آسیایی-آمریکایی رهبران جامعه توصیف اضطراب و تعصب در میان شیوع کروناویروس در شهر نیویورک

به عنوان coronavirus اپیدمی ماندگار و مورد اعداد بالاتر صعود هر روز نیویورکی شاهد صحنه از کوره در رفته و پزشکان در بیمارستان ها خیابان ها خلوت و یک شهر در مستند. اما بسیاری از آنها زندگی را از طریق یکی دیگر از لایه ای از پریشانی: تعصب علیه آمریکایی های آسیایی تبار.

داستان از حملات در سراسر کشور را منتشر و در رسانه های اجتماعی و حوادث مختلف گزارش شده است در شهر نیویورک است. در برانکس در هفته گذشته یک زن بود و ضربه سر با یک چتر به عنوان یکی از اتهام نوجوان مهاجمان فریاد زد: “شما ناشی از کوروناویروس ب!” نیویورک پست گزارش شده است. FBI و تحلیل هشدار در مورد احتمال افزایش جرایم ناشی از نفرت علیه, آسیایی, آمریکایی, با توجه به یک گزارش از ABC News.

آسیایی-آمریکایی رهبران جامعه در شهر نیویورک, داستان مشترک با MarketWatch از اقلیت های کسب و کار متعلق به از دست دادن مشتریان در اوایل ژانویه نیویورکی که گفته بودن “خود را از بازگشت به کشور” اضطراب در مورد راه رفتن به تنهایی در خیابان ها خلوت و موانع بالقوه افراد ممکن است گزارش حوادث از تعصب.

ترس از آزار و اذیت خیابانی می تواند به نوبه خود بیشتر خشونت به عنوان همه گیر همچنان فراگیر است که بسیاری از آمریکایی-آسیایی رهبران جامعه می گویند دامن زده خطرناک و بلاغت در بالاترین سطوح دولت.

“این در جریان بوده است برای چند ماه در حال حاضر که در آن مردم ساخته اند یک ارتباط قوی بین آسیایی-آمریکایی جامعه و COVID-19” گفت: ایالت نیویورک آمریکا به مردم ایران ، جان لیو یک دموکرات که منطقه شامل ملکه محله Whitestone, دانشکده نقطه و قطعات سیفون. “ما در حال دست و پنجه نرم کردن با مبارزه با COVID-19 و در همان زمان ما به صورت یک جبهه دوم که حملات بر اساس نژاد ما و ظاهر است. آن است که واقعا یک وضعیت غیرقابل دفاع بود.”

آلیس وانگ رئیس ستاد چینی-آمریکایی شورای برنامه ریزی اجتماعی, خدمات, سازمان مستقر در نیویورک است. متولد و بزرگ شده در منهتن چینی وانگ کار کرده است با آسیایی, جزایر اقیانوس آرام جامعه برای بیش از 10 سال گفت: “او هرگز دیده می شود و اضطراب در جامعه به عنوان بالا به عنوان آن در حال حاضر.

“من می ترسم که کسی را برای رفتن به صدمه دیده است. اظهارات نژادپرستانه بودن تف بر همه است که وحشتناک است و آسیب, اما من می ترسم در مورد افزایش خشونت,” او گفت:.

به عنوان از آوریل 27, NYPD را جرم و جنایت نفرت وظیفه نیروی حال بررسی 10 حوادث در آن قربانیان شناسایی شدند به عنوان “آسیایی” و هدفمند به دلیل تبعیض بر اساس coronavirus همه گیر پلیس در بیانیه ای گفت به MarketWatch. محققان می گویند که آنها توقیف “جستجو ” افراد” در شش تا از این موارد است.

سختی و ترس

در حالی که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو با صدور “مکث” سفارش در 20 مارس که به کارگردانی غیر ضروری کسب و کار به روز قبل از آن رستوران در حال حاضر گفته شده توسط شهردار, بیل د Blasio تنها در خدمت تحویل و از مواد غذایی است. همه غیر ضروری پرسنل شده اند را تشویق به ماندن در قرنطینه در خانه های خود.

توسط این دستور داده شد اما بسیاری از کسب و کار در آمریکا اکثر محلات — منهتن چینی و گرگرفتگی کوئینز — در حال حاضر دچار ماه از مشکلات مالی به دلیل COVID-19 و بی اساس بیگانه ترس است که غذا خوردن در رستوران های چینی برای مثال می تواند منجر به ابتلا به ویروس. رهبران جامعه نگران آن کسب و کار خواهد بود سخت ترین ضربه.

“آنها از دست دادن کسب و کار زودتر از دیگران” گفت: Mae Lee, مدیر اجرایی, چینی مترقی انجمن. “بسیاری از آنها نسبتا کوچک و آنها بسیار آسیب پذیر است.”

در ماه فوریه در حالی که وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از ثبت COVID-19 نفر در ایالات متحده, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio تشویق مردم به بازدید آسیایی-آمریکایی-کسب و کار متعلق به آشکارا خوردن یک وعده غذایی در رویال ملکه رستوران در فلاشینگ. در زمان سیفون چینی انجمن کسب و کار تخمین زده می شود که کسب و کار پایین بود 40 درصد با توجه به بیانیه ای از دفتر شهردار

“این نه فقط در مورد آسیایی-آمریکایی است. من فکر می کنم این همه را ویران کرد در حال حاضر” گفت: Jo-Ann Yoo مدیر اجرایی, آسیایی, آمریکایی, فدراسیون. “اما آسیایی-آمریکایی جامعه مثل من گفت: تا به حال بیش از حد منجر شود.”

یکی دیگر از نگرانی در میان رهبران جامعه در شهر نیویورک است که تحت قرنطینه و با تعداد کمتری از مردم در خیابان و حمل و نقل عمومی آمریکایی های آسیایی تبار را نمی خواهد بود قادر به نگاه به تماشاگران برای کمک اگر آنها مواجه هستند.

“آن را تبدیل به یکی از آن چیزهایی است که من را نگه می دارد تا در شب” گفت: Yoo که اضافه شده است که به نوبه خود برخی از مردم در آمریکا جامعه دریغ ممکن است به جلو آمده و اگر آنها حمله کردند. “افرادی هستند که در جامعه ما که اصلا این زبان صحبت می کنند که اصلا دسترسی است که من و کسانی که می ترسند برای بسیاری از دلایل به صحبت کردن با پلیس صحبت به اجرای قانون به شکایت در مورد آنچه که اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

رهبران جامعه در سراسر هیئت مدیره ابراز ناامیدی و خشم که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آن اشاره نموده COVID-19 به عنوان “چینی ویروس” در تلویزیونی ظاهر و ترس است که او عمدی و جمله بندی در برابر توصیه سازمان بهداشت جهانی منجر به افزایش تبعیض نژادی.

“من می گویند من کاملا احساس خیانت و کاملا به جرم به اصطلاح رهبر این کشور گفت:” لیو که نگرانی ها در مورد افزایش خشونت فیزیکی علیه آمریکایی های آسیایی تبار به دلیل رئیس جمهور خصوصیات.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از خود و استفاده از واژه چینی “ویروس” را تکذیب کرد این است که تعصب و گفت: او با استفاده از آن را در بخشی به دلیل قطعات چینی رسانه ها به دروغ ادعا کرد که سربازان آمریکایی در گسترش این بیماری است.

“آن را نژادپرستانه در همه هیچ نیست در همه. آن را از چین می آید که چرا. من می خواهم به دقیق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به سی ان ان گزارش. رئیس جمهور بعد از آن گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز که او را متوقف خواهد کرد با استفاده از این اصطلاح ندارد و پشیمانی از اقدامات خود بلومبرگ گزارش شده است.

کاخ سفید کاهش یافته است MarketWatch درخواست برای نظر.

“آن را در مجموع راه اندازی و آن را به یک نژادی راه اندازی” گفت: Yoo از مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از این عبارت است. “آن را مانند او به شست تا به افرادی که به او گوش افرادی که با استفاده از آن به ارتکاب اعمال خشونت علیه آسیایی-آمریکایی است. من فکر می کنم این واقعا ترسناک است.”

بسیاری از رهبران جامعه بودند سریع به اشاره است که شعله ور شدن یو پی اس های ضد آمریکایی آسیایی تعصب چیزی جدید در ایالات متحده است که چینی ها-جامعه آمریکا به ویژه در طول تاریخ شده است scapegoated سرزنش برای بیماری های مختلف و دیگر مشکلات اجتماعی. قانون خروج چینی ها به تصویب رسید در سال 1882 به عنوان مثال ممنوع چینی کارگران از مهاجرت به ایالات متحده و قانون مهاجرت در سال 1917 منع مهاجرت از “Asiatic” منطقه.

“تاریخ به نظر می رسد تکرار” لی گفت.

گسترش آگاهی و مبارزه با تعصب

شهر نیویورک ایالات متحده در سازمان در حال مبارزه با COVID-19 تعصب در راه های مختلف از دفاع برای حمایت دولت از کسب و کارهای کوچک شده اند که تحت تاثیر قرار به صحبت کردن با مردم در مورد چگونه به مقابله با به طور بالقوه خطرناک فعل و انفعالات در خیابان.

هفته گذشته ایالت نیویورک دادستان کل Letitia James راه اندازی یک خط برای مردم به گزارش تبعیض مرتبط با COVID-19. شهر نیویورک در کمیسیون حقوق بشر که دسته مدنی تعصب و تبعیض حوادث را تشویق می کند هر کسی که شده است هدفمند برای تماس 311.

ونسا لئونگ همکاری مدیر اجرایی ائتلاف برای آسیایی آمریکایی کودکان و خانواده ها. او گفت که سازمان گروه او با این نسخهها کار در جامعه به ویژه جوانان خدمات سازمان در حال گفتگو با مردم در مورد چگونه برای جلوگیری از خطر زمانی که آنها مجبور به رفتن به خارج برای مواد غذایی و یا سایر ملزومات.

“بخشی از برنامه ریزی ایمنی است که برخی از گروه های در حال انجام با خود مردم است که به کمک آنها درک نیاز به نوعی از راه دور” لئونگ گفت.

سازمان او در گردش است طومار خواستار همبستگی با کسانی که “در معرض شایع تبعیض و نفرت در اطراف رمان 2019 coronavirus.”

“این یک مسئله بهداشت عمومی. این یک نژادی که قومی آن را یک مهاجر موضوع” وانگ گفت. “و ما نیاز به کار با هم برای مهار گسترش COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>