به عنوان خارج می شود تاسیسات آنلاین فروش افزایش

خارج شد و تاسیسات به میلیون ها نفر از مردم به عنوان coronavirus گسترش و سود خود و فروش رسید در طول سه ماهه اول سال مالی شکوه تقریبا تمام انتظارات

نیویورک — خارج شد و تاسیسات به میلیون ها نفر از مردم به عنوان coronavirus گسترش و افزایش سود و فروش در طول سه ماهه اول سال مالی در صدر تقریبا همه انتظارات.

خرید و فروش آنلاین در آمریکا شروع به پریدن کرد 74 درصد سوخت توسط یک راش در غذاهای کنسرو حوله کاغذی و مهم دیگر لوازم مورد نیاز به مردم پناه در محل. همان-فروش فروشگاه افزایش 10 ٪ در ایالات متحده فروشگاه های وال مارت در قوی, فروش مواد غذایی, بهداشت و سلامتی کالا.

هزینه ها افزایش یافت و همچنین 900 میلیون دلار در تمام مرتبط با این بیماری همه گیر.

پاداش نقدی صادر شده به تمام کارگران ساعتی رسیده $755 میلیون و خارج بالا برده پرداخت 2 $در هر ساعت در آن انبارها. آن را نورد اضطراری ترک سیاست و صرف پول در سپر در پرداخت خطوط و همچنین علامت های جدید برای کنترل جریان از مشتریان در فروشگاه ها.

خارج کشیده آن راهنمایی برای سال, با استناد به هرج و مرج از این بیماری همه گیر. آن را نیز کشیده پلاگین در Jet.com آنلاین راه اندازی است که از آن برای خرید بیش از 3 میلیارد دلار در سال 2016 آن را به عنوان به دنبال به سطح شیب دار بالا آنلاین عملیات به رقابت با Amazon.com.

خارج, خانه انبار و سرمه را در روز سه شنبه شد و عمده فروشان به گزارش کامل تاثیر COVID-19 در عملیات مالی و نشان داد قریب به اتفاق اختلاف بین کسانی که مجاز به نگه داشتن درهای خود را باز در طول شیوع و کسانی که نمی شد.

صفحه اصلی انبار یکی دیگر از مهم تامین خط برای کسانی که پناه در خانه, گزارش فروش قوی و $850 میلیون دلار در هزینه های اضافی مربوط به COVID-19 عمدتا برای جبران آن کارگران است.

سرمه را با آن فروشگاه بسته چرخش به $541 میلیون از دست دادن درآمد و سقوط بیش از 40 درصد است. J. Crew, J. C. Penney و مرحله فروشگاه های باقی مانده نیز بسته شده است. در حال حاضر در تضعیف دولت قبل از همه گیر هر سه به دنبال فصل 11 ورشکستگی حفاظت این ماه است.

هدف و میسی را انتشار نتایج مالی خود را این هفته به عنوان به خوبی.

در حال حاضر وجود دارد یک گسترش شکاف بین فروشگاههای جعبه بزرگ و بازار مبتنی بر زنجیره ای است که تلاش کرده بود به دنبال مشتریان آنلاین. بحران شتاب که روند افزایش تسلط جعبه بزرگ بازیکنان در حالی که هل دادن لباس زنجیر بیشتر به خطر است.

حتی زمانی که ویروس شل گرفتن آن صنعت تحلیلگران مطمئن نیستید از آنچه در پست پاسخ همه گیر خواهد شد از مصرف کنندگان وقتی که می آید به اتاق پرو یا حتی راه رفتن به فروشگاه.

ایالات متحده خرده فروشی سقوط یک رکورد 16.4% از مارس تا آوریل, با توجه به آخرین آمار دولت. کسانی که خرید و فروش با نرخ بیکاری در حال حاضر در 14.7% به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ به احتمال زیاد باقی می ماند و اندک است.

حدود 36 میلیون نفر باید به دنبال کمک های بیکاری در دو ماه گذشته.

تغییر در هزینه های اختیاری برگ خارج شده و شرکت هایی مانند آن را در یک موقعیت قوی. این شرکت دارای بیش از 3000 مکان برای مواد غذایی وانت و 1600 مکان های که ارائه مواد غذایی تحویل. در پاییز گذشته از آن راه اندازی شد “تحویل نامحدود” هزینه بر اساس برنامه ارائه می دهد که مواد غذایی فضای مجاز: نامحدود تحویل.

در این ماه شرکت راه اندازی اکسپرس تحویل می شود که سفارشات به مشتری در کمتر از دو ساعت. این برنامه تست شده است و در 100 فروشگاه از اواسط ماه مارس و گسترش خواهد یافت نزدیک به 2000 فروشگاه در هفته بعد.

خارج شده تا به حال سود 1.40 $در هر سهم. درآمد تنظیم برای عدم تکرار سود شد $1.18 هر سهم. که خوب بیش از هر سهم سود 1.10 دلار رسید که وال استریت دنبال شد بر اساس یک نظرسنجی که توسط تحقیقات سرمایه گذاری Zacks.

درآمد حاصل از $134.62 میلیارد دلار در این دوره همچنین بیش از خیابان پیش بینی های تقریبا 1 میلیارد دلار.

خارج شده و سهم افزایش بیش از 4 درصد در premarket معاملات روز سه شنبه. سهام آن تا 7 درصد تا کنون این سال است.

—–

بخشی از این داستان های تولید شده توسط خودکار بینش (http://automatedinsights.com/ap) با استفاده از داده های تحقیقات سرمایه گذاری Zacks. دسترسی Zacks سهام گزارش WMT در https://www.zacks.com/ap/WMT

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>