به عنوان یک تقاضا رشد می کند مقامات نگاهی به خانه سالمندان تامین

این یک قیصر سلامت, خبر.

به عنوان تعدادی از COVID-19 بيمار صعود و مقامات بهداشت شکار برای هواکش برای درمان آنها خانه های پرستاری در سراسر ایالات متحده باید یک کش ― در مورد 8,200 از نجات بخش ماشین آلات با توجه به داده ها از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات.

بسیاری از ماشین آلات مورد استفاده اغلب توسط کسانی که دچار آسیب مغزی و یا سکته مغزی. برخی از کسانی که ساکنان در حالت رویشی و باقی مانده اند در یک سال.

مقامات دولتی در حال کار برای تحکیم هواکش جایی که آنها هستند به فوریت مورد نیاز است. اما تا کنون عرضه در خانه های سالمندان است کشیده شده همان توجه است.

یا دوره commandeering را آن واحد خواهد تنظیم به یاد ماندنی معضل اخلاقی: آیا شما حذف حمایت از زندگی برای دراز مدت مراقبت های پرستاری از بیمار به منظور ارائه یک COVID-19 بیمار شانس بهتری برای زنده ماندن ؟

بیشترین تعداد ماشین آلات مورد 2,300 در کالیفرنیا که در آن دولت ایجاد شده تعیین شده خانه سالمندان واحد برای مردم در حمایت از زندگی رسما به نام تحت حاد واحدهای اما شناخته شده pejoratively توسط برخی از پزشکان به عنوان “دریچه مزارع.” نیویورک دوم بیشتر 1,822 به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

در حال حاضر یک خانه سالمندان در لانگ آیلند است وام بیمارستان نزدیک 11 هواکش که استفاده نمی شود ترک فقط پنج برای ساکنان آن است.

“بیمارستان آمد و به ما در هفته گذشته و پرسید:” آیا شما هر گونه هواکش?'” خانه سالمندان دستیار مدیر گفت: در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه های خبری.

“ما خودمان را با حداقل,” او گفت:. در سه بيمارستان به خانه سالمندان برای هواکش ― آن را تا به حال به می گویند هیچ به دو نفر دیگر است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرده است یک فرمان اجرایی که هواکش استفاده در بيمارستانها مستقر کرده بود به مراقبت های ويژه. و او خواستار در نیویورک گارد ملی به منظور تسهیل در سفارش. “ما می دانیم که در آن هر یک است” کومو روز یکشنبه گفت.

خانه سالمندان فن های گنجانده شده در سفارش خود را, اما آنها گنجانده شده در دولت شمارش از ماشین آلات.

دکتر مایکل Kalafer یک ریه و مدیر پزشکی در دو سن دیگو تحت حاد واحد گفت که او نمی تواند تصور کنید که گرفتن یکی از بیماران خود را خاموش ونتیلاتور از آنجا که مورد نیاز است برای شخص دیگری.

“من به شدت شک ما را [فرضی] خانم اسمیت یک ونتیلاتور چرا که او 80 شده است و بر روی آن برای چند سال و نه بدست بهتر” Kalafer گفت.

اما این دقیقا به تصمیم گیری bioethicists خواسته شده به وزن در این کشور مواجه له از COVID-19 بيمار قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی.

و در برخی موارد متحده در حال حاضر تصمیم به افرادی که به شدت مغز-مجروح اولویت پایین تر می آید برای دسترسی به هواکش. ناتوانی طرفداران مخالفت با چنین دستورالعمل و شکایت خود را به وزارت بهداشت و خدمات انسانی در ماه گذشته با توجه به ProPublica. و اگر چه آمریکا و سلامت انجمن می توانید در قرعه کشی توصیه های آنها از نظر قانونی الزام آور است.

“از اخلاقی دیدگاه برای افرادی که آگاهانه و اگر آن را یک ماده از بین بردن مردم از [یک] که نمی خواهید برای بازیابی, من فکر می کنم این یک تصمیم سخت اما یکی که در مواقع اضطراری ساخته شده گفت:” رونالد بایر استاد sociomedical علوم در پستچی دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه کلمبیا.

بایر شده است یک عضو از سازمان بهداشت جهانی و در سال 2011 در خدمت اخلاق فرعی که توصیه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در تخصیص هواکش در صورت شدید بیماری همه گیر.

او و چند تن دیگر ethicists گفت: این تصمیمات باید در بالین اما توسط کمیته تریاژ و یا مردم در نظارت بر نقش. و دستورالعمل ها باید یکنواخت و شفاف است. به همین دلیل CDC, ایالت نیویورک و انجمنهای پزشکی مانند کالج آمریکایی پزشکان قفسه سینه باید پیش نویس های اخلاقی, توصیه هایی برای تصمیم گیری چگونه به جیره غذایی نجات بخش تجهیزات مانند هواکش در این رویداد از یک بیماری همه گیر.

کالیفرنیا وزارت بهداشت در سال 2008 منتشر شد دستورالعمل به دنبال در یک مراقبت های بهداشتی موج: آنها نمی به طور خاص آدرس ونتیلاتور تخصیص بلکه منابع به طور کلی. پزشکان باید با در نظر گرفتن احتمال بقا و تغییر در کیفیت زندگی به عنوان مخالف به توانایی پرداخت یا ادراک یک فرد با ارزش زمانی که به اندازه کافی وجود ندارد منابع پزشکی برای درمان همه نیاز دارند.

هنگامی که ایالت نیویورک نیروی کار در زندگی و قانون خود را به روز ونتیلاتور تخصیص دستورالعمل در سال 2015 در نظر گرفته سوال از خروج هواکش از ساکنان خانه سالمندان یا مزمن دستگاه تنفس مصنوعی بیماران برای نجات جان کسانی که رشد بدحال در طول یک بیماری همه گیر.

“ما راحت به خطر انداختن این گروه در ازای صرفه جویی در زندگی بیشتر پرسید:” استوارت شرمن مدیر اجرایی نیروی کار در زمان.

این سوال به خود جلب کرد بحث بسیار است اما این گروه در نهایت تصمیم گرفت که “مزمن” دریچه بیماران نباید موجود در استخر که با توجه به نحوه تخصیص هواکش در طول یک بیماری همه گیر. وظیفه نیروی آیا توصیه اولویت ونتیلاتور درمانی مبتنی بر است که به احتمال زیاد برای زنده ماندن با استفاده از یک مبل ― پی در پی نارسایی ارگان ارزیابی نمره.

کومو که روزانه تلویزیونی, اخبار کنفرانس ها ساخته شده اند “هواکش” یک کلمه خانواده است تصمیم گیری بر اساس این دستورالعمل ها. نیروی کار گزارش است و نه یک الزام آور سند سیاست به گفته یک سخنگوی دفتر والی.

در ایالات متحده وجود دارد در مورد 62,000 “کامل هواکش” این نوع نیاز به درمان شدید ترین موارد COVID-19. اضافی 10,000 تا 20,000 هواکش ها در دولت ملی ذخایر استراتژیک و 98,000 مدل پایه این نوع اغلب در خانه های سالمندان وجود دارد که می تواند مورد استفاده در یک بحران.

در ساده ترین شرایط, هواکش فشار اکسیژن به ریه ها. ماشین آلات در Icu هستند قوی تر و بهتر از سیستم های مانیتورینگ از کسانی که در خانه سالمندان.

Kalafer بیماران نیاز به هواکش به انجام کار برای عضلات تنفسی. او گفت که آنها استفاده می شود می تواند در خرج کردن در طول بیماری همه گیر. اما مسئله اصلی این است که پیدا کردن کارکنان به اندازه کافی آموزش دیده به کار و نظارت بر ماشین آلات.

در همین حال یک گروه از bioethicists پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی توصیه که در کمبود کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند قطع مردم از هواکش است که کم و یا هیچ شانس بهبودی برای قرار دادن آنها را در خدمت کسانی که نمی.

توصیه این است که برای اولین بار از شش ذکر شده در مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در ماه گذشته.

آن را در نظر بگیرید که افرادی که قبلا در دریچه های طولانی مدت است.

“راستش قبل از اینکه شما ایمیل فرستاده من فکر در مورد آن دسته از بیماران است اما هرگز فکر نمی کردم در مورد تعداد واقعی و چقدر مهم است که ممکن است,” گفت: دکتر جیمز فیلیپس یکی از مقاله نویسندگان و رئیس فاجعه و عملیاتی پزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن بیمارستان.

“برای بیمارانی که ویرانگر آسیب عصبی و تلقی به هرگز می یابند و کسانی که نیاز به تهویه برای بقیه زندگی خود را من فکر می کنم آن را اخلاقی گفتگو را با کسانی که خانواده ها برای تعیین اگر آن را مناسب تر استفاده از منابع” فیلیپس گفت.

یکی از دستگاه تنفس مصنوعی می تواند صرفه جویی های متعدد زندگی می کند. متوسط زمان یک فرد بیمار با COVID-19 که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی بود 11 روز با توجه به NEJM مقاله ای که در نگاه بیماران بدحال در سیاتل منطقه است. با استفاده از این تعداد هشت نفر به طور بالقوه می تواند ذخیره بیش از سه ماه.

آن است که به خصوص مجتمع معضل اخلاقی که با توجه به خروج از درمان از کسی که زندگی چند سال در یک گفت Govind Persad, دستیار استاد در دانشگاه دنور استورم دانشکده حقوق و یکی از نویسندگان این NEJM کاغذ

Persad ارائه یک سناریو فرضی.

“78 ساله مادر بزرگ شده است در ونتيلاتور پشتیبانی از 5 سال در تحت حاد تسهیلات و انتظار می رود که باقی می ماند بر روی آن برای آینده قابل پیش بینی. Covid-19 رسیده ارشد مجتمع آپارتمانی در نزدیکی و پزشکان به دنبال در همه جا برای بیشتر طرفداران” Persad نوشت.

“آنها فکر می کنم یک یک آنها می دهد یک فرصت برای نجات یکی دیگر از 78 ساله مادر بزرگ در آپارتمان های ارشد که در حال رشد است و بدتر با ذات الریه ویروسی, و هنگامی که او خاموش است ونتیلاتور به صرفه جویی در برخی از کشورهای همسایه که هنوز بیمار اما که آنها انتظار دارند به بیمار در چند هفته.”

که می شود ونتیلاتور?

Persad پیشنهاد آن را باید به مادر بزرگ در آپارتمان های ارشد این دلیل است که او به احتمال زیاد به نیاز به زمان کمتر بر روی ونتیلاتور را قادر می سازد از ونتیلاتور استفاده می شود برای صرفه جویی همسایگان بعد.

به عنوان او آن را قرار داده: “ما او را نجات دهد به منظور صرفه جویی در زندگی بیشتر نه به خاطر کیفیت زندگی قضاوت.”

این تصمیم زندگی واقعی است و بیشتر مشکل و دردآور.

نانسی Curcio دختر ماریا بود که دنیا را با غیر فعال کردن فرم از فلج مغزی بود در یک دستگاه تنفس مصنوعی به عنوان یک فرد بالغ در سن دیگو برای حدود سه ماه در سال 2004. در نهایت او گرایند ماشین اما زندگی باقی مانده از زندگی خود را در یک خانه سالمندان با یک تنفس و تغذیه انجمن قادر به راه رفتن و یا صحبت کردن. او درگذشت در سال 2017 در سن 57.

“من خواهد بود بسیار ناراحت اگر دکتر گفت: من او را یک دور برای کسی که برای زندگی” Curcio گفت. “اما من می توانم درک در ترياژ این چیزی است که یک دکتر است به انجام. من آن را دوست دارم ؟ هیچ. من می خواهم برای اجرای دور با ونتیلاتور.”

قیصر سلامت, اخبار غیرانتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که نه وابسته Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>