به عنوان دولت بریتانیا تلاش با آن coronavirus پاسخ جوامع محلی دریافت نبرد آماده

همانطور که در طول جنگ جهانی دوم در بریتانیا هستند که با یکدیگر برای کمک به همسایگان در میان یک نبرد در برابر دشمن کشنده.

هزاران شهروند به رهبری گروه فنر در سراسر بریتانیا به عنوان همسایگان باشگاه با هم به ارائه پشتیبانی به مردم نیازمند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

از طریق پنج شنبه بیش از 1500 گروه تنظیم شده است تا آنلاین با داوطلبان هماهنگی از طریق Facebook FB +4.20% و واتساپ و تعداد آنها قارچ توسط ساعت به عنوان افراد عقب نشینی پشت درهای خود را برای جلوگیری از گسترش بنیادی ویروس.

این گروه که در حال هماهنگ در سراسر کشور توسط COVID-19 متقابل کمک انگلیس ارائه کمک به مردم در خود به انزوا و همه چیز را از چیدن مواد غذایی و نسخه به راه رفتن سگ و یا حتی یک بازی دوستانه چت در اسکایپ یا تلفن همراه برای تقویت روحیه.

کوین اسمیت یکی از هماهنگ کنندگان از شبکه ملی گفت: ایده برای پلت فرم تنها در مورد جمعه گذشته پس از یک گروه از مردم در قصبه Lewisham در جنوب شرقی پایتخت با یک پس زمینه در جامعه سازماندهی کردم و با هم به بحث در مورد اثرات این ویروس در محله ها و پیامدهای آن.

“این یک بحران است که ما با آن روبرو هستیم و آن است که واقعا مهم است که هر کسی که خود منزوی می کند و دسترسی به جامعه حمایت می کند و آن را به درستی. فردی خوب بودن است و اساسا وابسته به رفاه جمعی” اسمیت گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

اسمیت گفت: داوطلبان توزیع آگهی به منظور بالا بردن آگاهی از حمایت از گروه های که ارائه شماره های تماس برای مردم در دسترس برای کمک به. “ما سه چهارم از راه را از طریق پخش اعلامیه هر کس که در این بخش من هستم کمک و حمایت در قصبه Islington” اسمیت گفت.

گسترش سریع گروه های اجتماعی می آید به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون تغییر رویکرد خود و ramped تا اقدامات لازم برای مبارزه با ویروس اصرار ساکنان غیر ضروری برای جلوگیری از تماس با دیگران و گفتن مردم در بیشترین گروه در معرض خطر از جمله کسانی که بیش از سن 70 سالگی به ماندن در خانه به مدت سه ماه.

نگاه کنید به: ‘آن را به دلهره آور’: انگلیس معتقد گله-ایمنی رویکرد — اجازه می دهد بیشتر مردم به قرارداد coronavirus

و: u. k. دولت پیش بینی به یک پنجم نیروی کار به غایب به عنوان coronavirus قله

دولت دادهها نشان داد که از ساعت 9 صبح در مارس 18, 56,221 مردم تا به حال تست شده در انگلستان با 53,595 منفی و 2,626 تایید COVID-19-مثبت است. از آن دسته از بیماران در انگلیس که تست مثبت 103 فوت کرده اند.

“صرف نظر از هر گونه مستند نیاز به این گروه های اجتماعی را تا سطح شیب دار در ماه های آینده” اسمیت گفت. “و آنها قطع در سراسر میباشد.”

داستان های به اشتراک گذاشته شده در میان گروه شامل یک مادر با کودک autistic که دادگاه تجدید نظر برای اسباب بازی است که کمک متقابل گروه شسته و استریل قبل از ارائه. دیگران درخواست شده است برای دماسنج که در حال حاضر در تامین کوتاه مدت در داروخانه ها به عنوان مردم با عجله به سهام خود کابینت.

امیدوارم زمستان-سالن معلول ساکن Islington با مراقبت اجتماعی بسته است خود جدا همراه با 92 سال ، “ما در حال حاضر می دانیم که خدمات اجتماعی و بیمه خدمات درمانی غرق شد قبل از این ویروس رسید. من بسیار خوب آماده برای ماه انزوا و اما من خواهد شد نیاز به کمک قبل از آن را بیش از. پیدا کردن Islington کمک های متقابل گروه برداشته ارواح ما و تغییر دیدگاه ما از آینده,” او گفت:.

لوسی Caldicott ارائه شده است حمایت جامعه در Stockwell. به عنوان یکی از انتخاب نمایندگان در جنوب غربی لندن ناحیه او است به استفاده از در حال حاضر دانستن خیلی از جامعه و صرف هفته به زبان محلی پزشکان و داروخانه ها و مدارس و ساکنان انجمن ها در بخش.

“این همه در مورد پیوستن به نقطه. ما می رویم به در این کار را برای یک مدت زمان طولانی پس از آن خوب به سازه در محل در حال حاضر” Caldicott گفت.

“اولین مرحله از فعالیت شده است به مردم اجازه می دانم که ما وجود داشته باشد با توزیع جزوات. گام بعدی خواهد بود به آمده تا با یک محیط امن و کارآمد سیستم به ما کمک می کند که بیشتر آسیب پذیر و وابسته به,” او اضافه شده است.

او در حال حاضر فیلدینگ درخواست از مردم درخواست کمک گرفتن بیت از خرید و یا بنتونیت اما این به احتمال زیاد به تغییر بیشتر نیازهای فوری مانند ارائه دارو اگر کارکنان در داروخانه های محلی در حال کردن بیمار است.

وصل بودن به یک شبکه اجتماعی نیز به معنی همسایه ها می توانند هر یک از دیگر در یک زن و شوهر از قرص استامينوفن اگر وجود دارد هیچ کدام در انبار.

این قصبه سلطنتی کنزینگتون و چلسی یکی از مناطق بدترین ضربه توسط ویروس ارسال فوری درخواست برای ثبت نام داوطلبان در روز پنج شنبه درخواست از آنها برای حمایت از مراکز توزیع ارائه منابع حیاتی برای سالمندان, جدا ساکنان. نقش ها شامل مرتب سازی اهدا اقلام و ارائه منابع.

مواد غذایی بانک ها شده اند دچار وخیم کمبود اقلام اساسی به عنوان سوپر مارکت ها اجرا پایین در منابع میان خرید و وحشت در میان مصرف کنندگان است.

در یک پیام WhatsApp برای ساکنان محلی کاترین Blackler سر معلم در اوندیل پارک مدرسه ابتدایی در کنزینگتون و چلسی گفت: مدرسه بود “آگاه و نگران” است که بسیاری از خانواده ها در جامعه نمی شود قادر به دسترسی به پشتیبانی که آنها معمولا از جمله بانک های مواد غذایی, اگر و زمانی که مدرسه بسته شده است.

“ما مطلع شده است که مواد غذایی محلی بانک ها در حال اجرا هستند از مواد غذایی به دلیل کمبود در سوپر مارکت ها و” جزئیات پیام “بنابراین ما در حال ایجاد خود ما. لطفا در نظر اهدا.”

دولت بریتانیا درخواست تجدید نظر به این کشور حمله رعد اسا روح است که به کمک آن زنده ماندن از جنگ جهانی دوم, به نظر می رسد به کار کرده اند و Childcott است و امید آن خواهد داشت پس از بحران عبور می کند.

“ما در حال ورود به یک دوران تاریک و در حال حاضر, اما یک امید است که زمانی که همه از این است که بیش از همسایه ها را می دانیم هر یک از دیگر و جوامع ظهور خواهد کرد قوی تر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>