حداقل 138 اخراج از ما به السالوادور کشته شدند: HRW

حداقل 138 نفر تبعید به ال سالوادور از ایالات متحده در سال های اخیر پس از آن کشته شدند دیده بان حقوق بشر در یک گزارش جدید که می آید به عنوان برگ برنده دولت باعث می شود آن را سخت تر برای مرکزی آمریکایی ها به دنبال پناه در کشور است.

اکثریت مرگ و میر ثبت شده توسط سازمان دیده بان حقوق بشر در گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه رخ داده است کمتر از یک سال پس از اخراجی بازگشت به ال سالوادور و برخی در روز. این سازمان همچنین تایید کرد حداقل 70 مورد از تجاوز جنسی و یا سایر خشونت های پس از ورود در کشور است.

“به عنوان پناهندگی و مهاجرت, سیاست سفت در ایالات متحده و وخیم مشکلات امنیتی همچنان در ال سالوادور ما بارها و بارها نقض تعهدات خود برای حفاظت از اهالی السالوادور از بازگشت به جدی خطر آسیب” HRW نوشت.

بیشتر:

خشونت تأکید خطر مواجه شده و مردم مجبور به بازگشت ما قانون است که حکم اخراج غیر شهروندان محکوم به طیف وسیعی از جرائم و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست هایی که مانع از پناهجویان گفت: آلیسون Leal پارکر گروه ما مدیر عامل.

“نگرانی ما این است که بسیاری از این افراد رو به یک حکم اعدام” Leal پارکر گفت.

بین 2014 و 2018 به آمریکا تبعید در مورد 111,000 اهالی السالوادور بازگشت به میهن خود را که مدت طولانی است که در چنگال شدید باند خشونت است.

سازمان ملل متحد در گزارش سال گذشته که قتل در السالوادور اکثریت آنها مربوط به باند جنگ کاهش یافته است از اوج بیش از 6 ، 000 در سال 2015. اما این کشور هنوز یکی از بالاترین قتل نرخ در جهان است.

تعدادی از اهالی السالوادور به دنبال پناهندگی در ایالات متحده رشد نزدیک به 1000 درصد بین سال 2012 تا سال 2017 با استناد به بسیاری از تهدیدات از باندهای. تنها حدود 18 درصد پناهندگی.

‘خطر او مواجه شد کشته شدن’

HRW تایید 138 مرگ و میر در این دوره از طریق رسمی سوابق, مصاحبه با خانواده ها و حساب های رسانه های, اما معتقد است واقعی تلفات بسیار بالاتر است, در بخشی به دلیل برخی از آنها ثبت نشده است با توجه به انگ داشتن تبعید شده از ما. تعدادی از ضرب و جرح است به احتمال زیاد پایین نیز به دلیل underreporting در کشور 6.5 میلیون نفر است.

این گزارش به نقل از مورد Camila دیاز Cordova 29 ساله تغییر جنسیت زن اعمال می شود که برای پناهندگی در آمریکا در ماه اوت سال 2017 برای فرار از مرگ تهدید و اخاذی توسط چند ملیتی باند Barrio 18.

پس از اخراج او را در ماه نوامبر سال 2017 او بازگشت به کار جنسی در سان سالوادور پایتخت که در آن او را ربوده و مورد ضرب و شتم به مرگ توسط پلیس, با توجه به یک دوست نزدیک دیاز قرطبه و سالوادور دادستان کل.

“با از دست دادن او پیشنهاد پناهندگی و یا پناهنده در ایالات متحده و یا هر جای دیگری خطر او مواجه شد دقیقا که: کشته شدن” دوست دیاز Cordova در مصاحبه ای گفت:.

El Salvador

مردم اخراج از ما دریافت کردن یک اتوبوس در مهاجرت تسهیلات در سان سالوادور السالوادور [فایل: خوزه کبزس/رویترز]

بسیاری دیگر از اخراج مهاجران می گویند زندگی خود را در خطر بازگشت به خانه.

لوئیس, 41 کار کرده و نزدیک به 20 سال در کالیفرنیا تا زمانی که او تبعید شد در سال 2015 پس از شکست به نظر می رسد برای مهاجرت شنوایی. لوئیس که آیا مایل به استفاده از نام و نام خانوادگی خود به دلیل ترس از اقدامات تلافی جویانه یافت و کار به عنوان یک راننده اتوبوس در حومه سان سالوادور بود اما به عنوان یک خارجی و یک تهدید توسط باندهای محلی.

اعضای باند شات در او و یک گلوله زده اتوبوس پس از هر چند لوئیس فرار از صدمه ندیده.

“آنها گفت: اگر من آنها را دیدم دوباره آنها را به من از” لوئیس گفت: خبرگزاری رویترز. تهدید فروکش کرده پس او شروع به ساخت پرداخت به باندهای قادر به درایو را از طریق قلمرو خود را به او گفت.

کسر Rios, مدیر اجرایی, السالوادور مهاجرت موسسه یک سازمان غیر دولتی گفت: هیچ کس در کشور آهنگ مرگ اخراجی اما که او در بر داشت که اطلاعات معتبر و گفت: این نشان دهنده این واقعیت است که بسیاری از آنها در حال حرکت به جوامع در چنگال باندهای.

“ما می توانیم می گویند که اخراج مردم به این مناطق بسیار دشوار و خطرناک” ریوس گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود ساخته تندرو سیاست های مهاجرتی یک centrepiece از دولت او. که شامل یک سیاست اجبار پناهجویان از آمریکای مرکزی به صبر در مکزیک در حالی که ادعای خود را مورد ارزیابی قرار میگیرند و یا برای بازگشت به موطن اگر ادعای خود را رد کرده است. دیگران در حال ارسال به گواتمالا به دنبال پناهندگی وجود دارد در عوض با وجود حقوق گروه های, هشدار به کشور را ندارد به این معنی میزبان پناهجویان.

بسیاری از این پناهجویان می تواند قبلا منتشر شده است در آزادی مشروط در آمریکا برای تصمیم گیری است که می تواند از یک سال و یا بیشتر است. وزارت امنیت داخلی آن را می گوید در تلاش است تا این فرایند را کارآمد تر و سرکوب ادعای جعلی.

اما Leal پارکر و دیگر منتقدان می گویند این گزارش تلاش های قبلی که مستند خشونت علیه اهالی السالوادور انتظار در یک شهر مرزی مکزیک برای ادعای خود به پردازش نشان می دهد خطرات ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست.

“ما عمیقا از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به معنای واقعی کلمه eviscerate حق به دنبال پناهندگی در ایالات متحده,” او گفت:.

HRW خواست دولت برای لغو این سیاست است که نیاز به پناهجویان به صبر در مکزیک همراه با توافق نامه های است که اجازه می دهد Guatemalans اهالی السالوادور و هندوراس به حل و فصل در دیگر کشورهای آمریکای مرکزی در حالی که به دنبال پناه. آنها همچنین می خواهید دادستان کل برای معکوس کردن محدودیت ساخته شده است که آن را سخت تر برای آنها را به ادعا می کنند ما پناهندگی به دلیل تهدید ناشی از باندهای یا خشونت مبتنی بر جنسیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>