حداقل 17 گزارش گردباد آمار مرکزی ما در طول شدید آب و هوا شیوع

شده اند وجود دارد حداقل 190 گزارش های شدید آب و هوا در 24 ساعت گذشته.

یک طوفان بزرگ در حال حرکت از طریق مرکزی ایالات متحده به ارمغان آورد حداقل 17 گزارش گردباد به نقاط مرکزی آمریکا هشت در آیووا سه در آرکانزاس یکی در میسوری چهار در ایلینویز و یکی در ویسکانسین.

در جنسبرو آرکانزاس تندبادي را آسیب در این شهر با شش صدمات گزارش شده. در مجموع وجود داشته است حداقل 190 گزارش های شدید آب و هوا در 24 ساعت گذشته از غرب به جنوب به دره اوهایو. همان طوفان قدرتمند سیستم مسئول 90 مایل در ساعت وزش باد در Henderson County, Kentucky.

طوفان همچنین آورده بسیار سنگین باران با بارش گسترده در مجموع از 1 به بیش از 2 اینچ از بارش باران از آیوا به پنسیلوانیا است.

جاری شدن سیل گزارش شده در جاده و احاطه اتومبیل های پارک شده در نقاط کلیولند مترو منطقه یک شبه. این سیستم همچنین مسئول آوردن برف از کلرادو به مینه سوتا با 10 اینچ جدید برف گزارش شده در غرب نبراسکا.

خود را به آخرین روز از ماه مارس و آغاز ماه آوریل نگاه ما به آب و هوایی شدید شروع به سطح شیب دار بالا به طور چشمگیری. ایالات متحده به طور متوسط حدود 80 گردباد در ماه مارس با بیشترین شانس را در سراسر جنوب سواحل خلیج فارس.

مارس به طور متوسط 155 گردباد از طریق ایالات متحده با چند نقاط از جمله جنوب فارس مرکزی و جنوبی دشت و بخش هایی از غرب میانه. ممکن است در نهایت اوج زمان شدید آب و هوا در ایالات متحده با متوسط 276 گردباد.

این رادار نشان برف سنگین هنوز هم در حال سقوط در بخش هایی از ایالت مینه سوتا و سپس دو قسمت مجزا از باران و رعد و برق. یک منطقه در سراسر امتداد دریاچه های بزرگ به غرب Appalachians که در آن به صورت محلی و باران سنگین می تواند باعث جاری شدن سیل در این صبح است.

دیگر منطقه تلفظ squall line که در حال حرکت از طریق دره تنسی و بخش هایی از سواحل خلیج فارس. هنوز هم وجود دارد یک گردباد برای تماشای بخش هایی از ایالت تنسی و آلاباما اما سازمان دیده بان منقضی خواهد شد در مدت کوتاهی به عنوان گردباد تهدید است پیچ در پیچ پایین.

در پشت جبهه سرد و وزش باد خواهد بود gusting تا 45 مایل در ساعت در نقاط و در نتیجه وزش مشاوره صادر شده است از شمال شرق کانزاس به اوهایو برای امروز.

این طوفان را اسلاید به سمت شرق و ما امروز می بینیم برخی از رعد و برق قوی در حال حرکت به غرب Appalachians و بخش هایی از دریاچه های بزرگ.

این squall line در جنوب خواهد محو شد در طول روز و این امکان وجود دارد که برخی از بیشتر طوفان و آتش سوزی در بخش هایی از اقیانوس اطلس و پنسیلوانیا اما تهدید خواهد بود و تنها حاشیه ای. هر طوفان که آیا توسعه امروز می تواند برخی از توفانی باد و تگرگ.

متاسفانه یک زن و شوهر از اختلالات در حرکت از جنوب و غرب به فردا و دیگر سریع حرکت طوفان سیستم به ارمغان بیاورد بعدی شدید تهدید به جنوب توسط دوشنبه بعد از ظهر و شب. باران سنگین است که انتظار می رود از کانزاس به سواحل خلیج فارس با برخی از قوی به طوفان شدید انتظار می رود در بخش هایی از لوئیزیانا و می سی سی پی. طوفان فردا می تواند مخرب و وزش باد و تگرگ های بزرگ و مختصر گردباد.

محلی 1 به 2 اینچ از باران سنگین می تواند باعث برخی از جاری شدن سیل در بخش هایی از آرکانزاس به عنوان این طوفان حرکت می کند از طریق منطقه.

سه شنبه تهدید خواهد اسلاید به سمت شرق آوردن برخی از سنگین باران در بخش هایی از جنوب شرقی. شدید خطر منطقه خواهد بود از جنوب آلاباما به جنوب شرقی گرجستان و بخش هایی از فلوریدا تکدی. یک بار دیگر تهدید خواهد مخرب و وزش باد و تگرگ های بزرگ و مختصر گردباد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>