به عنوان مدعیان بیکاری ببینید رکورد شنیدن از کسانی که تحت تاثیر

به عنوان تعدادی از افراد آلوده با COVID-19 ویروس همچنان به صعود کند بنابراین تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده است.

وزارت کار ایالات متحده اعلام کرد صبح روز پنجشنبه 3.28 میلیون مدعیان بیکاری واصل شد در ایالات متحده بین 15 مارس و آوریل 21, بیشترین تعداد ثبت شده. این تعداد معادل کل شهر شیکاگو که از کار — و حتی شامل کسانی که قادر به فایل بلافاصله کسانی که کار کردن کتاب برای امرار معاش خود و یا مهاجران مستند نشده که در حال حاضر پیدا کردن خود را از کار.

با اجباری خاموش شدن ناگهانی از کسب و کارهای مختلف در سراسر کشور و کسب و کار در حال مبارزه برای نگه داشتن کارکنان خود را در حقوق و دستمزد. تعدادی از آمریکایی ها از کار در یک چشم بر هم نشان می دهد که چگونه آسیب رساندن به این ویروس شده است به اقتصاد ایالات متحده.

در اینجا برخی از داستان کسانی که تا به حال خود را در زندگی مالی طرح میتوانست با این همه گیر جهانی:

جیمی Gabel و کریستینا Liberatore Gabel, نیویورک

هفته گذشته جیمی Gabel مشغول به کار به عنوان یک دستیار پزشک تا زمانی که او به طور ناگهانی گذاشته است.

“این صادقانه است که یک فاجعه” گفت: Christina Liberatore Gabel که از دست رفته کار خود را به عنوان یک آرایشگر هفته قبل. “هر دوی ما را از دست ما شغل-و بنابراین در حال حاضر ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه ما می تواند پرداخت قبوض, پرداخت وام مسکن … نوع تلاش برای کشف کردن چه مدت است که این رفتن به آخرین در آن است رفتن به دریافت بدتر؟”

کریستینا می گوید آنها بیشتر نگران فرزندان خود و چقدر دیگر آنها را مجبور به صبر کردن این بیماری همه گیر. “ما دو کودک یکی مبتلا به اوتیسم است و تمام برنامه های در حال تعطیل,” او گفت: ABC News. “و او رگرسیون در حال حاضر.”

کریستینا و جیمی امیدوارند همه چیز به حالت عادی بازگشت و به زودی به عنوان ممکن است به خاطر خانواده خود را. “من فکر می کنم آنها واقعا نیاز به کشف کردن چگونه می توانید شهر را بالا و در حال اجرا به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است” گفت: Christina.

ناشناس مهاجر مستند نشده, کسی که شام میخورد آشپز در لانگ آیلند نیویورک

یک مستند نشده آشپز در یک محلی Long Island, کسی که شام میخورد که حاضر به صحبت با ABC اخبار بر اساس گمنامی می گوید: او مشغول به کار وجود دارد برای حدود هشت سال است. “من برای این آماده شده,” او گفت:. “و من نمی توانم درخواست برای بیکاری است.”

او می گوید ABC اخبار او را نگران پرداخت صورتحساب خود را.

“هیچ پول وجود دارد در آینده هر هفته,” او گفت:. “چگونه من می توانم پرداخت اجاره ؟ چگونه من می توانم پرداخت صورتحساب ؟ و چگونه من می تواند مراقبت از خانواده ام؟”

وی با اشاره به دیگر مهاجران مستند نشده که داشت خود را در همان موقعیت. برخی از آنها او اضافه کرد: در حال بیشتر از ترس از بسیاری از بیمار شدن.

“من می دانم که برخی از افرادی که می ترسند برای رفتن به یک بیمارستان اگر آنها بیمار,” او گفت:. “از آنجا که شما می دانید یخ – آنها بسیار می ترسم از یخ است.”

او گفت: ABC اخبار که برخی از این مهاجران خواهد بود ترس به اشتراک گذاری مالی خود را در طول مبارزات این بیماری همه گیر. “مردم می ترسند به اجازه دهید صدای خود را,” او گفت:. “من امیدوارم صدای من به حساب میآید.”

کارلتون Oakes موجودی سرپرست در جهانی موجودی و اطلاعات مجموعه های شرکت در آرکانزاس

Oakes شد میدوی را از طریق آموزش در زمانی که او ناگهان گذاشته است. همان روز او به دنبال درخواست برای بیکاری با کمک همسرش میشل. آنها برای اولین بار اقدام به درخواست برای بیکاری آنلاین از طریق آرکانزاس بخش از نیروی کار خدمات (ADWS) وب سایت, اما بلافاصله از مشکلات مواجه می شوند.

“وب سایت قبول نمی کند من امنیت اجتماعی [شماره] آن بالا میآید به عنوان نامعتبر — و من تا به حال دوستان که می گویند که آنها تا به حال مشکل مشابه” Oakes گفت: ABC News. او تبدیل به بخش خطوط تلفن که او می گوید به طور مداوم مشغول بودند.

به عنوان آخرین چاره, میشل Oakes رفت, به اداره, به امید ارائه یک برنامه نوشته شده. او در ناباوری هنگامی که او در بر داشت از وارد شدن به اتاق نبود حتی یک احتمال است.

“شما حتی نمی توانید به دفتر شما باید برای رفتن به یک پلاستیک دیواری اتاق گفت:” میشل. “شما نمی تواند ایستاده 6 فوت از هم جدا [از مردم] آن را شاید 10′ 10′ اگر که — و وجود دارد که dropbox است که شما باید برای قرار دادن برنامه های خود در.”

چهارشنبه Oakes دریافت به روز رسانی اطلاع از ADWS در مورد تشکیل پرونده برای بیکاری. “آنها اشاره ما به اینترنت و خط تلفن” گفت: Michelle. “اما به محض این که گوشی را بر میدارد وجود دارد یک پیام که می گوید:” سنگین و حجم تماس و شما را تبدیل به قطع بلافاصله.”

کارلتون Oakes هنوز قادر به فایل برای بیکاری.

Julianna کالدرون سرور در یک رستوران محلی در لانگ آیلند نیویورک

کالدرون مشغول به کار در یک رستوران محلی در لانگ آیلند نیویورک قبل از او گذاشته سهشنبه گذشته.

“من پس از من 15 سال” کالدرون, 24 گفت: ABC News. “من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم از طریق چیزی شبیه به این – به خصوص در چنین سن جوانی.” کالدرون می گوید او را در وسط پرداخت وام های دانشجویی و او فقط به تصویب رسید سه ماهه توله سگ. “من نمی توانم تصور کنید که بیکار برای بیش از یک ماه” گفت: کالدرون. “من فقط نمی تواند آن را انجام دهد.”

کالدرون یکی از صدها نفر از هزاران نفر از نیویورک که برای بازدید از ایالت نیویورک وزارت کار وب سایت در هفته گذشته به درخواست برای بیکاری.

“شما می توانید از طریق حدود دو صفحه از کاغذ بازی و این سایت فقط سقوط” کالدرون گفت. “آن زمان من دو روز به تنهایی برای ایجاد یک حساب کاربری.”

هنگامی که او قادر به ایجاد یک حساب کاربری در این سایت درخواست خود را برای تماس با گروه. “گاهی اوقات من تماس بگیرید و آن را فقط مانند یک شماره گیری تن و یا آن را فقط قطع کردن شما در نیمه راه از طریق پیام خودکار,” او گفت:. “این باعث می شود شما فقط می خواهید برای متوقف کردن تلاش, اما شما نمی توانید… دلیل این که شما نیاز به پول است.”

کالدرون هنوز هم نشده است قادر به درخواست برای بیکاری به عنوان او می گوید با تماس به NYS وزارت کار شده اند بی ثمر. او قصد دارد برای زود بیدار پنج شنبه صبح روز بعد او قادر خواهید بود به درخواست و تلاش می شود یکی از اولین کسانی که برای تماس با گروه.

Ryan Connolly, یک توسعه دهنده نرم افزار در تمپا

کانلی مشغول به کار در RDK فروش کامیون تا سه شنبه گذشته. او احساس چیزی بود که مدیران خود را با او تماس از طریق Google Hangouts. او اخطار قبلی ثابت کرد درست همانطور که او به زودی گذاشته و بدون اطلاع قبلی از زمانی که به بازگشت.

“من به طور کامل در خود من در آن نقطه-آنها به من گفت که فروش پایین گوشی نیست زنگ … و آنها تا به حال به اجازه از 10 نفر” کانلی گفت. “برای یک شرکت حدود 50 نفر که بسیار بزرگ است.”

کانلی امیدوار به یک قدم جلوتر از بیکاری تشکیل پرونده بلافاصله به دنبال مشاغل موجود و تلاش برای استفاده از نرخ بیکاری در فلوریدا گروه فرصت های اقتصادی (FDEO) وب سایت.

“من امیدوار بودم که در آن نقطه که من را به نوعی جلوتر از بیکاری موج اما من احتمالا فقط با قرار دادن درست در وسط آن” کانلی گفت: ABC News. “آن را امتحان کنید به load, load, load, و من می خواهم عدم دریافت پیام در مرورگر من تا که در آن نقطه, واقعیت, ضربه, من قطعا نه تنها در این قایق است.”

کانلی هنوز هم نشده است قادر به درخواست برای بیکاری اما همچنان با تمرکز بر روی پیدا کردن کار جدید از طریق تماس با استخدام و رسیدن به شخصی اش در شبکه. خسته از یک غیرمنتظره خط تلفن و خطاب وب سایت Connolly امیدوار است که طرح محرک اقتصادی را ایجاد اختلاف و کسانی که در حال حاضر تحت تاثیر قرار خواهد دیدن بیشتر مزایای بیکاری در آینده نزدیک.

الیزابت Mejias سرور در یک رستوران در لس آنجلس

الیزابت Mejias شد یک سرور در یک رستوران در داخل فرودگاه LAX در لس آنجلس. Mejias گفته شد نه به کار تا اطلاع ثانوی جمعه گذشته است. مدیر او او اطلاع داد که رستوران را به زودی کاهش کارکنان و ساعت زیر یک ضربه مالی به کسب و کار خود را از رشد COVID-19 بیماری همه گیر.

“به من گفته شد به ماندن در خانه ماندن امن و H. R. خواهد اجازه دهید ما می دانیم اگر هر چیزی اتفاق می افتد در مورد اخراج” او ادامه داد. در حال حاضر او همچنان به زندگی در برزخ است.

Mejias’, شوهر, که با این نسخهها کار به عنوان یک مکانیک در LAX نیز نگران بودن گذاشته و به عنوان شایعات swirled در مورد امکان یک فرودگاه بسته شدن. او و خانواده اش باید مقدار کمی از پس انداز است که می تواند نگه داشتن آنها را شناور برای چند هفته اما آنها نگران قادر به ارائه برای پدر و مادر سالمند خود که بر روی آنها بستگی دارد از نظر مالی.

او نیز در منزل او دو فرزند زیر تعطیلی مدارس اجباری.

“من نگران هستم اما من فقط می تواند نشان دهد که به بچه های من” Mejias گفت. “من نمی توانم اجازه دهید آنها را ببینید که من می ترسم که من هیچ کنترلی از هر چیزی. آنها نگاه به ما. ما پدر و مادر است. و چه نقطه از وحشت اگر آنها را از دیگر اعضای خانواده وحشت بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>