سوزی به نه بخش بزرگی از ایالات متحده

درجه حرارت در ادامه به سرد در اکثر مناطق, اما جبهه سرد است لگد زدن تا بادها و همراه با کم رطوبت نسبی نگرانی وجود دارد برای آتش رشد و گسترش از کالیفرنیا به ایالت کلرادو یک بار دیگر امروز.

وجود دارد در حال حاضر شده است یک آتش جدید گزارش یک شبه در جنوب شهر سالت لیک.

صحرا گرد و غبار همچنین در ادامه به تاثیر کیفیت هوا در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا با آخرین دور از کیفیت هوا هشدار شرکت صادر شده در بخش هایی از جنوب شرقی از جمله آتلانتا چارلستون و رالی.

برای بسیاری از آمریکایی ها تنها تاثیر قابل توجه از صحرا گرد و غبار خواهد بود برخی از منظره غروب و طلوع نیز دارای ابهام است.

برای هواشناسان قابل توجه ترین تاثیر را از صحرا گرد و غبار است به تعطیلی کامل گرمسیری فصل به طور موقت. برای افرادی که حساس تنفسی نگرانی صحرا گرد و غبار نیز می تواند باعث بدتر شدن آن موجود مسائل مربوط به سلامت.

این اولیه دور از صحرای گرد و غبار است که به احتمال زیاد برای ادامه به تاثیر سطوح فوقانی جو تغار امروز و به عنوان گرد و غبار موجودات به کار راه خود را از این منطقه طی چند روز آینده آن را به نظر می رسد یکی دیگر از پر گرد و غبار از صحرای خواهد رسید بعد از این تعطیلات آخر هفته و احتمالا به ارمغان بیاورد hazier آسمان به جنوب ایالات متحده که در آن زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>