اسد وعده به ادامه یورش که آواره 900,000

رئیس جمهور سوریه بشار اسد متعهد به ادامه این یورش در این کشور در شمال غربی این کشور جنگ زده را در گذشته عمده دژ شورشی کرد و گفت: این جنگ بود هنوز رتبهدهی نشده است اما یک “پیروزی کامل” در چشم بود.

شدید روسیه-حمایت دولت توهین آمیز است آواره 900,000 مردم از آغاز ماه دسامبر با توجه به سازمان ملل متحد که روز دوشنبه هشدار داد که “هولناک” بحران وادار کردن کسانی که در حال فرار به خواب خارج در درجه حرارت انجماد و تا به حال منجر به مرگ نوزادان سرد به عنوان اردوگاه هستند.

بیشتر:

اما در نادر آدرس انجام شده در تلویزیون دولتی در دوشنبه اسد تبریک گفت نیروهای خود را برای دستاوردهای اخیر که به آنها منجر به تحکیم کنترل خود بر شهر حلب در استان و حمایت از ادامه یک عملیات نظامی در استان ادلب.

“این آزادی به این معنا نیست پایان جنگ و این به آن معنا نیست پایان از طرح ها و پایان تروریسم و یا تسلیم دشمنان و به این معنا نیست که دشمنان ما را تسلیم” او گفت:.

“اما این به آن معنی است که ما در اثر مالش بینی خود را در خاک به عنوان مقدمه ای برای پیروزی کامل و جلوتر از خود را شکست دیر یا زود.

“ما باید استراحت نیست اما در ادامه به آماده شدن برای آینده جنگ و در نتیجه نبرد رهایی بخش در حلب و ادلب ادامه خواهد داد.”

INTERACTIVE: Syria Who controls what map - FEB 11 2020

توهین آمیز است مختل شکننده همکاری بین ترکیه و روسیه که طرف مخالف در این درگیری اما همکاری دارند نسبت به آنچه که آنها می گویند یک راه حل سیاسی برای نزدیک به نه سال جنگ.

آنکارا که پشتیبانی از چندین سوریه گروه های شورشی در شمال غرب بوده است خشم پس از سوریه حملات در استان ادلب کشته شدند 13 نیروهای ترکیه در دو هفته. این نام در مسکو به توقف حملات هشدار آن را با استفاده از قدرت نظامی به درایو سوریه نیروهای مگر اینکه آنها برداشت تا پایان ماه.

ترکیه تا کنون از ارسال هزاران سرباز و صدها کاروان از تجهیزات نظامی برای تقویت آن مشاهده پست ها در ادلب تاسیس تحت 2018 د-تشدید توافق با روسیه است.

در سخنرانی خود در سوریه نیز اشاره به آنکارا هشدار داد و گفت این حمله پیش خواهد رفت با وجود “خالی صداها هستند که از شمال”.

الجزیره هاشم Ahelbarra گزارش از مرز ترکیه با سوریه گفت: اسد به نظر می رسد می خواهند “به خود مردم است که این [حمله] چیزی است که ممکن است دیگر از انتظار است.

“به خصوص اگر ترکیه همچنان دخالت و هیچ معامله ای بین ترکیه و روسیه در مورد اجرای آتش بس” Ahelbarra اضافه شده است.

بحران انسانی

رامی Khouri یک استاد روزنامه نگاری در دانشگاه آمریکایی بیروت گفت: معلوم نیست چه اسد را متهم به دخالت در پیام به معنی سوریه روابط با ترکیه است.

Khouri گفته بود که ترکیه بعید به شرکت در متعارف جنگ با سوریه به دلیل آن را تهدید می کند خود را در روابط با روسیه است.

“ترکیه و روسیه ارتباط است و راه مهم تر از ترکیه و دولت سوریه [رابطه,” او گفت:.

به طور جداگانه علامت Lowcock سازمان ملل متحد رئیس امور بشردوستانه و کمک های اضطراری هشدار داد در روز دوشنبه که خشونت در غرب بود “بی رویه”.

“امکانات بهداشتی مدارس و مناطق مسکونی و مساجد و بازار را مختل کرده است. مدارس به حالت تعلیق بسیاری از امکانات بهداشتی بسته اند. وجود یک خطر جدی شیوع بیماری. زیرساخت های اساسی است که در حال سقوط از هم جدا” او در بیانیه ای گفت.

“ما در حال حاضر دریافت گزارش می دهد که شهرک نفر غیرنظامی هستند که ضربه منجر به مرگ و میر و صدمات و بیشتر جابه جایی.”

او گفت: در یک عملیات امداد در راه از مرز ترکیه بوده است “غرق شده است. تجهیزات و امکانات مورد استفاده کمک کارگران آسیب دیده. بشردوستانه خود کارگران هستند که آواره و کشته شدند.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>