بازارهای آسیا: آسیا, سهام سقوط در اوایل روز شنبه تجاری و اقتصادی تاثیر coronavirus بر بازارها

سهام آسیا باز به حرکت نزولی شنبه حتی به عنوان شیوع کروناویروس در ظاهر به کاهش باشد. اقتصاددانان پیشبینی میکردند یک ضربه به رشد در آسیا صرف نظر از بهبود در مبارزه با ویروس.

چین در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی ممکن است سقوط 2.5 درصد از سه ماهه چهارم سال 2019 پس از توقف در فعالیت های اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس سرمایه اقتصاد تخمین می زند و هشدار می دهد که “خاموش کردن طولانی مدت می تواند به معنای از دست داده و خروجی بهبود است.”

اقتصادی اختلال شروع به گسترش به کشورهای همسایه اقتصاد از طریق زنجیره تامین آن را می گوید. م اشاره می کند که واردات به کره در طول ده روز اول این ماه کاهش یافت و نزدیک به 50% در سال, بزرگترین سقوط پس از بحران مالی آسیا در سال 1997 و بزرگتر از رها کردن تجربه در اوج بحران مالی جهانی.

ارزهای آسیایی نیز در حال سقوط در برابر دلار آمریکا در میان نگرانی های اقتصادی از شیوع کروناویروس. سرمایه گذاران می تواند باقی می ماند محتاط در مورد اضافه کردن بیشتر در خطر ابتلا به ارز قبل از ارزیابی عمق اقتصادی fallout AxiCorp می گوید.

اولین اطلاعات که ممکن است ارائه یک “فشار سنج” چگونه ماه است که سوژه متحرک از روبرو کردن می تواند کره جنوبی را 20 روز صادرات با توجه on Feb. 21, AxiCorp می افزاید. USD/SGD است 0.1% در 1.3911 USD/CNH است 0.2% در 6.9966 و USD/THB است 0.2% در 31.25.

ژاپن Nikkei شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ بودند تحمل فشار از ارل روز کاهش با شاخص Nikkei در ژاپن NIK, -1.53% خاموش 1.2% و Hang Seng HSI, -1.33% پایین نزدیک به 1.4 درصد در اوایل معاملات. سهام در چین 399106, +0.18% SHCOMP, -0.39% خاموش بودند حدود نیم درصد است.

یک نمونه از تاثیر اقتصادی ناشی از کوروناویروس ترساندن: چین دوسالانه خودکار نشان می دهد یکی از این صنعت بزرگترین رویدادهای بین المللی است که به تعویق افتاد و در پاسخ به ادامه گسترش یک ویروس جدید است.

سازمان از خودرو چین در سال 2020 گفت: در بیانیه مورخ دوشنبه که آلاینده رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 21-30 در پکن خواهد بود نقل مکان کرد به یک نامشخص تاریخ. این خودرو در چین نشان می دهد گرفته شده است به طور فزاینده ای بلند به عنوان تولید کنندگان جهانی به دنبال رشد فروش خود را در چین عظیم اما اخیرا با کاهش, بازار, برای خودروهای, کامیون وانت و خودروهای لوکس.

داستان شده بود از داو جونز اخبار روز و آسوشیتد پرس گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>