به عنوان افراد مسن را اوایل عوارض خانه های پرستاری برای رسیدن به یک جدید کروناویروس راهکار

به عنوان مقامات در این کشور خانه های پرستاری شروع به تحقق بخشیدن به امکانات خود و سالمندان جمعیت بودند عمیقا آسیب پذیر اهداف برای گسترش رمان coronavirus مدیر پزشکی در یکی از بزرگترین زنجیره متوجه شد که او نیاز به یک راهکار جدید را در شیوع این خطرناک است.

“ما مصمم به انجام بهترین های ما به آن داشته باشد” گفت: دکتر مارک Gloth, افسر ارشد پزشکی برای HCR ManorCare. “من گفت:” چرا ما نمی توانیم MacGyver آن قرار داده و چیزی هم که در واقع ارائه یک سطح اضافی برای پشتیبانی از بیماران و کارکنان?'”

در نتیجه طرح در حال حاضر اجرا شده در 15 زنجیره ای و 168 خانه های پرستاری و برنامه ریزی شده برای 25 هفته آینده شامل دیوارها کردن یک بخش از هر خانه با سنگین-پلاستیک درجه به عنوان را تغییر جداسازی واحد است. کارکنان به سرعت جدا ساکنان که دما و سرفه و یا دیگر نشانه های این ویروس است. ManorCare مقامات را تایید آنها باید موارد مثبت coronavirus در سیستم خود است اما از ارائه جزئیات.

جداسازی غلاف فقط یک رویکرد جدید در یک درهم آمیخته از بداهه تلاش های برخی از خانه های پرستاری در حال سازماندهی برای محافظت از یکی از آسیب پذیر ترین مردم به وقوع به عنوان کمبود تجهیزات تهدید را به پیدا کردن راه حل های حتی بیشتر ضروری است.

“ما در حال انجام بسیاری از چیزهایی که ما در حال بسیار خلاق در تلاش برای دیدار با مقررات به نگه داشتن ساکنان امن و همچنین اطمینان حاصل شود که ما جلوگیری از COVID-19 در سازمان ما” گفت: Keith مایرز, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت MorseLife یکی از بزرگترین ارشد مراقبت امکانات در فلوریدا, با بیش از 800 نفر. “این بسیار چالش برانگیز است.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در حال حاضر سالمندان در نهادی تنظیمات ثابت کرده اند که غم انگیز مستعد ابتلا به این بیماری بسیار مسری. هنگامی که شیوع زده یک مرکز پرستاری در Kirkland, Washington در اواخر مارس آن را به 129 نفر, کشته شدن 35. از دست دادن زندگی است و به دنبال آن در خانه های سالمندان در گرجستان, ایلینوی و فلوریدا.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شدت انتقاد کرد علنا در یک مرکز در دولت خود را هفته گذشته پس از coronavirus آلوده 10 ساکنان کشتن سه تن از آنها. DeSantis متهم به دهلیز بید چوب, از شکست به صفحه نمایش کارکنان آشپز و کارگران ساخت و ساز قبل از اجازه دادن به آنها را وارد کنید.

“آن را به وضوح کاهش یافت و به زیر استاندارد مراقبت و اینکه آیا آن را به کیفری … من فکر می کنم که این یک امکان” DeSantis در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

این شرکت اجرا می شود که صفحه اصلی دهلیز زندگی ارشد به نام DeSantis اظهارات “نادرست شرح بسیاری از مراحل را از ما گرفته اند برای محافظت از سلامت و ایمنی ما ساکنان. آغاز مارس 4, ما شده اند به طور فعال غربالگری همه بازدید کنندگان و منع هر کسی از کار در جامعه اگر او قادر به عبور ما غربالگری قبل از هر دولتی راهنمایی در این ارائه شده بود.”

این هفته از کل جمعیت نیوجرسی خانه سالمندان مجبور به انتقال به یکی دیگر از امکانات که coronavirus جاروب از طریق آلوده کردن ساکنان و مراقبان و ترک محل اصلی کوتاه کارکنان, New Jersey, وزارت بهداشت, مقامات گفت.

تا به امروز 147 خانه های پرستاری در سراسر 27 متحده گزارش داده اند که حداقل یکی از ساکنان با COVID-19 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مراکز کنترل بیماری.

برای بسیاری از شرکت هایی که در اجرای حدود 16,000 خانه های سالمندان در آمریکا هر چند این بوده است که زمان به تجمع در اطراف هر یک از دیگر در جستجوی راه حل های Gloth گفت.

“ما همه در آن با هم” Gloth گفت. “همه نیت واقعا جامد در اینجا.”

گام اول بسیاری از خانه های پرستاری در زمان او گفت به تعطیل کردن دسترسی به بیگانگان از جمله اعضای خانواده – دردناک تصمیم به دلیل آن بیشتر جدا ساکنان اما او اعتبار برای کاهش حمله ویروس.

مقامات در MorseLife زیادی نه برای سود ارشد مرکز مراقبت در وست پالم بیچ زمان که قدم سه هفته پیش تعطیل آلاینده پردیس برای بازدید کنندگان و داوطلبان و لغو فعالیت از خارج است.

کارمن پوسته که نظارت بر خانه های پرستاری ماهر و مراقبت دراز مدت مرکز به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از MorseLife مرکز بهداشت می گوید MorseLife در حال حاضر دمای تمام کارکنان هنگامی که آنها در ابتدا ساختمان را وارد کنید و دو بار در طول خود را تغییر. علاوه بر این, آنها را یک مجموعه کامل از علائم حیاتی برای دراز مدت مراقبت از ساکنان روزانه و سند مشاهدات در هر گونه علائم تنفسی در هر شیفت. برای کوتاه مدت ساکنان خود را به اعضای حیاتی و موثر بدن گرفته شده در هر شیفت. بیماران جدید می شوند و در هر ساعت برای سه روز. تا کنون MorseLife می گوید: از آن آگاه است از یک مورد تایید شده از coronavirus در امکانات آن است.

زمانی که مقامات فلوریدا اعلام کردند که بیشتر محدودیت های سفت ایالت کمک امکانات مراقبت مانند MorseLife تا به حال برای دریافت خلاق است. آنها به اندازه کافی ندارند دنده محافظ در دست مطابق با قوانین جدید نیاز است که همه کارکنان مورد نیاز, ماسک صورت, به طوری که آنها در حال خرید چراغ اشعه ماوراء بنفش برای ضد عفونی عرضه آنها در دست داشتند و شروع کرده اند به استفاده از چه پوسته ای به نام “جایگزین ماسک صورت است.”

او گفت: برخی از کارکنان با استفاده از روسری در حالی که دیگران “در حال ساخت در واقع دوخت پارچه ماسک است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار تا زمانی که موجودی ما می شود تا به دلیل تعداد ساکنان که ما برای مراقبت و تعدادی از اعضای هیات ما بسیار بالا رایت رای دادن. و در حال حاضر ما اصلا کافی از ماسک را به هر کس دیگری.”

این اقدامات که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به نام “آخرین چاره” و می گوید که توانایی روسری یا bandannas برای محافظت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که “ناشناخته است.”

Gloth گفت ManorCare اتحاد حسابرسی منابع در سراسر کشور و در حال حاضر به اندازه کافی ماسک و لباس. اما به عنوان اعداد مثبت coronavirus آزمون رخنه کرد تا در بازارهای خاص او گفت: او می داند که این منابع می تواند شروع به نازک.

“ما شده است بسیار مراقب باشید به دنبال در منابع ما,” او گفت:. “ما یک تعداد متناهی از ابزار… [اما] من هرگز هرگز هرگز می خواهید برای گفتن به یک درخواست برای منابع است. من نگران هستم که در مورد.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>