مشتاق راننده Rajah Caruth در مورد سفر خود را, چرا بابا والاس در نقش یک مدل

18 ساله نیز در حال برنامه ریزی برای حضور در وینستون-سیلم دانشگاه دولتی.

در 18 Rajah Caruth در حال حاضر مورد جایزه پر از مدال و جوایز از رقابتی رانندگی از نژادها در سراسر کشور است.

او فقط گرفتن آغاز شده است.

که به زودی به وینستون-سیلم دانشگاه دولتی دانشجوی سال اول در حال حاضر خود را نسکار مجوز و او رویاهای بزرگ برای تبدیل شدن به یکی از برترین رانندگان مانند بابا والاس که به نظر او در نقش یک مدل است.

اما این سفر برای Caruth بود و برای بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار رانندگان شده است آسان نیست. Caruth رشد نمی کند تا در یک مسابقه خانواده تا به حال هیچ ارتباط و نمی دانید که بسیار در مورد چگونه به رویای خود را به واقعیت است. بیشتر از آنچه او می دانست که در مورد مسابقه از طرفداران از شخصیت های کارتونی مانند روشنایی مک کوئین و مسابقه سرعت.

Caruth با حضور در اولین مسابقه خود را در مدرسه.

“که واقعا حرف سوئیچ,” او گفت:. “که تا جایی که من متوجه شدم که این چیزی است که من می خواهم به انجام این همان چیزی است که من می خواهم برای قرار دادن زندگی و زندگی حرفه ای من است.”

نسکار در حال حاضر فقط یکی از سیاه راننده در بالا پرواز: والاس.

در هفته های اخیر او به عنوان یک چهره جدید از حق رای دادن چرا که او “Black Lives Matter” در ماشین خود و گزارش اولیه از طناب دار موجود در گاراژ خود را که منجر به FBI بررسی است.

در پی این داستان بسیاری در نسکار جامعه شدت و پشتیبانی Wallace, استقبال, سیاه زندگی می کند و ماده به رانندگان جوان مانند Caruth امید به آینده.

“او شده است نقش یک مدل خوب واقعا خوب نقش مدل و یک سفیر برای ورزش” Caruth گفت: از والاس. “او واقعا یک فرد خوب برای من به نگاه کردن به, فقط از نظر نحوه حمل خودم, آنلاین و در مسیر مسابقه, چگونه به درمان مردم چگونه به مقابله با انتقاد و فقط به معنای مردم است.”

در طول افتخار QuikTrip 500 مسابقه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر نسکار جمهور استیو فلپس به حال رانندگان خاموش کردن اتومبیل های خود را به طوری که او می تواند به عنوان خوانده شده پیغام زیر بر روی سیستم آدرس عمومی:

“سیاه و سفید جامعه و همه مردم از رنگ رنج می برد در کشور ما از آن گرفته شده به مراتب بیش از حد طولانی برای ما به شنیدن خواسته های خود را برای تغییر. ورزش ما باید انجام دهید بهتر است. کشور ما باید انجام دهید بهتر است. زمان در حال حاضر به گوش دادن به درک و ایستادگی در برابر نژاد پرستی و نژادی و بی عدالتی است.”

Caruth گفت که در حالی که او شخصا در مواجهه با مسائل مورد نژاد آن را در یک “کوچکتر” مقیاس از والاس جنگ آنلاین با عضو شورای نظارت مدت و حملات از طریق رسانه های اجتماعی.

“من قطعا نمی خواهید به مانند عمل شما می دانید من تا به حال بدترین زمان ممکن است, اما من قطعا تا به حال سهم عادلانه من از فعل و انفعالات است که نه از مثبت نوع” Caruth اضافه شده است.

دیدن بیشتر مردم که مانند او را در داخل و اطراف مسابقه حتی اگر نه در پشت چرخ شده دلگرم کننده است.

“وجود ندارد واقعا بسیاری از ما رانندگان وجود دارد اما بسیاری از ما در پشت صحنه” گفت: Caruth. “این خوب است که در جاده گودال و دیدن مایک متکالف و Tigger و همه در گودال جاده شما می دانید مردم از رنگ است که شما می دانید که من به عقب. و آن را سرد به آنها را هر زمان که من رفتن به یک مسابقه جام.”

در سال 2010 نسکار راه اندازی درایو برای تنوع برنامه توسعه که شامل Caruth در حال حاضر و قبلا والاس. و در سال 2017, برنامه استخدام Jusan Hamilton, اولین بار, سیاه, نژاد مدیر.

Caruth گفت: او می داند که چگونه برای تبدیل شدن به یک قهرمان راننده: “شما نمی توانید” نه ” پاسخ است.”

“مردم می گویند” من شما لازم نیست که, تجربه, یا, شما می دانید, شما این, که, و, دیگر,'” او ادامه داد. “شما واقعا فقط باید به ماندن متمرکز است. اگر شما می دانید شما می توانید درایو و سپس آن را نشان می دهد. اگر شما اقامت خودتان درست و مطمئن شوید که شما خودتان را احاطه کرده با خانواده خود را با مردم خوب, شما قادر خواهید بود به انجام کارهای بزرگ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>